Нещодавно на руки потрапив RFID рідер на 125 KHz з USB інтерфейсом. Рідер емулює роботу клавіатури (HID Keyboard Device), тобто зчитаний номер картки вводиться в комп'ютер неначе послідовність натиснених кнопок
→
Как продлить жизнь старенькому роутеру с USB портом? Нам поможет звуковая USB карта и прошивка OpenWRT. Гуглим прошивку под ваш роутер по запросу “модель роутера+ openwrt” В моем случае, это ADSL modem Asus DSL N12U B1. Качаем, ставим, настраиваем и
→
При работе с smd-компонентами одним из основных инструментов инженера является паяльный фен. С его помощью демонтаж микросхем и запайка smd-радиодеталей (особенно если с паяльной пастой) занимает минимум времени и дает максимум удобства, нежели тот же
→
Protocol Droid - это интерфейсная плата, предназначенная для помощи разработчикам встроенного программного обеспечения и энтузиастам в тестировании и отладке их проектов, особенно в ситуациях, когда нет подходящего оборудования для
→
На просторах Aliexpress можно найти программатор AVR ISP Version 2.0 для микроконтроллеров AVR. Среди множества подобных устройств он выделяется своей простотой и
→
Модуль енкодера призначений для побудови систем введення та керування. Дискретність 24 кроки на оберт. Зручне підключення не потребує застосування пайки, на платі розпаяні підтягуючі резистори для енкодера. Маленькі розміри і наявність монтажних отворів робить цей модуль незамінним для досвідчених та початківців-Ардуінщиків.
Драйвер крокового двигуна на базі популярного чіпа A4988. Часто використовується спільно з 3D принтерами RepRap, зокрема з платою RAMPS 1.4. У комплекті йде радіатор. Плата вже з запаяними гребінками. Колір плати може відрізнятися від представленої на фото. Виробництво - Китай. Плати дуже високої якості.
Драйвер крокового двигуна DRV8825 побудований на чіпі від TI DRV8825. За виводами він ідентичний A4988. Працює з кроковими двигунами напругою від 8.2 до 45В і струмом до 1.5А на фазу (до 2.2а при повітряному охолодженні). Мінімальний мікрошаг: 1/32. DRV8825 дозволяє регулювати вихідний струм, має захист від перенавантаження і перегріву, шість варіантів мікрошага (повний крок, півкроку, 1/4, 1/8, 1/16 і 1/32 кроку.
Датчик температури LM35 - це інтегральний датчик, який може використовуватися для вимірювання температури з використанням електричного вихідного сигналу напруги, пропорційного температурі. Діапазон вимірювання від 0 до + 100 ° C. Точність +/- 0,4 ° C при кімнатній температурі і +/- 0,8 ° C в діапазоні від 0 до + 100 ° C. Датчик температури LM35 генерує більш високу напругу, ніж вихідна напруга термопар, і не вимагає посилення вихідної напруги.
Датчик відстеження лінії для Arduino може виявляти білі лінії на чорному тлі і чорні лінії на білому тлі. Якщо датчик відстеження лінії виявляє чорний колір, сигнальна лінія (DO) датчика переходить в стан HIGH (1), в той же час загоряється світлодіод (синій) на датчику. Якщо датчик відстеження лінії виявляє білий колір, сигнальна лінія (DO) переходить в стан LOW (0). За допомогою потенціометра Ви можете налаштувати чутливість датчика лінійного стеження і відстань до лінії.
Релейний шилд 4x (4 реле) - дозволяє управляти споживчими пристроями, підключеними до мережі 220В, перемикальним силовим обладнанням: двигунами, нагрівачами, насосами і т.д.. Всього є 4 реле з комутаційними характеристиками: AC 250V-10A, DC 60V-10A .
Шилд управління кроковими або колекторними двигунами побудований на драйвері L298 та містить все необхідне для управління двома колекторними або одним кроковим двигуном з біполярним живленням. При управлінні колекторними двигунами підтримуються такі режими роботи як: управління швидкістю обертання, напрям обертання, зупинка з вибігом, активне гальмування (без контролю струму двигуна) та блокування обертання. Плата розрахована на напругу живлення двигунів від 8В до 36В та піковим вихідним струмом до 2А. Плата сумісна з усіма контролерами формату Arduino Uno та Arduino Mega.
За допомогою даної плати розширення RTC+SD-card можна зберігати дані у файли на будь-якій SD-карті FAT16 або FAT32. Включений RTC (годинник реального часу) можна використовувати для тимчасової відмітки всіх ваших даних з поточним часом, щоб ви точно знали, що і коли сталося!
