Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
ENC28J60 Ethernet модуль може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсу.
Аналогічний модулю ENC28J60 Ethernet, але в меншому форм-факторі, також може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсом.
Репліка оригінального ethernet шилд на базі чіпа Wiznet W5100. Дозволяє підключити вашу плату Ардуіно до локальної мережі або Інтернет, використовуючи стандартну ардуінівскую библиотеку Ethernet. Також на платі розміщений роз'єм microSD.
Оціночний модуль з трансівером фізичного рівня Ethernet на DP83848 містить саму мікросхему, всю необхідну обв'язку та RJ45 роз'єм для підключення кабелю.
Кабель для пасивного живлення через Ethernet (PoE), застосовується в широкому діапозоні мережевих продуктів таких як точки доступу, роутери, IP камери, модеми, світчі, вбудовані комп'ютери та інші мережеві пристрої такі, як один з наших Ethernet шилдів. Пасивне живлення поверх витої пари працює при довжині кабелю до 30-40 метрів (реальна дистанція залежить від напруги живлення, типу кабелю та пристрою-споживача).
Інтегроване рішення для інтернет-проектів. Arduino Leonardo (Atmel Atmega32U4) з Ethernet адаптером W5500 та модулем POE живлення. Таке рішення дозволить легко створювати системи віддаленого збору інформації з датчиків та системи віддаленого управління використовуючи всього одну плату, підключену до Ethernet з POE. При цьому не потрібно додаткове джерело живлення для контролера.