Шановні друзі! У зв`язку з локдауном з 20.03.2021р. по 16.04.2021р. наш магазин працює в закритому режимі , самовивозів не буде . Дякуємо за розуміння :)
В золотий вік штучного інтелекту і технологій, нова область набирає обертів: групова робототехніка. Групові роботи мають безліч застосувань, таких як виконання завдань, пов'язаних з автоматикою, автономною навігацією або складанням карт на місцевостях, до
→
Я с детьми очень часто играю в детском игровом клубе в монополию, но основная проблема, возникающая в процессе – «Банк» не успевает посчитать и выдать деньги сразу нескольким игрокам (а поскольку Банку, то есть мне, надо еще следить за игрой и игроками,
→
Ця стаття покаже як підключити будь який OLED дисплей на контролері SSD1306 до Raspberry Pi Pico. Ми детально розберемо, як встановити необхідний драйвер, яка схема підключення Pico та дисплею, намалюємо на екрані текст, лінії, прямокутники та кола,
→
Сейчас умные дома берут широкое распространение. Уже почти каждый знает, что это и хотел бы себе такой умный дом. Однако главным стоп фактором покупки такого дома является цена и иногда некоторые функции умных домов, которые сильно мешают в повседневной
→
Бюджетний термометр на STM8 з використанням доступних компонентів і відкритого компілятора sdcc. Інформації про ці мікроконтролери значно менше за AVR, хоча STM8 потенційно більш привабливі за співвідношенням ціна-функціональність. Тому можливо цей
→
Модуль дозволяє регулювати швидкість обороту вентилятора шляхом обмеження поданого на нього струму. Є можливість повністю вимкнути вентилятор. Вхідна напруга 3.25-15В.
Незамінний набір інтегральних стабілізаторів напруги в зручному кейсі. У наборі представлені як стабілізатори з фіксованою вихідною напругою так і регульовані стабілізатори для стабілізації позитивної напруги.
Потужний і надійний понижуючий/підвищуючий перетворювач напруги з вхідною напругою від 9В до 35ВВ стабілізовану 0,5-25В з максимальним струмом до 3А. При максимальному вихідному струмі може знадобитися додаткове активне охолодження перетворювача. Модуль перетворювача відмінно підходить для живлення різної електроніки в автомобілях з напругою бортової мережі 12В і 24В а так же зарядки мобільних пристроїв.
Мощный и надежный понижающий преобразователь напряжения из входного от 9 до 35В в стабилизированное 5В с максимальным током до 5А. При максимальном выходном токе может потребоваться дополнительное активное охлаждение преобразователя. Модуль преобразователя отлично подходит для питания различной 5В электроники в автомобилях с напряжением бортовой сети 12В и 24В а так же зарядки мобильных устройств.
Самий мініатюрний і найпотужніший понижуючий перетворювач напруги на 12В. Має відмінний ККД і функціями відправляється відключення живлення і можливості відключення світлодіода індикації живлення. Перетворювач прекрасно справляється зі струмом навантаження в 3А з додатковим охолодженням, наприклад, невеликим вентилятором.
Самий мініатюрний і найпотужніший понижуючий перетворювач напруги на 5В. Має відмінний ККД і функціями відправляється відключення живлення і можливості відключення світлодіода індикації живлення. Перетворювач прекрасно справляється зі струмом навантаження в 4А без додаткового охолодження, але для струму 5А потрібне застосування додаткового охолодження, наприклад, невеликим вентилятором.
Підвищуючий перетворювач з можливістю регулювання вихідної напруги і сили струму. Потужність модуля становить 150Вт. Максимальна сила струму становить 10А (при дефолтному охолодженні і значенні потужності 100Вт). При використанні посиленого або активного охолодження максимальна сила струму може досягати 16А і значення потужності становить 150Вт. Модуль спроектований на базі діода Шотткі - STPS2045CT.
Підвищуючий перетворювач з можливістю регулювання вихідної напруги і сили струму. Потужність модуля становить 150Вт. Максимальна сила струму становить 10А (при дефолтному охолодженні і значенні потужності 100Вт). При використанні посиленого або активного охолодження максимальна сила струму може досягати 16А і значення потужності становить 150Вт. Модуль спроектований на базі діода Шотткі - STPS2045CT.
