UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Чи можна програмувати esp 32 на Python?
Чи можна програмувати esp 32 на Python? ESP32 - це мікроконтролер з підтримкою бездротових інтерфейсів Wi-Fi та Bluetooth, який може використовуватися для створення різноманітних пристроїв Інтернету речей (IoT) з використанням мови програмування Python.
відгуків: 1
читати далі →
Розумний дзвоник
Розумний дзвоник Шкільний дзвоник це не лише символ початку або закінчення школи. Це важливий елемент, який керує освітнім процесом, забезпечує високу організацію занять. Без нього не можливо уявити навчальний процес. З цією метою було вирішено вдосконалити та запрограмувати шкільний дзвоник для більш точної та ефективної роботи.
відгуків: 1
читати далі →
Підключення RGB адресної стрічки до Arduino
Підключення RGB адресної стрічки до Arduino Сьогодні, коли інновації в електроніці та програмуванні стають все більш доступними, люди шукають нові способи створення захоплюючих ефектів освітлення в їхніх проектах. Одним із найпопулярніших рішень є підключення адресних RGB стрічок до платформи Arduino. У цій статті ми розглянемо, як це зробити і чому це може бути цікаво для вас.
відгуків ще немає
читати далі →
Відеокарта для любого мікроконтролера
Відеокарта для любого мікроконтролера Буває таке, що потрібно виводити з мікроконтролера чимало різноманітної інформації, будь то температура, оберти двигуна або ж слідкувати за роботою всіх каналів АЦП. Тут вибір не великий, або використовувати семисегментні індикатори, або ж вибрати якийсь маленький LCD дисплей, що не завжди зручно через малі розміри останніх.
відгуків ще немає
читати далі →
Прилад для визначення ємності Li-ion акумуляторів
Прилад для визначення ємності Li-ion акумуляторів Доброго дня. Метою цього проекту було створення пристрою для визначення ємності Li-ion акумуляторів, що допоможе підібрати батареї однакової ємності для використання їх в послідовній зборці.
відгуків: 1
читати далі →
АВР для газового котла опалення
АВР для газового котла опалення У зв'язку з постійними відключеннями електроенергії (привіт свинособакам з-за пАрЄбріка), особливо в період з осені 2022р. по весну 2023р., була гостра потреба постійно вмикати котел опалення через інвертор. Хотілось мати гарячу водичку з крана та теплі батареї (особливо для маленької дитинки), а ще я людина трішки лінива, то вирішив зробити невеличку автоматику для живлення котла. А, як відомо, лінь – то є двигун прогресу))).
відгуків: 1
читати далі →
Різдвяна зірка
Різдвяна зірка Вітаю вас з Різдвом Христовим! Наближається свято, чому б не порадувати дітей Різдвяною Зіркою. Створення різдвяної вистави «вертепу», з обов’язковим атрибутом - зіркою є давньою українською традицією, яку добре пам’ятають наші діди-прадіди. У мирні часи на Львівщині проводились цілі паради звіздарів та колядників. Традиційно у середину зірки ставилась свічка. Пропоную зробити зірку з двоканальною RGB -підсвіткою, як на фото.
відгуків: 2
читати далі →
Цифрова паяльна станція майже своїми руцями :)
Цифрова паяльна станція майже своїми руцями :) Ще у 2017 році, в мене виникла потреба у паяльній станції для пайки SMD компонентів у розмірі не більше 0603 та корпуси мікросхем по типу TQFP. Як всі здогадалися, звичайним паяльником по типу ЭПСН 25/220 такі компоненти паяти можна, але якщо вони були припаяні безсвинцевим (Pb free) припоєм, то таке заняття перетворювалось у дуууже цікаве видовище)))
відгуків: 5
читати далі →
ШІМ регулятор на NE555
ШІМ регулятор на NE555 ШІМ регулятор на базі NE555 - це чудовий пристрій для регулювання ширини імпульсів, що використовуються для керування потужністю сигналу.
відгуків ще немає
читати далі →
Виготовляєм однодротовий метеодатчик на основі BME680
Виготовляєм однодротовий метеодатчик на основі BME680 Датчик температури, вологості, тиску і якосі повітря BME680 має інтерфейси для підключення I2C та SPI, але, нажаль, ці інтерфейси не дозволяють підключати датчик на значній відстані, оскільки вони призначені для внутрішньосхемної взаємодії. Як же бути?
відгуків: 1
читати далі →
Безперебійник для роутера 12В
Безперебійник для роутера 12В Резервне живлення роутера незамінна річ в умовах перебоїв з електроенергією. Минулої зими був куплений акумулятор і при вимкненні електроенергії доводилось вручну перемикати живлення на акумулятор, а потім назад, що було не дуже зручно.
відгуків: 1
читати далі →
Озонатор повітря своїми руками
Озонатор повітря своїми руками Більшість людей вважає, що озон корисний для людини, а повітря в озонованому приміщенні чисте і не містить вірусів. Це так, однак для озону буде справедливе золоте правило середини, тому що в певних дозах озон приносить користь, а його надлишки в приміщенні можуть завдати серйозної шкоди всьому живому.
відгуків: 1
читати далі →
Автоматична годівниця для кота з штучним інтелектом
Автоматична годівниця для кота з штучним інтелектом Графік сну та харчування у людей і котів значно відрізняється, тому щоб домашній улюбленець міг поїсти тоді коли йому заманеться, можна зробити автоматичну годівницю.
відгуків: 1
читати далі →
Дисплей SSD1306 128x64 версія з SPI та модуль розширення портів
Дисплей SSD1306 128x64 версія з SPI та модуль розширення портів Придбав дисплей ssd1306 128x64 версію з SPI інтерфейсом щоб підключити до модуля розширення портів (код: AOC824) напряму, без Ардуіно, але виявилося, що в версії з SPI є нюанси, тому розкажу про підключення детальніше.
відгуків: 1
читати далі →
Освітлення на базі світлодіодних стрічок: акумуляторний ліхтарик або статичне освітлення в гаражне приміщення
Освітлення на базі світлодіодних стрічок: акумуляторний ліхтарик або статичне освітлення в гаражне приміщення Всім привіт, сьогодні я вам розповім про цікаві ідеї використання LED стрічок на повсякдення. Почнемо з акумуляторного ліхтарика...
відгуків: 2
читати далі →
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
оплата картами Visa і MasterCard