Нові модулі, але наявна проблема з ініціалізацією пристрою USB (циклічна перезавантаження модуля).
ESP32-C3 Type-C – плата розробника серцем якої являється мікроконтролер одноядерний ESP32-C3FH4 (32Bit RISC-V). Цей мікроконтролер має бездротову мережу WiFi (2.4 ГГц, 802.11b/g/n, 802.11mc (150 Mbit) та Bluetooth 5 (LE). Головним плюсом цієї плати являється її мініатюрний розмір, всього 23 мм х 18 мм та низьке енергоспоживання (в режимі глибого сну всього 5mА). Тому її з легкістю можна інтегрувати в готове рішення інтернет речей тощо. Плата оснащена керамічною антеною. На платі розташовані кнопки Boot та Reset.
На корпусі роз'єму SMA є незначне потьмарення покриття.
Антенный переходник (pigtail) предназначен для соединения устройств беспроводной связи (GPRS, CDMA, 3G, Wi-Fi, Bluetooth) с помощью коаксиального кабеля с внешней антенной усиления сигнала. На одной стороне переходника имеется разъем SMA-jack для подключения к антенне, а на другой стороне U.FL/IPEX-разъем для подключения к модулям связи. Внимание! Неправильное обращение с переходником может привести к его поломке.
Проблема – модуль видає дані про погоду.) Модуль аналогового типу для вимірювання сили струму споживаного навантаженням від джерела живлення. Принцип вимірювання заснований на контролі напруги, що знімається з прецизійного подільника напруги. Для вимірювання використовується мікросхема MAX471 з вбудованим вимірювальним шунтом.
Проблема - окислений роз'єм. Даний перехідник з проводом довжиною 15 см використовують для передачі сигналу з BNC роз'єму в AV роз'єм. Зазвичай таке перетворення необхідно для для монтажу камер відеоспостереження, але також може бути використано для підключення CCTV камери в телевізор, відеомагнітофон або відеореєстратор, використовуючи звичайні RCA кабелі.
Якщо ваших портів вводу/виводу (IO) стало недостатньо, ви можете використовувати цю плату розширення на базі мікросхеми PCF8575C, щоб помножити відповідний порт. Використовуючи всього дві лінії SDA, SCL можна досягти 16-ти IO портів введення і виведення. Сигнал I2C можна моделювати за допомогою мікроконтролера. Встановивши порти A0, А1 та А2 в режим іншої I2C-адреси пристрою, можна отримати доступ ще до 8 пристроїв, таким чином реалізуючи розширення до 128 IO портів.
Пара двоконтактних роз'ємів JST SYP з сполучними проводами. Маленькі роз'єми, які дуже зручно використовувати для підключення джерел живлення до малогабаритної апаратури. Наявність заправлених проводів полегшує монтаж, а дроти різного кольору не дадуть переплутати полярність підключення. Такий тип роз'ємів широко використовується для підключення джерел живлення в радіокерованих моделях вертольотів, коптерів, автомобілів і катерів.
На платі встановлено діод SS12 (1.0A). Мініатюрний регульований підвищуючий перетворювач з регульованою вихідною напругою до 12В і максимальним струмом до 2А. Вхідна напруга завжди має бути нижче вихідної. Модуль має фіксовані значення вихідної напруги: 5 В, 8 В, 9 В та 12 В. Перед вмиканням обов'язково необхідно виставити потрібне значення напруги. Вихідна напруга обирається закорочуванням паяльником двох пар контактних площадок.
Нейлоновий ремінець зазвичай використовується для кріплення акумуляторів або іншого обладнання на моделях, корисна довжина кріплення – 20 см. Дана модель відрізняється збільшеною шириною (ширина ременя – 20 мм, ширина пряжки – 26 мм), може бути використана для замість двох більш тонких ремінців.
15ти сантиметровий перехідник мама-мама (від краю одного роз'єму до краю іншого). Використовується для підключення серво, приймачів до польотних контролерів та ін.
Драйвер крокового двигуна DRV8825 побудований на чіпі від TI DRV8825. За виводами він ідентичний A4988. Працює з кроковими двигунами з напругою від 8.2 до 45В і струмом до 1.5А на фазу (до 2.2а при повітряному охолодженні). Мінімальний мікрокрок: 1/32. DRV8825 дозволяє регулювати вихідний струм, має захист від перенавантаження і перегріву, шість варіантів мікрокроку (повний крок, півкроку, 1/4, 1/8, 1/16 і 1/32 кроку.)
Відсутнє маркування бренду (AOSONG), але датчики повністю відповідають параметрам оригінальної моделі – параметри вказані на звороті (див. фото #2).
Датчик вологості та температури DHT21/AM2301A – датчик температури та вологості підвищеної точності. Точний і простий в підключенні. Підключається по однопровідному інтерфейсу.
Проблема – невідповідність температурної залежності (PT100), необхідне калібрування.
Температурний датчик Pt100 заснований на принципі вимірювання опору. Матеріалом є платина з опором 100 Ом при температурі 0 ° C. Платина має позитивний коефіцієнт залежності опору від температури; з ростом температури зростає опір. Зміна опору від температури (лінійний к-т): 0,39 Ом / 1 ° C. Основною відмінністю платинових датчиків є довгострокова стабільність в порівнянні з іншими методами вимірювання температури, за рік не гірше, ніж 0,2 Ом / 0 ° C.
Отладочна плата являє собою 32-розрядний мікроконтролер сімейства STM32F401RCT6 з ультранизьким енергоспоживанням на базі ядра ARM Cortex-M4 з модулем плаваючої точки FP, продуктивність 105 DMIPS, 64 Кб RAM, 84 МГц, 256 Кб Flash і мінімальний набір компонентів для старту. Плата виконана у формфакторі, зручному для макетування на беспаечное макетної платі. Для підключення плати до комп''''ютера і подачі живлення використовується роз''''єм Type C. Для програмування і налагодження програм потрібне використання програматора. Програматор в комплект плати не входить.
Проблема – є невеликі деформації стійок з боку RJ45/USB-роз'єму (червона частина, див. фото #2), в решті все нормально. Після проклеювання/видалення стійок корпус придатний для використання.
Стильний красивий офіційний корпус для Raspberry Pi B+/2B/3B. Виконаний з якісного АБС пластика малинового кольору зі знімними накладками білого кольору. Конструкція корпусу дозволяє отримати доступ до слоту карти пам'яті формату microSD, чотирьох USB-портів і мережевого Ethernet-роз'єму. На бічній стороні є отвір (закривається знімним модулем) для доступу до GPIO і виведення шлейфу.
Модуль 16-розрядного 4-х канального АЦП на мікросхемі ADS1115 значно розширить можливості мікроконтролера або мінікомп'ютера в області роботи з аналоговими сигналами. Мікросхема містить високоточне джерело опорної напруги з ультрамалим дрейфом. Мікросхема вирізняється також дуже малим споживаним струмом в режимі безперервного перетворення.
У цьому розділі представлені товари виставлені на розпродаж. Як правило це дефектні, що були у вжитку або застарілі зразки. Звертаємо вашу увагу на те, що на товари цієї категорії гарантія не поширюється, а дається час на перевірку - 7 днів з моменту отримання товару.