Програмований робот для дітей від 7 років. Для управління і програмування використовується додаток доступний для скачування в GooglePlay для Android і APPStore для iOS.
Зібрати перший в житті генератор енергії і застосувати його енергію для запуску автомобільчика – ось місія, яку виконує юний дослідник, граючись з конструктором еМобіль. Обертаючи ручку генератора, дитина не просто запускає автомобіль – вона починає пізнавати явища навколишнього світу.
Життєрадісне цуценя-робот, якого дитина збирає з елементів набору, стає вашим «домашнім улюбленцем». Він весело гавкає, бігає за кісточкою, відповідає рухом на ваші плескання в долоні, блимає очима і, якщо ви не граєте з ним – засинає.
Вітрохід – іграшка-конструктор. Зібравши всі деталі згідно з інструкцією, дитина пограє з кумедним роботом, який пересувається на дванадцяти ніжках. Цікава модель тим, що в рух її приводить енергія вітру без використання елементів живлення.
Дитячий розвиваючий конструктор "Танцюючий робот Акробот" – це конструктор і цілісна іграшка одночасно. Щоб отримати "живого" робота, дитина сама або з вашою допомогою складає деталі в потрібній послідовності. А далі починається захоплююча гра з роботом, який самостійно сидить, ходить, танцює, після падіння самостійно піднімається і навіть перевертається.
Динамо-ліхтар є невеликим моторчиком, в якому є котушки і постійний магніт. Повертаючи ручку, ви передаєте момент, що крутить, через шестерні на вал генератора. Таким чином обертається вісь, на якій закріплені два магніти. Вони випромінюють магнітне поле, яке перетинає котушки та генерує струм. Потужності ліхтаря достатньо, щоб запалити світлодіодну лампочку.
Це конструктор, із елементів якого дитина збирає міні-робота - Кабанчика. Іграшка рухається завдяки енергії сонця. Створюючи кумедне порося власноруч, ваша дитина тренує дрібну моторику, розвиває просторове мислення і знайомиться з роботою механізмів.
Індуктивна машина-екскаватор їздить лінією, яку ви намалюєте. У нижній частині автомобіля є оптичний сенсор, який зчитує чорний контур намальований на папері або картоні. Щоб розпочати грати, проведіть плавну лінію на білому полотні або візьміть готовий шаблон.
Набір для юного метеоролога допоможе відстежити погоду, вивчити суть парникового ефекту та познайомитись із цікавими фактами зі світу фізики та біології. Проводячи досліди, дитина вчиться звертати увагу на явища, які раніше не помічала, розуміє причинно-наслідкові зв'язки.