Protocol Droid - это интерфейсная плата, предназначенная для помощи разработчикам встроенного программного обеспечения и энтузиастам в тестировании и отладке их проектов, особенно в ситуациях, когда нет подходящего оборудования для
→
На просторах Aliexpress можно найти программатор AVR ISP Version 2.0 для микроконтроллеров AVR. Среди множества подобных устройств он выделяется своей простотой и
→
В данной статье, мы опишем процесс создания музыкального медиа центра, c возможностью удаленного управления на базе мини-компьютера Raspberry Pi Zero W (Изображение - №1), звуковой платы расширения Pimoroni Pirate Audio Headphone Amp 24bit/192KHz
→
«That's just perfectly normal paranoia. Everyone in the Universe has that.»
Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Ця стаття для тих, хто хоче синхронізувати свої календарі, списки справ і контакти між кількома пристроями, але не хоче
→
Предыстория: собрал я 3D принтер на связке Mega2560 + Ramps 1.3 + экран RepRap Full Graphic Smart Controller 128x64 с прошивкой Marlin 2.0.х, но механика оставляла желать лучшего. Перед каждой печатью приходилось с помощью листа А4 калибровать стол по 40
→
Модуль реле, керований DTMF сигналами. Підключення до модуля мобільного телефону дозволяє керування чотирма навантаженнями з будь-якої точки світу, де є мобільний зв'язок. Дуже зручно дистанційно вмикати або вимикати освітлення, полив, холодильник, кондиціонер і т.д.
8-ми канальный модуль реле RLY-8 предназначен для удаленного управления мощной нагрузкой по Ethernet сети или через USB подключение. Идеально подходит как для построения систем "умный дом" так и просто для построения централизованных систем управления нагрузками. Питать модуль можно как от отдельного источника питания так и посредством PoE по сетевым проводам. Открытые протоколы управления, малые размеры, удобное крепление на монтажную рейку, удобные варианты запитки и подключения все это делает модуль незаменимым помощником для систем автоматизации и управления. Управление освещением, бытовыми электроприборами, системами вентиляции и кондиционирования, полива и обогрева - вот неполный перечень возможных применений.
Блок складається з 16 реле, що живляться від 12В, здатних комутувати навантаження до 10А (при напрузі 250В). Може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino, 8051, AVR, PIC, DSP, ARM, ARM, MSP430, PLC, TTL логіка).
Блок складається з 16 реле, що живляться від 5В, здатних комутувати навантаження до 10А (при напрузі до 250В). Може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino, 8051, AVR, PIC, DSP, ARM, ARM, MSP430, PLC, TTL логіка).
Модуль реле з 2 комутуючих реле 12В. Може керуватися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino і подібним) в режимі опторозв'язки зі знятою перемичкою (JD-Vcc). Максимальний струм навантаження 10А при напрузі 250В.
Модуль реле з 4 комутуючих реле 12В. Може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino і подібним) в режимі опторозв'язки зі знятою перемичкою (JD-Vcc). Максимальний струм навантаження 10А при напрузі 250В.
Має 4 комутуючих реле і керуючими сигналами з опторозв'язкою. Може керуватися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino і подібним). Максимальний струм навантаження 10А при напрузі 250В.
Максимальний струм навантаження кожного каналу модуля 10А при напрузі 250В, розміри: 13.9см x 5.2см x 1.7см. Для управління модулем без опторозв'язки потрібні додаткові ключі, такі як ULN2003 для узгодження рівнів сигналів з контролера. Модуль можна підключати до контролера безпосередньо з встановленою перемичкою вибору джерела живлення реле (JD-Vcc). При використанні опторозв'язки при знятій перемичці управляти модулем можна безпосередньо від контролера.
Може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino і подібним). Максимальний струм навантаження 10А при напрузі 250В. Розміри модуля: 13.9 x 5.2 x 1.7 см.
Компактний модуль потужного реле з можливістю вибору рівня керуючого сигналу. При невеликих розмірах модуль дозволяє комутувати навантаження зі струмом до 30А. При цьому для управління реле досить 5 мА струму керуючого сигналу. Для захисту входу і обмеження струму через оптрон гальванічної розв'язки на платі встановлений струмообмежувальний резистор.
