В настоящее время в зарубежных и отечественных магазинах можно найти большое количество различных Bluetooth Serial модулей для DIY-устройств. Цена на них не сильно высока: около 5$ за модуль. Их легко можно найти, например: Bluetooth Serial HC-05,
→
Зараз все більших обертів набирає так зване сіті-фермерство, та й у звичайному домогосподарстві не рідко виникає питання контролю вологості ґрунту у вазонах чи на грядках. Сьогодні я хочу розказати як з недорогих та доступних компонентів з сайту
→
Данный мультиметр был куплен примерно года назад. По его работе и функциональности нареканий нет вообще, автоматический выбор пределов измерения и величины, работа в режиме частотомера, измерение конденсаторов, поиск скрытой проводки яркая подсветка и
→
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы
→
Приемопередатчик NRF24L01+ очень популярен и используется в разного вида радиоуправляемых устройствах. Его популярность обусловлена низкой ценой, наличием готовых библиотек для работы с модулем, встроенной гарантией целостности и доставки данных,
→
USB програматор для мікроконтролерів AVR, підтримується офіційним Arduino IDE. Дозволяє перепрошити бутлоадер, якщо з якоїсь причини він був витертий. Також дозволяє завантажувати скетчі в Arduino, при чому робить це значно швидше ніж через саму плату, проте в цьому випадку витирається бутлоадер (що не є проблемою, адже в разі потреби його можна перепрошити цим же програматором). Може працювати не тільки з ATmega 328, але і з іншими AVR мікроконтролерами, які підтримуються програмою програматора AVRDUDE.
Має 6 і 10 пінові роз'єми (в комплекті йде тільки 6-піновий шлейф, 10-піновий можна придбати окремо).
Програматор AVR USBASP дозволить радіоаматорові отримати простий, компактний і надійний програматор всіх мікроконтролерів сімейства AVR компанії ATMEL з режимом послідовного програмування. Це зручний мініатюрний програматор, що підключається до USB-порту персонального комп'ютера. Використання USB програматора USBASP і функції внутрішньосистемного програмування (ISP) дають можливість швидко і багаторазово програмувати ваш мікропроцесорний пристрій в зібраному вигляді, не відключаючи його живлення. При цьому процес відладки програмного забезпечення за допомогою даного AVR програматора USBASP помітно спрощується і скорочується витрачений на це час.
Програматор-відладчик Atmel-ICE - відмінний професійний інструмент для розробника мікроконтролерів Atmel AVR 8 і Atmel ARM® Cortex®-M серії SAM 32 біт, з вбудованим відладчиком і програматором. Ця версія програматора поставляється в максимальній комплектації: до складу включені перехідники та кабелі для підключення до оціночних комплектів від Atmel, як з кроком 1,27мм, так і з кроком 2,54мм, кабель з вільними виводами для користувацького підключення і кабель USB.
Додайте WiFi до своїх пристроїв за допомогою Arduino Uno WiFi. По суті, це оригінальний контролер Arduino Uno Rev3 з новим 8-бітовим мікроконтролером від Microchip і вбудованим IMU (Inertial Measurement Unit). Що стосується з'єднання WiFi, то воно захищене за допомогою нового однокристального крипто-прискорювача ECC608. У мікроконтролер доданий новий компонент від Microchip - функція, що зазвичай зустрічається в нових PIC контролерах. Це Core Independent Peripheral. Це щось на зразок програмованої логіки типу CPLD, розташованої в тому ж корпусі, що і ядро мікроконтролера.
Клон оригінальної плати Arduino Mega 2560 Rev3. Це остання версія топової мікроконтролерної плати від Arduino, яка тепер має на борту новий чіп Atmega16U2 (у версіях Rev1 і Rev2 Atmega8U2) з програмною прошивкою конвертера "USB-послідовний порт", замість мікросхем FTDI в більш ранніх версіях, що дозволяє підвищити швидкість при передачі даних. Також не потрібна додаткова установка драйверів - вони встановлюються автоматично при інсталяції середовища розробки Arduino IDE. Arduino Mega оснащена додатковими контактами SDA і SCL (I2C інтерфейс) і виводами AREF джерела опорної напруги для АЦП контролера і IOREF - виходом напруги живлення портів введення-виведення (для автоматичного перемикання напруги периферії при використанні 5В і 3,3В контролерів). У всьому іншому це все той же контролер Arduino Mega2560 на базі мікроконтролера Atmega2560 з масою прикладів програм, бібліотек і описів побудови готових конструкцій.
