Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Модуль живлення для міні-комп'ютерів сімейства Raspberry Pi побудований на мікросхемі управління електроживленням SW6106, забезпечує вихідну напруга живлення 5 В від Вашого акумулятора 14500, що робить Raspberry Pi автономним портативним пристроєм. Він також заряджає акумулятор, підтримує двонаправлену швидку зарядку. Цей модуль може використовуватися як універсальний міні-блок живлення та джерело безперебійного живлення, а також працює з іншими пристроями 5В.
Модуль PoE живлення для міні-комп'ютерів Raspberry Pi 4 B й Raspberry Pi 3 B+ (та сумісних по розташуванню роз'ємів). Дозволяє живити Малинку через Ethernet кабель, що дуже актуально для місць, де є кабель але немає можливості додатково підключити або встановити блок живлення. Плата відрізняється малими розмірами, високою якістю виготовлення та наявністю додаткового керованого вентилятора для примусового охолодження компонентів комп'ютера. Модуль комплектується елементами кріплення до плати міні-комп'ютера.
Шилд драйвера двох колекторних двигунів для Raspberry Pi RPi Motor Driver Board на мікросхемах MC33886. Сумісний практично з усією лінійкою міні-комп'ютерів Raspberry Pi і прекрасно підходить для побудови автономних робо-платформ та роботів. На платі розміщений потужний стабілізатор напруги, що дозволяє живити Raspberry Pi від силових акумуляторів напругою до 40В.
Цей шилд особливо стане в нагоді тим, хто збирає роботів та робоплатформи з використанням колекторних двигунів. На платі, крім самого драйвера двигунів L298, зручно розміщені роз'єми для підключення Bluetooth модуля, сервопривода та датчиків. Зручне підключення, гарна якість монтажу вигідно вирізняють даний шилд від аналогічних.
Багато проектів вимагають більше двох напруг живлення, які може надати плата Arduino (5В і 3.3В). Якщо подати на цей шилд напругу в діапазоні 4.5 - 35В, на виході можна отримати від 1.25 до 12В з максимальним струмом в 3А (напруга виставляється за допомогою підлаштовним резистором на шилді). З цим шилдом ваш Ардуіно може мати одне живлення для всіх.
Шилд для керування трьома кроковими двигунами для побудови 3Д принтера або CNC-верстата. Схожа на RAMPS під плату Arduino Nano і без підтримки ЖК екрану. В якості керування кроковиками має три роз'єми для підключення драйверів крокових двигунів A4988 (купуються окремо). В Ардуіно рекомендуємо прошивати прошивку GRPL.
Модуль живлення для макетних плат з лініями живлення. Дозволяє подавати на макетну плату 3.3 або 5 вольт (виставляється джамперами). Дизайн виконаний таким чином, що модуль абсолютно не закриває робочу область макетної плати. Вхідна напруга 7 - 12В постійного струму.
Модуль живлення для макетної плати. Має увігнуту конструкцію і не затуляє собою робочу зону макетки. Сумісний з макетними платами, які мають по бокам дві лінії живлення. Є перемикач 3.3 / 5В. Живиться від зовнішнього блоку живлення 6,5 - 9В. На платі є USB вихідний роз'єм для живлення 5В пристроїв з USB роз'ємом (наприклад контролерів Arduino).
Шилд реле від Keyestudio для micro: bit має інтегрований 4-канальний релейний модуль з напругою живлення 5 В. Даний модуль повністю сумісний з платою розробки micro: bit. Вам лише потрібно вставити контроллер micro: bit в комутаційний роз'єм модуля і подати на нього (Шилд) напругу 5В постійного струму на порт VIN / GND. Реле керуються високим логічним рівнем з портів P4, P3, P7 і P6 контролери micro: bit. Для увімкнення реле необхідно встановити високий, а для вимкнення - низький логічний рівень портів P4, P3, P7 і P6.
Даний димер дозволяє керувати навантаженнями, підключеними в промислову мережу 220В потужністю до 2-х КВт за допомогою контролера Arduino. Є бібліотеки для Arduino та ESP8266 З деякими обмеженнями можна використовувати димер з міні-комп'ютерами Raspberry Pi, Orange Pi та ін. Розроблено та виготовлено в Україні!
Оригінал. Плата розширення Arduino Motor побудована на базі мікросхеми L298, що представляє собою подвійний мостовий драйвер для управління різним індуктивним навантаженням, таких, як реле, соленоїди, крокові двигуни та двигуни постійного струму. Плата розширення дозволяє Ардуіно управляти двома двигунами постійного струму, контролюючи швидкість і напрямок обертання кожного з них незалежно один від одного. Серед інших можливостей пристрою можна виділити можливість вимірювання струму, споживаного кожним двигуном. Плата оригінальна, виробництво - Італія.
Батарейний модуль живлення з підвищувальним перетворювачем та вимикачем живлення. Всього від одного елементу AAA Ви отримуєте стабілізовані 5В з максимальним струмом 200 мА. Модуль відмінно підходить для застосування спільно з контролерами LilyPad Arduino. Також модуль можна використовувати спільно з 3,6 LiPo батареями та акумуляторами.
Модуль PoE HAT (B) є 802.3af-сумісним Power Over Ethernet аксесуаром для Raspberry Pi 3B / 4B. За допомогою цієї невеликої плати і 802.3af-сумісним джерелом живленням можна забезпечити живлення для Raspberry та мережеве підключення в одному кабелі Ethernet.
Модуль розширення NODE-MCU ESP8266-12 для підключення двох колекторних двигунів, виконавчих механізмів та датчиків. Дуже зручна плата для побудови робо-платформ та роботів на основі процесорного модуля ESP8266-12E з Wi-Fi управлінням. Містить на платі мостовий драйвер двох колекторних двигунів L293, вимикач живлення та роз'єми, на які виведені всі функціональні входи, виходи та контакти живлення логічної і силової частини модуля.
Модуль роз'єму живлення 2.1 x 5.5 мм - необхідна річ для тимчасового підключення блоків живлення з найпоширенішим штекером живлення 2.1 x 5.5 мм до ваших проектів при макетуванні та стендових випробуваннях. Для додаткової наочності і безпеки на модулі є світлодіодний індикатор, що сигналізує про подачу напруги.
Шилд управління двома кроковими двигунами на мікросхемах L293D. Може управляти двигунами з струмом до 0,6 А (піковий 1,2А) та напругою до 36В. Шилд побудований таким чином, що може керувати або двома кроковими двигунами по мостовій схемі включення або чотирма колекторними з максимальним струмом до 0,6 А на кожен канал. Можна підключати крокові двигуни як з двополярною, так і з однополярною схемою підключення обмоток. Схема шилду складається з трьох мікросхем - двох інтергральних універсальних драйверів та регістру зсуву 74HC595 яким здійснюється управління та конфігурація драйверів. Напруга живлення силової частини виведена на окремий роз'єм на платі шилду.
Шилд реле для Raspberry Pi дозволяє програмно керувати потужним навантаженням з призначеної для користувача програми на Raspberry. На платі встановлено три реле з максимальним струмом комутації до 10А і напругою до 250В. Для індикації стану статусу реле в модулі передбачені світлодіоди.
Ми розробили спеціальну плату для нашого електронного конструктора – робот-маніпулятор “RobIT”. Це Шилд для управління сервоприводами, він повністю сумісний з платою Arduino UNO і Arduino Leonardo і може бути використаний в будь-яких винаходах.