Імпульсний підвищуючий/знижувальний стабілізатор S7V8F3 ефективно забезпечує фіксовану вихідну напругу 3.3 при вхідній напрузі від 2.7 до 11.8 В. Його здатність перетворювати як більш високі, так і нижчі вхідні напруги робить його корисним для додатків, в яких напруга живлення може змінюватися. значно, як із батареями, які запускаються вище, але розряджаються нижче регульованої напруги. Компактний модуль має типовий ККД понад 90% і може видавати від 500 мА до 1 А у більшості діапазонів вхідної напруги.
Модуль ШІМ-контролера швидкості обертання колекторного двигуна постійного струму, побудованого на мікросхемі NE555 дозволяє контролювати швидкість обертання за допомогою широтно-імпульсної модуляції вихідної напруги. Залежно від ширини імпульсу (від 5% до 100%) швидкість обертання буде змінюватися від мінімальної до максимальної. Особливість подібних регуляторів полягає в тому, що регулювання швидкості відбувається з мінімальними втратами потужності.
Підвищуючий (step-up) перетворювач напруги з 10-32В до 12-35В. Розміри: 65х35х24 мм, має два потужних радіатора. Містить потужні електролітичні конденсатори для згладжування пульсацій. Підійде для живлення ноутбука від автомобільного акумулятора.
Підвищуючий перетворювач з можливістю регулювання вихідної напруги і сили струму. Максимальна потужність модуля становить 150 Вт, а максимальна сила струму становить 10А (при дефолтному охолодженні і значенні потужності 100 Вт). При використанні посиленого або активного охолодження максимальна сила струму може досягати 16А і значення потужності становить 150Вт. Модуль спроектований на базі діода Шотткі – STPS2045CT.
Підвищуючий (step up) перетворювач напруги з 10-60В до 12-80В. Є захист від короткого замикання (запобіжник). Розміри: 73х51мм, розміщений на потужному радіаторі (розміри досить значні, на фото складно оцінити масштаб). Містить потужні електролітичні конденсатори для згладжування пульсацій. Крім іншого, може бути використаний для живлення зовнішніх пристроїв від автомобільної мережі. Для роботи на потужності, близькій до максимальної, потрібне додаткове примусове охолодження радіатора перетворювача. Якщо вхідна напруга до 16В, замкніть перемичку розташовану в центрі плати.
Високоефективний підвищуючий імпульсний стабілізатор напруги. Вхідна напруга може знаходитися в діапазоні від 3 до 32В. Вихідна напруга регулюється в діапазоні від 5 до 35В. Для стабільної роботи перетворювача необхідно що б вихідна напруга була на 1.5 - 2В вище вхідної. Максимальний вихідний струм 2А (короткочасно допускається до 3А) Максимальний вхідний струм не повинен перевищувати 4А.
Кабель WITRN Type-C на DC5525 со встроенным триггером Power Delivery. Кабель позволяет получать заданное напряжение 12 Вольт, от источника питания, поддерживающего протокол Power Delivery (PD). Длина кабеля 1.2 метра. Выходной разъем DC5525 имеет внешний диаметр 5.5 мм, внутренний диаметр 2.1 / 2.5 мм, центральный контакт – плюс. Реально поддерживаемый максимальный ток около 2.5А.
Кабель WITRN Type-C на DC5525 із вбудованим тригером Power Delivery. Кабель дозволяє отримувати задану напругу 20 Вольт від джерела живлення, що підтримує протокол Power Delivery (PD). Довжина кабелю 1.2 метри. Вихідний роз'єм DC5525 має зовнішній діаметр 5.5 мм, внутрішній діаметр 2.5 мм, центральний контакт – плюс. Максимальний струм, що підтримується, близько 1.5А.
Кабель WITRN Type-C на DC5525 із вбудованим тригером Power Delivery. Кабель дозволяє отримувати задану напругу 9В від джерела живлення, що підтримує протокол Power Delivery (PD). Довжина кабелю 1,2 метри. Вихідний роз'єм DC5525 має зовнішній діаметр 5.5 мм, внутрішній діаметр 2.5 мм, центральний контакт - плюс. Максимальний струм, що підтримується, близько 2.5А.
