Мікросхема приймач RS-485 / RS-422 SN75176B в корпусі SOP-8. Мікросхема відрізняється високою стабільністю і повністю сумісна з параметрами і виводам з іншими драйверами інтерфейсу RS-485 такими як MAX485.
Мостовий випрямляч складається з 4 діодів, розміщених в одному корпусі та призначений для випрямлення змінної напруги в трансформаторних джерелах живлення.
Мікросхема IR2110PBF для управління польовими транзисторами в напівмостових та мостових перетворювачах з підтримкою логіки управління 5В та 3.3В. Мікросхема вимагає мінімальної обв'язки, з якої обов'язкові два конденсатори та швидкодіючий діод.
Мікросхема LM358D в корпусі SOIC-8 – популярний універсальний двоканальний операційний підсилювач постійного струму з частотної компенсацією і захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема LM358 широко застосовується в якості компаратора, підсилювача низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Симистор BTA41-600B (симетричний тиристор) – напівпровідниковий прилад для комутації змінного струму і управління навантаженням до 40 А. Призначений для застосування в якості переключаючого елемента для пристроїв автоматичного регулювання та комутації ланцюгів силової автоматики. Симістор - відмінна заміна електромеханічним реле, в разі, якщо необхідно комутувати активне навантаження змінного струму. Для управління симістором за допомогою мікроконтролера бажано використовувати оптопару з сімісторним виходом, наприклад MOC3063, а також використовувати радіатор, якщо комутований струм більше 1А.
Мікросхема SY6280AAC (SOT23-5) – комутатор живлення USB-порту 2.4 - 5.5V з регульованим захистом від перевантаження по струму. Поріг обмеження встановлюється за допомогою резистора.
Малошумний операційний підсилювач з ультранизьким рівнем спотворень і польовими транзисторами на вході. Призначений для посилення слабких сигналів в аудіотехніці, підсилювачах з великим вхідним опором в широкому діапазоні живлючої напруги.
Мікросхема AMC7135 – лінійний драйвер із вихідним струмом 350 мА. Застосовується для виготовлення драйверів світлодіодів (більшість акумуляторних ліхтарів) не потребує додаткових компонентів. Мікросхеми можна включати паралельно, тоді значення струму множиться на кількість мікросхем.