Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Відмінне пристосування для розробників пристроїв на базі контролера Raspberry Pi Pico. Плата дозволяє під'єднати декілька додаткових плат розширення або пристроїв до одного контролера. При підключенні необхідно переконатися що підключене обладнання не конфліктує з GPIO контактам.
Міні-комп'ютер Raspberry Pi потужний та продуктивний. У нього є вбудовані бездротові інтерфейси, великий обсяг оперативної пам'яті, можливість підключення дисплея та реалізації складних алгоритмів керування. Контролер Arduino Leonardo володіє меншою продуктивністю, меншим об'ємом пам'яті ПЗ, володіє такою перевагою як робота в реальному часі. Для Arduino немає нічого простішого ніж керувати двигунами з реакцією на датчики перешкод. Тепер переваги обох пристроїв об'єднані в новому шилді для Raspberry Pi. На шилд виведено контакти вводу/виводу в стандартному форм-факторі Arduino, що дозволяє використовувати готові шилди і плати для контролера Arduino. Додатково виведені контакти GPIO Raspberry, що дозволяє максимально використовувати ресурси як Raspberry Pi так і Arduino.
Плата розширення введення/виводу призначений для всіх моделей Raspberry Pi і складається з 5 GPIO роз'ємів 2x20 на платі, що дозволяють розмістити кілька різних шилдів разом і використовувати їх одночасно.
При всіх перевагах міні-комп'ютерів у них є один істотний недолік, який стримує їх застосування - відсутність аналогових входів та виходів. І, якщо з останніми простіше - їх можна замінити ШІМ виходами, то зі входами все сумніше. Тепер ця проблема вирішена! Пропонований модуль АЦП/ЦАП Raspberry Pi High-Precision AD/DA Expansion Board дозволяє підключити 8 вхідних аналогових сигналів, оцифровуючи їх з 24-розрядною роздільною здатністю та частотою оцифровки до 30кГц, і 2 аналогових виходи з роздільною здатністю в 16 розрядів і часом встановлення напруги 10мкс. Аналогові входи можна використовувати як 4 диференціальні входи. Джерело опорної напруги вбудоване, але є можливість підключення зовнішнього джерела. Код виробника High-Precision AD/DA Board.
Китайська репліка аналогічного шилда від Adafruit. Недороге рішення для підключення 16 сервоприводів або світлодіодів до Arduino контролерів або Raspberry, використовуючи всього 2 сигнальних дроти. Конструкція дозволяє каскадування та управління 992 сервоприводами. Передбачена окрема подача напруги живлення для сервоприводів.
Плата служить для підключення великої кількості різноманітних сенсорів. На борту слоти для підключення 3х Xbee модулів (в тому числі Bluetooth Bee та інших *bee), також виведені виводи для підключення інших Ардуіно шилдів. Містить область для прототипування (масив металізованих отворів), цифрові піни з 14 по 53, аналогові з 6 по 15 та ШІМ з 2 по 9 також виведені на зручні трьохроз'ємні колодки з живленням.
Touch Key USB shield від Keyestudio, це шилд розширення дозволяє перетворити платформу Arduino в сенсорну клавіатуру. В якості клавіш можна використовувати будь-які підручні предмети, наприклад: банани або будь-які інші фрукти, склянки з водою, пластилін і т.і.
Ардуіно Мега Сенсор Шилд дозволяє підключати до Arduino Mega 2560 різні модулі, такі як датчики, сервоприводи, реле, кнопки, потенціометри та ін., Що дозволить вам реалізувати проекти будь-якої складності, що вимагають одночасного підключення декількох модулів до контролера Arduino.
Новітня сьома версія шилда розширення портів введення-виведення IO Expansion Shield for Arduino V7.1 тепер підтримує модулі Xbee, підключення SD карти, інтерфейс APC220, модуля блютус, драйверів сервоприводів та звичайно велику кількість різноманітних датчиків. Змінено схему живлення і тепер шилд можна підключати як до Arduino UNO так і до Arduino DUE та інших контролерів з напругою цифрових інтерфейсів 3.3В і міні-комп'ютерів Raspberry Pi, ODROID та ін.
Міні-комп'ютер LattePanda від компанії DFRobot завоював широку популярність серед користувачів завдяки своїм високим технічним характеристикам і підтримкою Windows 10. Пропонуємо Вашій увазі плату розширення Gravity IO, розроблену спеціально для Latte Panda.
Micro: bit Expansion Board for Boson (Gravity Compatible) від DFRobot - багатофункціональна плата розширення, створена спеціально для контролера BBC micro:bit. З її допомогою Ви можете швидко і зручно підключити до контролера різні зовнішні модулі за допомогою шести 3-пінових роз'ємів, а також підтримує пряме підключення навушників через стандартний 3.5мм роз'єм. Для регулювання рівня звуку на платі використовується коліщатко регулювання гучності. Роз'єми виконані за стандартом DFRobot Gravity і Boson.
Універсальний контролер управління сервоприводами. Побудований на поширеному мікроконтролері STM32F103 і дозволяє отримати 16 повноцінних ШІМ каналів управління сервоприводами. Керувати ШІМ каналами можна як через USB підключення так і через UART. На платі передбачена установка Bluetooth модуля для віддаленого управління з комп'ютера або смартфона. Модуль ідеально підходить для побудови роботів і систем з великою кількістю сервоприводів.
Дуже часто виникає необхідність підключення ще однієї флешки, кардридера або програматора, але портів як завжди не вистачає. Тепер це не проблема! З платою 4-х портового хабу в Raspberry Pi з'являється 4 додаткових USB порти. Хаб зібраний на мікросхемі FE1.1S і має форм-фактор, що дозволяє використовувати його як з Raspberry Pi так і Raspberry Pi Zero.
Модернізований Arduino Input-shield включає в себе двохкоординатний міні-джойстик, а також чотири кольорові кнопки (червоного, жовтого, синього та зеленого кольорів).
Плата адаптера для Arduino Nano V3.0 дозволяє підключити всі виводи плати Arduino Nano до зручних 3.5 міліметрових роз'ємів і підключатися до контролера безпосередньо дротами - 100%-е безпаєчне комутування нанки! Незамінна річ при стендовому експериментальному використанні контролера.
Клеммная колодка под винт предназначена для надежного подключения проводов к контактам контроллера Arduino UNO. На плате с разъёмами предусмотрено крепёжное отверстие для крепления через стойки к плате контроллера.