Нещодавно на руки потрапив RFID рідер на 125 KHz з USB інтерфейсом. Рідер емулює роботу клавіатури (HID Keyboard Device), тобто зчитаний номер картки вводиться в комп'ютер неначе послідовність натиснених кнопок
→
Как продлить жизнь старенькому роутеру с USB портом? Нам поможет звуковая USB карта и прошивка OpenWRT. Гуглим прошивку под ваш роутер по запросу “модель роутера+ openwrt” В моем случае, это ADSL modem Asus DSL N12U B1. Качаем, ставим, настраиваем и
→
При работе с smd-компонентами одним из основных инструментов инженера является паяльный фен. С его помощью демонтаж микросхем и запайка smd-радиодеталей (особенно если с паяльной пастой) занимает минимум времени и дает максимум удобства, нежели тот же
→
Protocol Droid - это интерфейсная плата, предназначенная для помощи разработчикам встроенного программного обеспечения и энтузиастам в тестировании и отладке их проектов, особенно в ситуациях, когда нет подходящего оборудования для
→
На просторах Aliexpress можно найти программатор AVR ISP Version 2.0 для микроконтроллеров AVR. Среди множества подобных устройств он выделяется своей простотой и
→
Универсальный контроллер управления сервоприводами. Построен на распространенном микроконтроллере STM32F103 и позволяет получить 16 полноценных ШИМ каналов управления сервоприводами. Управлять ШИМ каналами можно как через USB подключение так и через UART. На плате предусмотрена установка Bluetooth модуля для удаленного управления с компьютера или смартфона. Модуль идеально подходит для построения роботов и систем с большим количеством сервоприводов.
Отладочна плата являє собою 32-розрядний мікроконтролер сімейства STM32F401 з ультранизьким енергоспоживанням на базі ядра ARM Cortex-M4 з модулем плаваючої точки FP, продуктивність 105 DMIPS, 64 Кб RAM, 84 МГц, 256 Кб Flash і мінімальний набір компонентів для старту. Плата виконана у формфакторі, зручному для макетування на беспаечное макетної платі. Для підключення плати до комп'ютера і подачі живлення використовується роз'єм Type C. Для програмування і налагодження програм потрібне використання програматора. Програматор в комплект плати не входить.
Плата розробника STM32L476 - це плата з мікроконтролером з наднизьким енергоспоживанням, заснованому на високопродуктивному 32-розрядному RISC-ядрі ARM® Cortex®-M4, що працює на частоті до 80 МГц. Ядро Cortex-M4 має одинарну точність з плаваючою комою (FPU), яка підтримує всі інструкції обробки даних ARM з одинарною точністю і типи даних. Він також реалізує повний набір інструкцій DSP і блок захисту пам'яті (MPU), який підвищує безпеку додатків. На платі додатково розміщені джойстик, призначені для користувача світлодіоди, 3-осьовий гіроскоп, USB OTG роз'єм, 6-осьовий компас, LCD індикатор, додатковий мікроконтролер STM32L152CCT6, мікросхема пам'яті на 128МБіт з послідовним інтерфейсом 25Q128A, вимірювач споживаного струму мікроконтролером і аудіокодек. Для роботи з платою не потрібно додаткового програматора - він вбудований в плату.
STM32F0DISCOVERY включає в себе все, що потрібно для початківців і досвідчених користувачів, щоб швидко приступити до роботи. Ця плата допоможе вам відкрити для себе особливості STM32F0 Cortex-M0 і розвинути навички роботи. Основою є - STM32F051R8T6, плата включає в себе ST-LINK / V2 -вбудований інструмент відладки, світлодіоди, кнопки і додаткову макетну плату для підключення додаткових компонентів і модулів.
Відладочна плата STM32F3 Discovery з мікроконтролером STM32F303VCT6, трьохосьовим цифровим МЕМС гіроскопом, акселерометром і трьохосьовим геомагнітним сенсором. Також на платі є 10 світлодіодів, дві спеціальні кнопки, USB порт і USB відладчик / програматор ST-LINK / V2.
Плата розробника STM32F4 DISCOVERY STM32F407VG побудована на базі контролера STM32F407VGT6 з ядром Cortex-M4F, яке можна розігнати до 168 МГц. Об'єм оперативної пам'яті складає 192 кб яку можна збільшити, допаяв зовнішню мікросхему пам'яті. Флеш пам'ять програм 1 мб. Є підтримка USB, причому контролер може бути як пристроєм так і хостом. Є апаратний генератор випадкових чисел. Крім звичних інтерфейсів DAC, ADC, SPI, I2C, PWM, RTC у чіпа є ще DCMI для підключення камери і SDIO для підключення SD карт. Є підтримка Ethernet.