Підвищуючий (step up) перетворювач напруги з 10-32В до 12-35В. Розміри: 65х35х24 мм, має два потужних радіатора. Містить потужні електролітичні конденсатори для згладжування пульсацій. Підійде для живлення ноутбука від автомобільного акумулятора.
DC-DC підвищуючий конвертер від DFRobot дозволяє підняти вхідну напругу в діапозоні від 3.7-34В до вихідної 3.7-34В. Наприклад, можна живити ваш Arduino від акумулятора 3.7В, відрегулювавши конвертер таким чином, щоб на виході він видавав 5В. Також можна живити зовнішні пристрої, які вимагають більше 5В від плати Arduino. Регулювання здійснюється підлаштовним резистором, розташованим на платі.
Підвищуючий (step up) перетворювач напруги з 10-60В до 12-80В. Є захист від короткого замикання (запобіжник). Розміри: 73х51мм, розміщений на потужному радіаторі (розміри досить значні, на фото складно оцінити масштаб). Містить потужні електролітичні конденсатори для згладжування пульсацій. Крім іншого, може бути використаний для живлення зовнішніх пристроїв від автомобільної мережі. Для роботи на потужності, близькій до максимальної, потрібне додаткове примусове охолодження радіатора перетворювача. Якщо вхідна напруга до 16В, замкніть перемичку розташовану в центрі плати.
Цей досить потужний модуль являє собою комбінацію двох пристроїв - зарядного пристрою літієвого акумулятора 18650 і підвищуючого перетворювача напруги до 5В, який ідеально підходить для живлення контролерів Arduino або зарядки мобільних пристроїв.
Модуль автономного живлення являє собою комбінацію двох пристроїв - зарядного пристрою літієвого акумулятора і підвищуючого перетворювача напруги з 3В в 5В та ідеально підходить для живлення 3В і 5В пристроїв, таких як, контролери Arduino, міні-комп'ютери Orange Pi і Raspberry Pi і ін, а також зарядки мобільних пристроїв, виступаючи в якості автономного джерела живлення.
Корисний перехідник для випадків, коли Вам потрібна напруга 12 Вольт, а поруч є тільки USB-порт ноутбука або павербанка. Слід враховувати, що більшість USB портів комп'ютера мають навантажувальну здатність не більше 500 мА, що обмежує вихідний струм на рівні 150-200 мА. Використовується стандартний коаксиальний роз'єм 2,1х5,5 мм.
Мініатюрний підвищуючий конвертер, що підвищує напругу одного Li-Po або декількох Ni-Cd Ni-Mh акумуляторів або батарейок. Модуль дозволяє створювати малогабаритні автономні зарядні і живлячі пристрої (powerbank), заряджати пристрої через USB роз'єм (мобільні телефони, планшети, іграшки) або живити різні пристрої напругою 5В. Подача живлення на модуль неправильної полярності призведе до виходу його з ладу! Також, не рекомендується перевантажувати перетворювач чи подавати на нього напругу вище 5В.п
Малогабаритний підвищуючий конвертер, що підвищує напругу одного Li-Ion / Li-Po елемента або кількох Ni-Cd / Ni-Mh акумуляторів або батарейок. Модуль дозволяє створювати малогабаритні автономні зарядні і живлячі пристрої (powerbank), заряджати пристрої через USB роз'єм (мобільні телефони, MP3 плеєри, планшети, іграшки) або живити різні пристрої напругою 5В. Подача живлення на модуль неправильної полярності призведе до виходу його з ладу! Також, не рекомендується перевантажувати перетворювач чи подавати на нього напругу вище 5В.
Мініатюрний підвищуючий перетворювач на 3.3 В з 0.8 В і струмом до 200 ма. В його основі лежить мікросхема NCP1402 і він призначений для живлення невеликих 3.3 В схем від двох NiMH, NiCd акумуляторів або лужних елементів живлення. Зручне розташування контактів для застосування на макетних платах.