Датчик блискавки використовує інноваційну мікросхему датчика блискавки AMS AS3935 Franklin IC та спеціальну антену Coilcraft MA5532-AE для виявлення відстані, інтенсивності та частоти блискавки в радіусі 40 км як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Вбудований алгоритм придушення штучних перешкод може ефективно уникнути електричних перешкод, створюваних різними побутовими приладами. На додаток до того, що він дозволяє ентузіастам погоди вимірювати місцеві дані про грозах просто і ефективно, завдяки своїм компактним розмірам і широкому діапазону виявлення, він також може бути вбудований у різні інтелектуальні пристрої для альпіністів або людей, які працюють на висоті.
Серія датчиків HSCDTD є тривісним геомагнітним датчиком з цифровим виходом. Мікросхема містить високочутливий магнітний датчик для виявлення наземних магнітних елементів. Він забезпечує схему керування, схему обробки сигналів та послідовний інтерфейс. Функцію електронного компасу можна реалізувати шляхом поєднання з програмним забезпеченням.
Модуль акселерометра і магнітометра LSM303DLH призначений для визначення значення і напрямку вектора магнітного поля і прискорення. Відмінне рішення для побудови простих роботів, літальних апаратів і т.д.
Модуль з цифровим компасом QMC5883L, який вимірює магнітне поле, причому робить це в трьох осях. Це дає можливість отримувати тривимірну картину спрямованості магнітного поля і його величину. Управляється по шині I2C, живлення мікросхеми 3.3В, але шина толерантна і до 5В рівнів, так що до Arduino можна підключати безпосередньо. На платі встановлений параметричний стабілізатор на 3.3В.
Це цифровий однополярний датчик, що працює на ефекті Холла, суть якого полягає в тому, що при при приміщенні в магнітне поле деякого провідника з постійним струмом, в цьому провіднику виникає поперечна різниця потенціалів. Живлення 4.5 - 24В.
SS49E – аналоговий датчик від компанії Honeywell, що працює на ефекті Холла, суть якого полягає в тому, що при при приміщенні в магнітне поле деякого провідника з постійним струмом, в цьому провіднику виникає поперечна різниця потенціалів. Також називається холлівською напругою. Характерна особливість даного датчика полягає в тому, що на його аналоговому виході напруга відповідає напруженості магнітного поля.
Плата з розпаяним на ній уніполярним датчиком Холла 3144 серії. Незамінний для застосування з безпаєчною макетною платою. Сам датчик А3144 вже містить: стабілізатор напруги, детектор магнітного поля, компаратор напруги та ключ з відкритим колектором.
Зручний модуль датчика Холла. Не вимагає застосування пайки для підключення. На 4-х контактний роз'єм виведені контакти підключення живлення, аналоговий вихід датчика і цифровий вихід компаратора напруги LM393. Яскраві та зручні світлодіоди наявності живлення та спрацьовування датчика.
Стандартный модуль с цифровым датчиком Холла A3144. Не требует применения пайки для подключения. На четырехконтактный разьем выведены контакты питания (4.5-24В), аналоговый выход и цифровой выход компаратора LM393. Также имеются светодиоды питания и срабатывания датчика. Ввиду особенности датчика на аналоговом выходе напряжение противоположное цифровому уровню сигнала.
Це цифровий біполярний датчик, що працює на ефекті Холла, суть якого полягає в тому, що при при приміщенні в магнітне поле деякого провідника з постійним струмом, в цьому провіднику виникає поперечна різниця потенціалів. Живлення 4.5 - 24В.
Модуль GY-271M з високоточним трьохосьовим компасом на мікросхемі HMC5983 з температурною компенсацією. Дозволяє отримувати тривимірну картину спрямованості магнітного поля і його величину. Управляється як по шині I2C так і по шині SPI, живлення мікросхеми 3.3В, але шина толерантна і до 5В рівнів, так що до Arduino можна підключати безпосередньо. На платі встановлений параметричний стабілізатор на 3.3В.
Геомагнітний датчик RM3100 використовується для вимірювання магнітного поля Землі, щоб забезпечити абсолютну прив'язку та курс літальних апаратів. До польотного контролера модуль підключається за допомогою інтерфейсу CAN. Модуль робить точні вимірювання з мінімальним відхиленням, дрейфом, шумом та температурним дрейфом.