Універсальний потужний модуль реле з можливістю зміни полярності керуючого сигналу. Модуль дозволяє комутувати навантаження зі струмом до 30А. При цьому для керування реле досить 5 мА струму керуючого сигналу. Для захисту входу і обмеження струму через оптрон гальванічної розв'язки на платі встановлений струмообмежувальний резистор.
Універсальний потужний модуль реле з керуванням напругою високого логічного рівня (логічна "1"). При невеликих розмірах модуль дозволяє комутувати навантаження зі струмом до 30А. При цьому для керування реле досить 3мА струму керуючого сигналу. Для захисту входу і обмеження струму через оптрон гальванічної розв'язки на платі встановлений струмообмежувальний резистор. У модулі передбачена повна гальванічна розв'язка напруги живлення реле і керуючої напруги.
Модуль 1-канального реле 12 В, вимагає всього 10 мА для спрацьовування, і при знятій перемичці JD-VCC і поданій напрузі 5В на живлення опторозв'язки, може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino. Вмикається логічним нулем, вимикається логічною одиницею.
5В-ий 1-канальний модуль реле високого рівня (high level), вимагає 5-20мА для спрацьовування, тобто може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino або подібних. Вмикається логічною одиницею, вимикається логічним нулем. На модулі є два світлодіода: червоний сигналізує про наявність напруги живлення, зелений - про спрацьовування реле.
5В-ий 1-канальний модуль реле низького рівня (low level), вимагає 5-20мА для спрацьовування, тобто може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino або подібних. Вмикається логічним нулем, вимикається логічною одиницею. На модулі є два світлодіода: червоний сигналізує про наявність напруги живлення, зелений - про спрацьовування реле.
Модуль 1-канального реле 5 В, вимагає 15-20 мА для спрацьовування, тобто може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino або подібних. Вмикається логічним нулем, вимикається логічною одиницею.
Модуль реле на основі модуля Wi-Fi ESP-01S. Для керування реле використовується вивід GPIO0. Для живлення використовується джерело постійного струму з напругою 5В та мінімальною навантажувальною здатністю не менше 250мА. З цього модуля можна легко зробити свій інтелектуальний комутатор, керований з будь-якого Wi-Fi пристрою.
Модуль HLK-SW16 являє собою 16-ти канальний релейний модуль з керуванням вмиканням і вимиканням навантаження з напругою до 250В і максимальним струмом 10А з Android смартфона через Wi-Fi, Ethernet або через RS-232 підключення. Модуль дозволяє не тільки керувати навантаженням але і програмувати автономне керування через розклад, для чого на платі встановлений мікроконтролер і годинник реального часу.
Беспроводный 4-х канальный выключатель предназначен для дистанционного управления нагрузкой с максимальным током до 10А. Широкий спектр применения - от открытия гаражных дверей до управления освещением. В комплекте идет непосредственно сам выключатель и два пульта, выполненных в форме красивых брелоков.
Радіомодуль складається з приймального модуля і передавача, дозволяє здійснювати дистанційне керування різними навантаженнями (освітлення, автоматичні ворота, насоси, вентилятори, нагрівачі і т.д.) на відстані до 100 метрів прямої видимості. Управління здійснюється за допомогою 4-х кнопкових брелоків. У комплект RFD0104 входить один брелок RFD0104PA, який має зворотний зв'язок.
Модуль дистанционного управления с пультом на 433МГц. Режим работы: при нажатии кнопки ON реле включается а при нажатии OFF выключается. Модуль приемника имеет возможность установки стабилизатора напряжения для питания модуля напряжением от 7В до 12В. Для этого нужно припаять стабилизатор и отпаять перемычку около стабилизатора.
5В 1-канальний модуль реле, вимагає 15-20мА для спрацьовування, тобто може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino або подібних. Вмикається логічною одиницею, вимикається логічним нулем. На модулі є два світлодіода: зелений сигналізує про наявність напруги живлення, синій-про спрацювання реле.