UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови
Ардуіно в Україні Зворотний зв'язок Мапа сайту
Список бажань 0
(096) 500-2-500
(066) 500-2-500
(063) 500-2-500
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
м. Київ, вул. Васильківська, 30
ст.м. "Васильківська"
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Розумні вимикачі для Home Assistant
Розумні вимикачі для Home Assistant В наш час рідко яка квартира або будинок не оснащуються системами автоматизації або системами керування, які підвищують безпеку, комфорт або заощаджують енергоносії. Багато з них називаються системами "Розумний будинок". Таких систем багато, але цей текст буде про найбільш поширену серед вільних - про Home Assistant.
відгуків ще немає
читати далі →
Телеграм бот на мікроконтролері
Телеграм бот на мікроконтролері Зараз дуже популярне написання телеграм ботів на пітоні, проте завжди з’являється одна проблема - хостинг. Цього бота або треба постійно запускати, або арендовувати хостинг, або - подати живлення і доступ до мережі мікроконтролеру і забути про всі ці проблеми.
відгуків: 1
читати далі →
Універсальний контролер для інкубатора
Для кожного господарника важливо зробити процес виведення пташенят повністю регульованим і максимально оптимальним. Цього можна досягти саме завдяки впровадженню системи універсальний клімат-контроль. Ці питання і розглядаються в даній статті.
відгуків ще немає
читати далі →
Функциональный генератор частоты на ICL8038 (набор DIY - AOC766)
Функциональный генератор частоты на ICL8038 (набор DIY - AOC766) Всем мирного неба! Покупал еще в прошлом году, только сейчас нашёл время на сборку и модернизацию данного набора. Пришёл как всегда быстро, магазин на высоте, схемы нет, но на плате всё интуитивно понятно. Для начала давайте изучим даташит на данную микросхему.
відгуків ще немає
читати далі →
Як же без delay()?
Інколи хочеться додати до пристрою на Ардуїно якусь озвучку, але є побоювання, що звук буде "тормозити" роботу програми. Так зазвичай буває, якщо використовувати функцію delay(), яка "заморожує" роботу програми. Готових рішень я не знайшов, довелося написати самому. Я не програміст, отже не впевнений, що все оптимально, але працює, отже:
відгуків: 2
читати далі →
Двохосьова система слідкування за сонцем
Двохосьова система слідкування за сонцем Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною СЕС, для подальшої роботи над системою безперебійного та автономного живлення на базі малогабаритних СЕС.
відгуків: 2
читати далі →
Огляд плати Raspberry Pi Pico (приклад роботи з MPU6050)
Огляд плати Raspberry Pi Pico (приклад роботи з MPU6050) У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи цієї плати з модулем трьохосьового акселерометра і гіроскопа MPU6050.
відгуків ще немає
читати далі →
Bluetooth колонка для комп'ютера
Bluetooth колонка для комп'ютера Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню пізніше)
відгуків: 1
читати далі →
Контролер для гроувбокса
Контролер для гроувбокса Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати певну автоматику для цього процесу.
відгуків: 1
читати далі →
Поиск среднеквадратичного значения функции
Данная статья может быть полезна как радиолюбителям, так и математикам. В ней будет подробно рассмотрена тема поиска среднеквадратичного значения функции.
відгуків ще немає
читати далі →
Автополив
Автополив Як зробити автополив рослин за допомогою Arduino.
відгуків: 2
читати далі →
Переключение скорости задержки
Переключение скорости задержки Всем привет! Сегодня покажу как сделать примитивное переключение скорости задержки с помощью переменного резистора. Решение довольно примитивное но за счёт этого и легкое.
відгуків: 2
читати далі →
Моховий нічник
Моховий нічник Це шматочок лісу вдома, який радує погляд та допомагає розслабитися. Цей неймовірний живий куточок дуже легко зробити самому.
відгуків: 1
читати далі →
Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD
Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD Для виводу текстової інформації на саморобний блок світлодіодних матриць з загальним анодом в середовищі Arduino рідною мовою я стикнувся з проблемою, що та бібліотека LedContorl, якою я зазвичай користуюсь, неспроможна здійснити обертання на заданий кут (мені потрібно було на 90 градусів) зображення при виводі на матриці, причому обертання необхідно здійснити для кожної матриці окремо, а не для всього блоку.
відгуків: 2
читати далі →
Реєстратор параметрів вологості та температури
Реєстратор параметрів вологості та температури Добрий день. Виникла необхідність в вимірюванні вологості та температури в приміщенні протягом дня з одночасним їх записом для подальшої обробки.
відгуків: 5
читати далі →
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
оплата картами Visa і MasterCard