STM32F429Z-DISCOVERY - відладочна плата для оцінки високопродуктивного мікроконтролера STM32F429ZIT6 з лінійки Discovery від STMicroelectronics. Плата розроблена для швидкого початку розробки власних рішень на його основі і підійде як початківцям розробникам, так і професіоналам, що використовують контролери сімейства STM32F4.
На платі розміщені 2,4 "QVGA TFT LCD дисплей із сенсорною панеллю, зовнішня SDRAM 64 Мбіт, MEMS гіроскоп, роз'єм Micro-AB інтерфейсу USB OTG, світлодіоди і кнопки. Плата має вбудований програматор-відладчик ST-LINK / V2, який можна використовувати як самостійний пристрій для програмування контролерів сімейства STM8 і STM32.
Оригінальний представник потужних мікроконтролерів сімейства STM32. Унікальність даного пристрою в тому, що в ньому об'єднані потужний мікроконтролер STM32F746NGH6 з 1Мбайт пам'яті програм і 340КБайт оперативної пам'яті, додатковою 128 Мбіт flash-пам'яттю N25Q128A, зовнішньою оперативною пам'яттю 128 Мбіт MT48LC4M32B2, якісний дисплей 4.3-дюйма з роздільною здатністю 480x272 з ємнісним тач-скріном і Arduino-сумісним роз'ємом. Великі можливості разом з обширною периферією з величезною кількістю готових прикладів використання і бібліотек, що відкривають широкі можливості для творчості.
STM32 Value line Discovery – це простий і доступний засіб для освоєння сімейства мікроконтролерів STM32 на основі ядра ARM Cortex - M3 від одного зі світових лідерів з виробництва електронних компонентів - STMicroelectronics. STM32VLDiscovery складається з 24МГц мікроконтролера STM32F100RBT6B, багатофункціональних таймерів, аналогової периферії, відладчика ST-LINK і різноманітних послідовних інтерфейсів обміну даних.
Набір плати розробника STM32 Open429I-C призначений для макетування і налагодження пристроїв на базі мікроконтролера STM32F429IGT6 і містить всі необхідні інтерфейсні модулі стандартних інтерфейсів і сенсорний дисплей для легкого макетування. У набір входить диск в програмним забезпеченням розробника.
Набір плати розробника STM32 розроблений для макетування і відладки пристроїв на базі мікроконтролера STM32F746IGT6 і містить всі необхідні інтерфейсні модулі стандартних інтерфейсів для на диво легкого макетування. Особливістю плати є підтримка плат розширення Arduino, що дозволяє легко підключити будь-яку периферію від цього найпоширенішого контролера.
Плата процесора Core407I для створення і макетування пристроїв на мікроконтролері STM32F407I. Плата призначена для використання з материнською платою Open407-C. На платі встановлений високопродуктивний мікроконтролер STM32F407IGT6 з мінімальною необхідною обв'язкою. Для програмування мікроконтролера можна використовувати як JTAG так і SWD програматори. Потрібно враховувати що роз'єм підключення плати має крок 2 мм.
Плата процесора Core429I для створення і макетування пристроїв на мікроконтролері STM32F429I. Плата призначена для використання з материнською платою Open429I. Використання материнської плати дозволить комфортно працювати як з даною платою процесора так і з платою STM32F746I. На платі встановлений мікроконтролер STM32F429IGT6 з розширеною обв'язкою, розрахованим як для невеликих проектів так і для складних систем обробки сигналів та роботи з графікою. Для програмування мікроконтролера можна використовувати як JTAG так і SWD програматори. Потрібно враховувати що роз'єм підключення плати має крок 2 мм.
Клон популярної плати розробника з мікроконтролером ARM Cortex-M3 CS32F103C8T6, який є аналогом мікроконтролера STM32F103C8T6. На платі зібрані всі необхідні елементи для початку роботи з даним сімейством мікроконтролерів. Для програмування контролера необхідно використовувати програматор ST-Link.
Плата розробника мінімальної конфігурації з мікроконтролером ARM Cortex-M3 STM32F103C8T6. На платі зібрані всі необхідні елементи для початку роботи з даним сімейством мікроконтролерів. Для програмування контролера необхідне застосування програматора ST-Link.
Плата розробника STM32F103C8T6 призначена як для ознайомлення з мікроконтролерами STM32, так і для самостійного використання в різних пристроях. Плата містить тільки найнеобхідніше для швидкого старту. Сімейство контролерів STM32 підтримується великою кількістю засобів розробки, в тому числі і Arduino IDE.
Плата розробки IoT (Internet of Things) Particle's Ion (Phototon) надає все необхідне для побудови проекту з Wi-Fi підключенням. Particle об'єднав потужний 120-мегагерцовий мікроконтролер ARM Cortex M3 з чіпом Broadcom WiFi в мініатюрному модулі, який називається PØ (P-Zero).