Шановні клієнти! У зв'язку з перебоями у енергопостачанні, в роботі нашого магазину можливі тривалі перебії й неможливість оплати замовлень карткою.
Все буде Україна!
(098) 067-12-26 Київстар (098) 067-12-26   Київстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
м. Київ, вул. Васильківська, 30
ст.м. "Васильківська"
Каталог

Моховий нічник

Це шматочок лісу вдома, який радує погляд та допомагає розслабитися. Цей неймовірний живий куточок дуже легко зробити самому.

Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD

Для виводу текстової інформації на саморобний блок світлодіодних матриць з загальним анодом в середовищі Arduino рідною мовою я стикнувся з проблемою, що та бібліотека LedContorl, якою я зазвичай користуюсь, неспроможна здійснити обертання на заданий кут

Реєстратор параметрів вологості та температури

Добрий день. Виникла необхідність в вимірюванні вологості та температури в приміщенні протягом дня з одночасним їх записом для подальшої

Плазмофон

Мы настолько привыкли к высоким технологиям, что забываем о простых физических явлениях и механизмах. А ведь на всём простом строится что-то

Автоматичний кран для води на Arduino своїми руками

Доброго дня, хочу розповісти Вам про виготовлення корисного пристрою – автоматичного крану для води на Arduino.
Напиши статтю і отримай знижку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Моховий нічник
Моховий нічник Це шматочок лісу вдома, який радує погляд та допомагає розслабитися. Цей неймовірний живий куточок дуже легко зробити самому.
відгуків: 1
читати далі →
Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD
Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD Для виводу текстової інформації на саморобний блок світлодіодних матриць з загальним анодом в середовищі Arduino рідною мовою я стикнувся з проблемою, що та бібліотека LedContorl, якою я зазвичай користуюсь, неспроможна здійснити обертання на заданий кут (мені потрібно було на 90 градусів) зображення при виводі на матриці, причому обертання необхідно здійснити для кожної матриці окремо, а не для всього блоку.
відгуків: 2
читати далі →
Реєстратор параметрів вологості та температури
Реєстратор параметрів вологості та температури Добрий день. Виникла необхідність в вимірюванні вологості та температури в приміщенні протягом дня з одночасним їх записом для подальшої обробки.
відгуків ще немає
читати далі →
Плазмофон
Плазмофон Мы настолько привыкли к высоким технологиям, что забываем о простых физических явлениях и механизмах. А ведь на всём простом строится что-то сложное...
відгуків ще немає
читати далі →
Автоматичний кран для води на Arduino своїми руками
Автоматичний кран для води на Arduino своїми руками Доброго дня, хочу розповісти Вам про виготовлення корисного пристрою – автоматичного крану для води на Arduino.
відгуків: 1
читати далі →
Приклад використання датчика температури DS18B20 з Raspberry Pi за допомогою Python
У цьому маленькому туторіалі показано як без допомоги сторонніх бібліотек працювати на мові Python в OS Linux з датчиком температури DS18B20 від Maxim Integrated який працює на шині даних 1-Wire.
відгуків ще немає
читати далі →
Садовий ліхтар на базі контроллера QX5252
Садовий ліхтар на базі контроллера QX5252 Садові ліхтарі господарі заміських будинків використовують для створення неповторного ландшафтного дизайну, підсвітки доріжок і клумб квітів, створення своєї атмосфери затишку. У свою чергу, автономні ліхтарі можна використовувати як нічник у квартирі, думаю кожен може придумати своє застосування для нього. На ринку безліч варіантів таких світильників, але часто можна зіткнутися з проблемою що нічого з представленого не підходить під ваші потреби, будь то зовнішній вигляд, час роботи від акумулятора, рівень освітленості, кріплення, ціна тощо, тоді чому б нам не розібратись як він працює і не створити свій власний ліхтар.
відгуків: 2
читати далі →
Комнатный климат-контроль
Комнатный климат-контроль Качество воздуха в комнате - один из важнейших показателей за которым нужно постоянно следить. Температура, влажность и количество углекислого газа в комнате напрямую влияет на качество сна и работоспособность человека. В наше время далеко не у всех в домах есть кондиционеры и навороченные системы контроля температуры и влажности. Это особенно актуально зимой (когда воздух холодный и сухой) и летом (когда воздух теплый и влажный). Однако не стоит расстраиваться если у вас нет такого девайса, ведь в наше время такой прибор можно собрать самостоятельно за несколько вечеров. Причем наш прибор можно будет модернизировать как душе угодно и подстроить под себя.
відгуків: 2
читати далі →
Гра на реакцію на базі Arduino "Кнопкові ковбої"
Гра на реакцію на базі Arduino Це невеликий міні проект на базі Arduino в якому ми створемо гру на реакцію з двума гравцями-ковбоями. В цій статті я роскажу та прикріплю фото/відео та скетч,в проекті використовуються базові деталі які є навіть в початківця.
відгуків: 2
читати далі →
Ультразвукова охоронна сигналізація з використанням Arduino та пожежного сигналізатора
Ультразвукова охоронна сигналізація з використанням Arduino та пожежного сигналізатора Здрастуйте, шановні радіоаматори! Хочу розповісти Вам про виготовлення корисного пристрою – ультразвукової охоронної сигналізації на базі плати Arduino Uno та пожежного сенсору. Пристрій досить простий, і його нескладно виготовити початківцям.
відгуків: 2
читати далі →
Переробка PET пляшок в пруток для 3d принтера
Переробка PET пляшок в пруток для 3d принтера Метою цього проекту було отримання пластикового прутка (філаменту) придатного для використання на 3д принтері. Думаю багато хто задумувався, як використати пусті пластикові пляшки, що викидаються в сміття. Порившись в інтернеті зрозуміло, що в залежності від необхідності їх використовують по різному, як за призначенням, так і в різних виробництвах.
відгуків: 4
читати далі →
Arduino и Bluetooth
Arduino и Bluetooth В настоящее время в зарубежных и отечественных магазинах можно найти большое количество различных Bluetooth Serial модулей для DIY-устройств. Цена на них не сильно высока: около 5$ за модуль. Их легко можно найти, например: Bluetooth Serial HC-05, HC-06.
відгуків ще немає
читати далі →
Датчик вологості грунту з Wi-Fi для розумного будинку чи автоматизованої теплиці
Датчик вологості грунту з Wi-Fi для розумного будинку чи автоматизованої теплиці Зараз все більших обертів набирає так зване сіті-фермерство, та й у звичайному домогосподарстві не рідко виникає питання контролю вологості ґрунту у вазонах чи на грядках. Сьогодні я хочу розказати як з недорогих та доступних компонентів з сайту arduino.ua можна самостійно виготовити засіб такого контролю, при чому без жодних навичок написання коду для мікроконтролерів. Цей пристрій можна використовувати незалежно чи у будь-якій системі автоматизації/розумного будинку, що підтримує протокол MQTT
відгуків: 3
читати далі →
Доработка мультиметра BSIDE ADMS9LN
Доработка мультиметра BSIDE ADMS9LN Данный мультиметр был куплен примерно года назад. По его работе и функциональности нареканий нет вообще, автоматический выбор пределов измерения и величины, работа в режиме частотомера, измерение конденсаторов, поиск скрытой проводки яркая подсветка и даже встроенный фонарик.
відгуків: 3
читати далі →
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы X9C104
відгуків: 3
читати далі →
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
оплата картами Visa і MasterCard