Оригінал. Плата розширення Arduino Motor побудована на базі мікросхеми L298, що представляє собою подвійний мостовий драйвер для управління різним індуктивним навантаженням, таких, як реле, соленоїди, крокові двигуни та двигуни постійного струму. Плата розширення дозволяє Ардуіно управляти двома двигунами постійного струму, контролюючи швидкість і напрямок обертання кожного з них незалежно один від одного. Серед інших можливостей пристрою можна виділити можливість вимірювання струму, споживаного кожним двигуном. Плата оригінальна, виробництво - Італія.
ОРИГІНАЛ. Італія. Набір містить найбільш необхідні та корисні компоненти для початку вивчення Arduino, а щоб Вам не було нудно - ще й книгу з описом 15 практичних проектів, від простіших, до досить складних, які ви зможете самостійно повторити з деталей набору.
Оригінальний контролер Arduino DUE. Виробництво - Італія. Arduino Due - це новітня плата на основі ARM архітектури у формфакторі Mega, але з потужним 32-ох розрядним Cortex-M3 ARM, який працює на частоті 84 МГц та має 256 кБ flash пам'яті, 50 кБ SRAM пам'яті й велику кількість портів введення-виведення (5 SPI шин, 2 інтерфейси I2C, 5 UART, 16 аналогових входів).
Оригінальна Arduino Mega 2560 Rev3. Виробництво - Італія. Rev3 це остання версія топової мікроконтролерної плати від Arduino. Плата побудована на потужному чіпі ATmega2560 та працює на частоті 16 МГц. Вона має 54 цифрових входи/виходи, 14 з яких можуть працювати в режимі ШІМ (PWM), 16 аналогових входів, 4 (!) Апаратних послідовних порти UART для зв'язку з комп'ютером та іншими пристроями, роз'єм USB, роз'єм для зовнішнього живлення, ICSP хідер і кнопку Скидання. Нова версія Rev3 має новий чіп Atmega16U2 (у версіях Rev1 і Rev2 Atmega8U2) з програмною прошивкою конвертера "USB-послідовний порт", замість використовуваних в більш ранніх версіях мікросхем FTDI, що дозволяє підвищити швидкість при передачі даних. Є версія в подарунковій упаковці (див. останнє фото).
Arduino Nano це маленька, самодостатня плата на мікроконтролері ATmega328. Вона більш-менш збігається за функціональністю з Arduino Duemilanove/Uno, але має інший форм-фактор. Arduino Nano бракує тільки роз'єму живлення і замість стандартного кабелю USB використовує Mini-B USB. як створити робота на базі Arduino Nano можна почитати в розділі Статті. Кабель USB в комплекті не йде.
Оновлена версія популярного контролера Arduino Nano, виготовлена на мікроконтролері ATMega4809. Контролер сумісний за виводами з оригінальним Nano, проте є відмінності у призначенні та функціоналі деяких виводів. У контролер додані нові можливості, такі як: розширена пам'ять програм і даних, розширений діапазон вхідної напруги живлення.
Оригінальна плата Arduino Uno останньої моделі R3, виконана на базі мікроконтролера ATmega328P, замість чіпа FTDI використовується ATmega16U2, що дозволяє підвищити швидкість передачі даних. Драйвери для Linux та Mac OS не потрібні, для Windows - необхідний inf файл, який входить до складу Arduino IDE. Після прошивання, ATmega16U2 дозволяє використовувати контролер як клавіатуру, мишу або джойстик. Виробництво - Італія. Ми є офіційним дистриб''''ютором Arduino в Україні, тому такі плати офіційні та останніх ревізій (регулярні поставки 1-2 рази на місяць).
Оригінальний контролер Arduino Uno SMD Rev3 відрізняється від простого Arduino Uno використанням мікроконтролера ATmega328 в більш компактному і енергоємному SMD корпусі. Офіційна плата, виробництво - Італія.
Додайте WiFi до своїх пристроїв за допомогою Arduino Uno WiFi. По суті, це оригінальний контролер Arduino Uno Rev3 з новим 8-бітовим мікроконтролером від Microchip і вбудованим IMU (Inertial Measurement Unit). Що стосується з'єднання WiFi, то воно захищене за допомогою нового однокристального крипто-прискорювача ECC608. У мікроконтролер доданий новий компонент від Microchip - функція, що зазвичай зустрічається в нових PIC контролерах. Це Core Independent Peripheral. Це щось на зразок програмованої логіки типу CPLD, розташованої в тому ж корпусі, що і ядро мікроконтролера.
Оригінальна плата Arduino Leonardo побудована на мікроконтролері ATmega32u4 (див. даташит). Вона має 20 цифрових входів/виходів (сім з яких можуть бути використані як ШІМ і 12 як аналогові входи), 16МГц кварц, мікроUSB роз'єм для заливки скетчів та живлення, роз'єм живлення 5В, ICSP роз'єм, кнопку Reset. Леонардо відрізняється від попередніх плат тим, що на ній тільки один мікроконтролер, який включає в себе програмний конвертер USB, що дозволяє підключатися до комп'ютера не тільки як віртуальний СОМ-порт, але і як миша або клавіатура. Офіційна, виробництво - Італія.
Плата побудована на мікроконтролері ATmega32u4, відрізняється, як це видно з назви, мініатюрними габаритами і вагою. На борту 20 цифрових входів/виходів (7 з яких можуть бути використані як IBV/PWM, а 12 як аналогові входи), 16МГц генератор частоти, мікро USB роз'єм, виводи ICSP для можливості внутрішньосхемногопрограмування і звичайно кнопка reset. На відміну від Arduinio Mini він може програмуватися безпосередньо від комп'ютерного USB виходу, без додаткових перехідників. Форм фактор дозволяє зручно підключати його до макетної плати.
Новий оригінальний контролер від Arduino - Portenta H7 одночасно виконує високорівневий код і завдання в реальному часі. Конструкція включає два процесори, які можуть виконувати завдання паралельно. Наприклад - можна виконувати скомпільований код Arduino разом з кодом MicroPython і мати обидва ядра для зв'язку один з одним. Функціональність Portenta подвійна: вона може працювати як будь-яка інша плата вбудованого мікроконтролера або як головний процесор вбудованого комп'ютера. Наприклад: використовуйте Portenta Vision Shield, щоб перетворити Вашу плату H7 в промислову камеру, здатну виконувати алгоритми машинного навчання в реальному часі для потокового відео в реальному часі.