RFDesign TXMOD – це універсальна система дистанційної телеметрії та rc-управління. Модуль TXMOD працює лише з модемами X та UX. Модуль TXMOD V2 підтримує телеметричні дані SPORT від моделі до блоку RC-передавача. Розроблений для роботи в поєднанні з будь-яким радіоконтролером, здатним приймати модулі передавача JR, модуль RFD TX може передавати потік PPM від контролера до транспортного засобу через модем телеметрії дальньої RFD900X, а також приймати телеметричні дані, отримані від моделі.
Цей корпус розроблений спеціально для захисту модемів серії RFD (x і +), надаючи безліч рішень для монтажу модему як у наземному обладнанні, так і всередині літального апарату.
Модем аналогічний цьому, але який працює на частотному діапазоні 868-869 МГц, оптимізованому під європейські стандарти зв'язку. Не перетинається з частотами GSM мережі.
Одна з найлегших і тонких антен на ринку. Призначена для роботи у вільному просторі або притиснутою до радіо-прозорого матеріалу, такого як пінопласт, бальзам, тонке скловолокно. Рівень зворотних втрат до -10 дБ.
Напівхвильовий диполь налаштований на частоту 900МГц з RPSMA роз'ємом (внутрішня різьба, мама). Конектор дозволяє повертати антену на 90 градусів. Додатковою функцією антени є зменшення локальних шумів привнесених в антену від електроніки підключеної до модему.
RFDesign TXMOD – це універсальна система дистанційної телеметрії та rc-управління. Модуль TXMOD працює лише з модемами X та UX. Модуль TXMOD V2 підтримує телеметричні дані SPORT від моделі до блоку RC-передавача. Розроблений для роботи в поєднанні з будь-яким радіоконтролером, здатним приймати модулі передавача JR, модуль RFD TX може передавати потік PPM від контролера до транспортного засобу через модем телеметрії дальньої RFD900X, а також приймати телеметричні дані, отримані від моделі. У комплект набору входять передавальний модуль, приймальний модуль та комплект антен.
Клон набору для телеметрії 3DR Radio 433MHz, розроблений для підключення до плати APM. Працює на неліцензованій частоті 433 МГц, включає в себе як наземний модуль, який підключається до комп'ютера через роз'єм USB, так і "повітряний" модуль, який підключається до плати APM через роз'єм telemetry. Фактично це напівдуплексна двох-смугова бездротова система зв'язку з стандартним TTL UART інтерфейсом, що базується на модулях передачі даних HopeRF's HM-TRP і спеціальною прошивкою, яка покращує функціонал модуля, тобто може використовуватися не тільки з Ардупілотом, але і як простий радіоподовжувач з інтерфейсом UART . Перетворювач USB-UART побудований на базі популярного чіпа CP2102.
Ще один модуль телеметрії на 433 МГц, відрізняється покращеною прохідністю сигналу, за рахунок використання більш потужних антен. Заявлена виробником дальність – кілька кілометрів.
Ще один модуль телеметрії на 915 МГц, відрізняється покращеною прохідністю сигналу, за рахунок використання більш потужних антен. Заявлена виробником дальність – кілька кілометрів.
Нова версія модемів для наддалекого зв'язку (більше 40 км). Серед головних змін - доданий канал передачі сигналу PPM одночасно з технологіями телеметрії (тепер не потрібна LRS - управляти безпілотником можна через модем), повністю робоче апаратне AES криптування каналу, потужний 32-розрядний ARM процесор, робота в режимі мультипоінт (поки в стадії бети). Разом з цим, модем сумісний з версіями 900+ і 868+.
Телеметрія це отримання інформації про значення вимірюваних параметрів контрольованих та керованих об'єктів. Стосовно безпілотників це двосторонній зв'язок між наземною станцією (ноутбук, планшет) та літальним апаратом. Дозволяє не лише отримувати дані з борту, а й коригувати маршрут автопілота, змінювати налаштування тощо.