Мобільна версія Форум Arduino Документація Гарантійні умови 0 0
UA RU
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 17.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Керування струмом за допомогою Arduino
Керування струмом за допомогою Arduino Іноді хочеться програмно керувати струмом, проте не завжди це фізично можливо, і взагалі існує мало таких приладів, які можуть це зробити. Я пропоную вирішення цієї проблеми — дуже економічне рішення. Наприклад, потрібно керувати потужністю помпи кисневого насосу в акваріумі: знижувати її ввечері, а вранці підвищувати. Це легко реалізувати на базі мого проекту. Також можна керувати обертами щіткових малопотужних моторів, наприклад, для саморобних ЧПУ.
відгуків ще немає
читати далі →
Автоматизована система індикації черги для ВПО
Автоматизована система індикації черги для ВПО Живучи біля місця видачі продуктів для ВПО, я став свідком неприємної ситуації: дві старенькі бабусі сварилися про те, хто має йти першим по продукти. Система видачі продуктів в моєму місті складається з того, що кожна особа має свою карточку, де прописано час і день видачі продуктів. Але на цей час приходять близько 50-80 осіб, тому їм видають ще номерки.
відгуків: 1
читати далі →
Розумна «СВЕРДЛИЛКА» - спрощуємо життя електронщика
Розумна «СВЕРДЛИЛКА» - спрощуємо життя електронщика Вступ. Сьогодні кожен поважаючий себе радіоаматор має у своїй домашній (а часто і робочій) лабораторії цілий арсенал інструментів, які допомагають робити маленькі (та не дуже) отвори у різних матеріалах. Це можуть бути крихітні "свердлильця" із цанговим патроном для друкованих плат, зроблені з моторчика від іграшки. Більш "просунуті" майстри вже придбали собі дремель із набором різних фрез, відрізних та шліфувальних кругів і інших обертових пристосувань
відгуків ще немає
читати далі →
Індикатор кутів повороту для предметної 3D фотозйомки на основі оптичного датчика
Індикатор кутів повороту для предметної 3D фотозйомки на основі оптичного датчика Мета роботи - зібрати прилад, що сигналізуватиме про певні положення поворотного механізму для предметної фотозйомки великих предметів у 3D
відгуків ще немає
читати далі →
Підключення LI-ion акумуляторів до BMS
Підключення LI-ion акумуляторів до BMS Сьогодні ми розглянемо підключення акумуляторної збірки до BMS
відгуків: 1
читати далі →
Простий фільтр Калмана (приклад з Arduino та BMP280)
Простий фільтр Калмана (приклад з Arduino та BMP280) Метою цієї статті є ознайомлення (для тих хто не знайомий) та демонстрація прикладу програмного алгоритму та результатів роботи простого фільтра Калмана
відгуків: 1
читати далі →
Розробка радіокерованого танка на базі Arduino Nano
Розробка радіокерованого танка на базі Arduino Nano Сучасні технології відкривають широкі можливості для створення складних та цікавих проектів. Одним з таких проектів є радіокерований танк на базі мікроконтролера Arduino Nano. У цій статті ми розглянемо розробку моделі танка з дистанційним керуванням за допомогою Bluetooth, яке включає різноманітні функції, такі як рух вперед, назад, повороти, освітлення, парктронік, та інші.
відгуків: 1
читати далі →
Як підключити адресну RGB стрічку 5В до ESP8266
Як підключити адресну RGB стрічку 5В до ESP8266 ESP8266 є популярним вибором для багатьох проєктів завдяки його доступності, простоті використання та підтримці Wi-Fi. Одним із його застосувань є керування адресними RGB стрічками, які дозволяють створювати яскраві, кольорові світлові ефекти для декору. Однак, для багатьох новачків підключення цих компонентів може здатися складним завданням. У цій статті ми детально розглянемо, як під'єднати адресну RGB стрічку до ESP8266 і налаштувати її для створення яскравих світлових ефектів.
відгуків ще немає
читати далі →
Просте кермо для PC на базі Arduino
Просте кермо для PC на базі Arduino Дізнався про Euro Truck Simulator 2 і захотілося випробувати його у справі. Покатавшись на клавіатурі та геймпаді, зрозумів, що це не те, і те, що мені потрібно це ігрове кермо. Зайшов до інтернету, закрив інтернет. Високоякісні керма коштують чимало, а треба було щось недороге. Вирішили зробити кермо самостійно.
відгуків: 2
читати далі →
HID-Маніпулятор на базі Arduino Pro Micro
HID-Маніпулятор на базі Arduino Pro Micro HID (Human Interface Device) - це стандарт підключення пристроїв вводу-виводу через шину USB. По такому стандарту до комп’ютера зазвичай підключаються миші, клавіатури, ігрові контролери, джойстики та інші пристрої для вводу або виводу інформації по USB.
відгуків ще немає
читати далі →
Arduino и ввод-вывод данных
Arduino и ввод-вывод данных В предыдущей статье, основанной на моём опыте новичке, я рассказывал о том, как я начал своё знакомство с миром Arduino. Речь шла о не очень знакомой в широких кругах новичков плате Arduino Pro Micro.
відгуків ще немає
читати далі →
Термореле з гістерезисом та управлінням через Wi-Fi
Термореле з гістерезисом та управлінням через Wi-Fi Термореле - це прилад, що комутує струм основуючись на температурі навколишнього середовища. Термореле можуть мати гістерезис, різну температуру спрацьовування або її налаштування. Використовують їх зазвичай для захисту пристроїв від перегріву або, в деяких випадках, від переохолодження.
відгуків ще немає
читати далі →
Пункт пропуску
Пункт пропуску Організованість, систематичність та акуратність - це запорука успішного й ефективного розвитку будь-якої справи.
відгуків: 1
читати далі →
Arduino Pro Micro як стартова плата початківця ардуїнщіка
Arduino Pro Micro як стартова плата початківця ардуїнщіка З метою недопущення ардуїнщиками-початківцями ряду помилок, які ніби лежать на поверхні, через які особисто я пройшов. Arduino Pro Micro - клон оригінальної італійської плати Arduino Leonardo (зверніть увагу, що існують також плати зі схожою назвою, напр. Arduino Pro Mini та Arduino Tiny Micro, які не є подібними до наших розглядаємим контролером).
відгуків ще немає
читати далі →
Підключення STM32 до монітора комп’ютера (кольоровий Artekit)
Підключення STM32 до монітора комп’ютера (кольоровий Artekit) У своїй попередній статті, "Відеокарта для любого мікроконтролера", я показав як можна створити з нуля, свою власну відеокарту. Дана відеокарта чудово підходить для простих 8ми бітних мікроконтролерів, тактова частота яких не перевищує 20 МГц. Але у випадку з STM32, частота яких доходить, або перевищує 72 МГц, це вже не саме краще рішення, через повільний інтерфейс передачі даних самої відеокарти. Тому у випадку з STM32, для виводу інформації на екран монітора, доцільніше пошукати якесь інше рішення, яке не буде так сповільнювати швидкодію процесора.
відгуків: 1
читати далі →
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
оплата картами Visa і MasterCard