Цікава платка на якій інтегровано класичний контролер Arduino UNO та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так та абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
RoMeo - мікроконтролер All-in-One (все-в-одному), спеціально спроектований для додатків робототехніки. Його перевагою, на відміну від платформ Arduino, є те, що він підтримується тисячами відкритими кодами, і може бути легко розширений більшістю Arduino шилдів. Інтегрований двосторонній драйвер DC мотору та роз'єм XBee дозволяють набагато легше почати Ваш проект.
Colorduino - це платформа для роботи з RGB LED-матрицею, побудована на Arduino UNO (ATmega328P). Дозволяє управляти трьома 8+6-бітними каналами ШІМ для генерації малюнків на світлодіодній матриці. Працює через стандартну Arduino IDE.
Універсальна плата розробника FONA на мікроконтролері Atmega32U4, що працює при напрузі живлення 3.3В на частоті 8МГц від компанії Adafruit. Поєднує в собі всю міць AVR мікроконтролера з універсальним радіомодулем SIM800. Плата ідеально підходить для автономних пристроїв віддаленого збору, обробки та передачі інформації з датчиків. На платі є все необхідне для підключення LiPO акумулятора та має вбудований зарядний пристрій, що живиться від microUSB роз'єму.
Чи можна зробити звичайний 7-сегментний індикатор з мікроконтролерним керуванням ще компактніше і функціональніше? Можна! І новинка від Sparkfun цьому підтвердження!
Даний товар доступний "під замовлення". Термін доставки від двох тижнів. Будь ласка, уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Міні-комп'ютер Raspberry Pi потужний та продуктивний. У нього є вбудовані бездротові інтерфейси, великий обсяг оперативної пам'яті, можливість підключення дисплея та реалізації складних алгоритмів керування. Контролер Arduino Leonardo володіє меншою продуктивністю, меншим об'ємом пам'яті ПЗ, володіє такою перевагою як робота в реальному часі. Для Arduino немає нічого простішого ніж керувати двигунами з реакцією на датчики перешкод. Тепер переваги обох пристроїв об'єднані в новому шилді для Raspberry Pi. На шилд виведено контакти вводу/виводу в стандартному форм-факторі Arduino, що дозволяє використовувати готові шилди і плати для контролера Arduino. Додатково виведені контакти GPIO Raspberry, що дозволяє максимально використовувати ресурси як Raspberry Pi так і Arduino.
Інтегроване рішення для інтернет-проектів. Arduino Leonardo (Atmel Atmega32U4) з Ethernet адаптером W5500 та модулем POE живлення. Таке рішення дозволить легко створювати системи віддаленого збору інформації з датчиків та системи віддаленого управління використовуючи всього одну плату, підключену до Ethernet з POE. При цьому не потрібно додаткове джерело живлення для контролера.
Romeo BLE є універсальним контролером Arduino класу "все-в-одному", спеціально розробленим для робототехніки. Він поєднує в собі позитивні якості відкритої платформи Arduino, підтримку величезної кількості програм з відкритим кодом, і може бути легко розширений за допомогою Arduino-сумісних шилдів. На платі інтегрований драйвер двигунів постійного струму, а також бездротовий інтерфейс. Також на платі встановлений потужний імпульсний стабілізатор напруги, здатний живити стабільною напругою велику кількість сервоприводів, керованих контролером.
Нова плата розробника на мікроконтролері ATMega32U4 c модулем A9 GSM/GPRS/GPS. Використання такої комбінації дозволяє будувати економічні системи збору інформації з відправкою отриманих даних на сервер через мобільні мережі. Модуль А9 дозволяє не тільки передавати й приймати дані, а й відправляти та приймати СМС-повідомлення і голосові виклики, а також отримувати GPS-інформацію про місце розташування пристрою.
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера потрібен кабель microUSB. У контролера виведено 6 виходів і всі вони доступні для використання. Два зарезервовано для роботи з USB інтерфейсом, до одного підключений світлодіод. Для розробки можна використовувати середовище розробки Arduino IDE (OSX/Win/Linux).
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера не потрібно кабелю - контролер підключається безпосередньо в USB роз'єм.
Плата розробника Leonardo GPRS / GSM IOT Board - це інтегрована плата, заснована на контролері Arduino Leonardo. Плата складається з керуючого мікроконтролера Atmega32U4, GSM/GPRS модуля SIM800C та твердотільних реле. SIM800C отримує текстове повідомлення, використовуючи мобільну мережу GSM. Система забезпечує чотири вихідних інтерфейси комутатора, так що ви можете легко приєднати 4 керованих пристрої, а також можете підключати USB-живлення за допомогою блоку живлення або зарядного пристрою. Леонардо GPRS / GSM IOT може отримувати повідомлення для управління релейними комутаторами по мобільній мережі GSM в будь-який час і в будь-якому місці.