Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Мікросхема приймач RS-485 / RS-422 SN75176B в корпусі SOP-8. Мікросхема відрізняється високою стабільністю і повністю сумісна з параметрами і виводам з іншими драйверами інтерфейсу RS-485 такими як MAX485.
Мостовий вирівнювач складається з 4 діодів, розміщених в одному корпусі та призначений для випрямлення змінної напруги в трансформаторних джерелах живлення.
Мікросхема IR2110PBF для управління польовими транзисторами в напівмостових та мостових перетворювачах з підтримкою логіки управління 5В та 3.3В. Мікросхема вимагає мінімальної обв'язки, з якої обов'язкові два конденсатори та швидкодіючий діод.
Мікросхема LM358D в корпусі SOIC-8 – популярний універсальний двоканальний операційний підсилювач постійного струму з частотної компенсацією і захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема LM358 широко застосовується в якості компаратора, підсилювача низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Симистор BTA41-600B (симетричний тиристор) – напівпровідниковий прилад для комутації змінного струму і управління навантаженням до 40 А. Призначений для застосування в якості переключаючого елемента для пристроїв автоматичного регулювання та комутації ланцюгів силової автоматики. Симістор - відмінна заміна електромеханічним реле, в разі, якщо необхідно комутувати активне навантаження змінного струму. Для управління симістором за допомогою мікроконтролера бажано використовувати оптопару з сімісторним виходом, наприклад MOC3063, а також використовувати радіатор, якщо комутований струм більше 1А.
Основною перевагою набору транзисторів Plusivo є те, що він включає в себе всі зазвичай транзистори PNP і NPN. Наявність під рукою добре продуманого комплекту транзисторів означає, що вам більше не потрібно гадати і розчаровуватися при проектуванні і тестуванні схем. Ви можете покластися на нього, щоб завжди знайти потрібні вам транзистори. Розміри органайзера - 22х7х2 см.
Мікросхема SY6280AAC (SOT23-5) – комутатор живлення USB-порту 2.4 - 5.5V з регульованим захистом від перевантаження по струму. Поріг обмеження встановлюється за допомогою резистора.
Мікросхема AMC7135 – лінійний драйвер із вихідним струмом 350 мА. Застосовується для виготовлення драйверів світлодіодів (більшість акумуляторних ліхтарів) не потребує додаткових компонентів. Мікросхеми можна включати паралельно, тоді значення струму множиться на кількість мікросхем.
Симістор BTA06-600B (симетричний тиристор) – напівпровідниковий прилад для комутації змінного струму та керування навантаженням до 6 А. Призначений для застосування в якості перемикаючого елемента для пристроїв автоматичного регулювання та комутації ланцюгів силової автоматики.
Високоточний, економічний та швидкодіючий АЦП MCP3421A0T-E призначений для застосування в складі мікропроцесорних систем збору аналогових даних. Перетворювач має високу чутливість, точність, невелику нелінійність по всій шкалі перетворення, малі розміри і дуже просте підключення по послідовному інтерфейсу I2C.