Шилд джойстика призначений для перетворення Вашого контролера Arduino в повноцінний пульт керування пристроїв з радіокеруванням. На шилді розміщені джойстик, 4 кнопки управління, 2 допоміжні кнопки та панелька для установки XBee радіомодуля.
Модуль I2C адаптера графічного дисплея на мікросхемі MCP23017 призначений для спрощення підключення графічного дисплея 128х64 точок (рекомендується на чіпіKS0108) з паралельним інтерфейсом до контролера Arduino або міні-комп'ютера Raspberry за допомогою послідовного I2C інтерфейсу. Модуль також можна використовувати як звичайний розширювач квазідвонаправлених портів вводу/виводу.
Двонаправлений 4-канальний перетворювач логічних рівнів представляє собою мініатюрний пристрій, який знижує 5В-сигнали до 3.3В, і підвищує 3.3В-сигнали до 5В. Перетворювач також працює з пристроями, логічний рівень яких становить 2.8В і 1.8В. Одна така плата здатна перетворювати напруги між 4 виводами на одній стороні і 4 виводами на іншій.
RFID-модуль 13.56 МГц з SPI-інтерфейсом. Даний модуль може бути використаний для різних радіоаматорських та комерційних застосувань, в тому числі для контролю доступу, автоматичної ідентифікації, робототехніки, відстеження речей, платіжних систем і т.д. Головна відмінність даного модуля в його розмірах.
Модуль подключения позволяет использовать приемопередатчики типа NRF24L01 на 5В-системах, таких как Arduino. Он содержит стабилизатор напряжения с входа 5 В на выход 3,3 В и так же содержит блокировочные конденсаторы для надежной работы.
Версія контролера Arduino Micro від RobotDyn на мікроконтролері ATmega32U4. При своїх невеликих розмірах плата має величезний потенціал та можливості, що перевищують можливості Arduino Leonardo та Arduino Nano як в кількості доступних виводів так і в можливостях вбудованих інтерфейсів, також із можливостями роботи з USB інтерфейсом підключення до комп'ютера.
Високоякісна реалізація плати Arduino Mini від компанії RobotDyn. Основні вимоги до контролера поставлені: економічність, мініатюрність та мінімальна вага. Робоча напруга - 3,3, частота - 8МГц, контролер - Atmega328, іншими словами це зменшена та більш економна репліка Arduino Uno, але без USB роз'єму, тому для програмування потрібен USB-UART перехідник такий або інший, більш універсальний варіант.
Компания RobotDyn была основана в 2015 году на юге Китая в городе Чжухай российской группой разработчиков и специалистами производства. Основное направление деятельности - разработка и производство контроллеров и устройств для различных платформ включая популярную платформу Arduino.
Компания имеет свой отдел разработок hardware, который находится непосредственно на производственной площадке в Китае (г.Чжухай, провинция Гуандун). Это дает больше возможностей для постойнной оптимизации продукции и более быстрого прохождения этапов разработки и производства.
В отделе разработок hardware работают как инженера с большим опытом проектирования цифровых устройств, модулей и датчиков, а также и молодые активные инженера у которых очень много хороших идей для развития и усовершенствования продукции.
Производственная площадка компании находится в г.Чжухай, провинция Гуандун, Китай.
Производство включает в себя линии сборки и тестирования:
SMT-линия: комплектованная оборудованием Yamaha.
DIP-линия: комплектованна оборудованием для автоматизированной сборки DIP-компонентов. Также и для ручной сборки малых партий устройств.
Линия очистка: оборудование для мойки и чистки плат от флюса, остатков припоя и отходов монтажа.
Линия тестирования: для тестирования, готовых изделий. Вся продукция компании проходит обязательную проверку качества и маркируется.
Методический отдел разрабатывает документацию и инструкции для использования продукции.
Отдел проектирования и прототипирования - здесь мы разрабатываем новые устройства, контроллеры и модули. Проверяем продукцию в связке с разными устройствами.
Компания постоянно работает над совершенствованием выпускаемой продукции и подборе лучших комплектующих для наших плат. Мы заинтересованы в развитии Российского сообщества разработчиков Arduino и направляет свои усилия не только на производство, но и на обучение работе с продукцией и популяризацию микроконтроллерной техники среди населения. Если у вас есть идеи по новым модулям и платам, можете обращаться к нам в любое время.