Цей досить потужний модуль являє собою комбінацію двох пристроїв - зарядного пристрою літієвого акумулятора 18650 і підвищуючого перетворювача напруги до 5В, який ідеально підходить для живлення контролерів Arduino або зарядки мобільних пристроїв.
Корисний перехідник для випадків, коли Вам потрібна напруга 12 Вольт, а поруч є тільки USB-порт ноутбука або павербанка. Слід враховувати, що більшість USB портів комп'ютера мають навантажувальну здатність не більше 500 мА, що обмежує вихідний струм на рівні 150-200 мА. Використовується стандартний коаксиальний роз'єм 2,1х5,5 мм.
Корисний перехідник для випадків, коли Вам потрібна напруга 9 Вольт, а поруч є тільки USB-порт ноутбука або павербанка. Слід враховувати, що більшість USB портів комп'ютера мають навантажувальну здатність не більше 1 А, що обмежує вихідний струм на рівні 150-200 мА. Використовується стандартний коаксиальний роз'єм 2,1х5,5 мм.
Мініатюрний підвищуючий конвертер, що підвищує напругу одного Li-Po або декількох Ni-Cd Ni-Mh акумуляторів або батарейок. Модуль дозволяє створювати малогабаритні автономні зарядні і живлячі пристрої (powerbank), заряджати пристрої через USB роз'єм (мобільні телефони, планшети, іграшки) або живити різні пристрої напругою 5В. Подача живлення на модуль неправильної полярності призведе до виходу його з ладу! Також, не рекомендується перевантажувати перетворювач чи подавати на нього напругу вище 5В.п
Малогабаритний підвищуючий конвертер, що підвищує напругу одного Li-Ion / Li-Po елемента або кількох Ni-Cd / Ni-Mh акумуляторів або батарейок. Модуль дозволяє створювати малогабаритні автономні зарядні і живлячі пристрої (powerbank), заряджати пристрої через USB роз'єм (мобільні телефони, MP3 плеєри, планшети, іграшки) або живити різні пристрої напругою 5В. Подача живлення на модуль неправильної полярності призведе до виходу його з ладу! Також, не рекомендується перевантажувати перетворювач чи подавати на нього напругу вище 5В.
Підвищуючий перетворювач напруги на мікросхемі TPS61088A призначений для створення та ремонту пристроїв швидкої зарядки мобільних телефонів та планшетів, що підтримують цю функцію. Перетворювач підтримує кілька стандартів швидкого заряджання та коректно працює з більшістю сумісних пристроїв. Цей модуль може бути підключений до одноелементної літієвої батареї та підвищує напругу на виході в діапазоні 5В-12В для заряджання пристроїв, таких як мобільні телефони, Ipad, MP3, PSP тощо.
Компактний імпульсний відвищуючий перетворювач напруги U3V16F12 від компанії Pololu ефективно генерує 12 В при вхідній напрузі всього 1.3 В і витримує безперервний вхідний струм приблизно до 1.5 А. ( Примітка: мінімальна пускова напруга становить 2.7 В, але після цього він працює при зниженні вхідної напруги до 1.3 В) Відстань між контактами становить 2.54 мм, що робить цю плату сумісною зі стандартними макетними платами без паяння.
Цей компактний перетворювач напруги, що підвищує, ефективно генерує 12 В від вхідних напруг від 1,3 В і витримує безперервні вхідні струми до 3,5 А. (Примітка: мінімальна пускова напруга становить 2,7 В, але після цього вона працює до 1,3 В) Контакти мають відстань 2,54 мм, що робить цю плату сумісною зі стандартними макетними платами та безпаєчними макетними платами.
Мініатюрний підвищуючий перетворювач на 3.3 В з 0.8 В і струмом до 200 ма. В його основі лежить мікросхема NCP1402 і він призначений для живлення невеликих 3.3 В схем від двох NiMH, NiCd акумуляторів або лужних елементів живлення. Зручне розташування контактів для застосування на макетних платах.