(098) 067-12-26 Київстар (098) 067-12-26   Київстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 9.00 - 18.00
Сб: вихідний
Нд: вихідний
м. Київ, вул. Васильківська, 30
ст.м. "Васильківська"
Каталог

Arduino и Bluetooth

В настоящее время в зарубежных и отечественных магазинах можно найти большое количество различных Bluetooth Serial модулей для DIY-устройств. Цена на них не сильно высока: около 5$ за модуль. Их легко можно найти, например: Bluetooth Serial HC-05,

Датчик вологості грунту з Wi-Fi для розумного будинку чи автоматизованої теплиці

Зараз все більших обертів набирає так зване сіті-фермерство, та й у звичайному домогосподарстві не рідко виникає питання контролю вологості ґрунту у вазонах чи на грядках. Сьогодні я хочу розказати як з недорогих та доступних компонентів з сайту

Доработка мультиметра BSIDE ADMS9LN

Данный мультиметр был куплен примерно года назад. По его работе и функциональности нареканий нет вообще, автоматический выбор пределов измерения и величины, работа в режиме частотомера, измерение конденсаторов, поиск скрытой проводки яркая подсветка и

Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя

Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы

Desktop-NRF

Приемопередатчик NRF24L01+ очень популярен и используется в разного вида радиоуправляемых устройствах. Его популярность обусловлена низкой ценой, наличием готовых библиотек для работы с модулем, встроенной гарантией целостности и доставки данных,
Напиши статтю і отримай знижку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Arduino и Bluetooth
Arduino и Bluetooth В настоящее время в зарубежных и отечественных магазинах можно найти большое количество различных Bluetooth Serial модулей для DIY-устройств. Цена на них не сильно высока: около 5$ за модуль. Их легко можно найти, например: Bluetooth Serial HC-05, HC-06.
відгуків ще немає
читати далі →
Датчик вологості грунту з Wi-Fi для розумного будинку чи автоматизованої теплиці
Датчик вологості грунту з Wi-Fi для розумного будинку чи автоматизованої теплиці Зараз все більших обертів набирає так зване сіті-фермерство, та й у звичайному домогосподарстві не рідко виникає питання контролю вологості ґрунту у вазонах чи на грядках. Сьогодні я хочу розказати як з недорогих та доступних компонентів з сайту arduino.ua можна самостійно виготовити засіб такого контролю, при чому без жодних навичок написання коду для мікроконтролерів. Цей пристрій можна використовувати незалежно чи у будь-якій системі автоматизації/розумного будинку, що підтримує протокол MQTT
відгуків: 3
читати далі →
Доработка мультиметра BSIDE ADMS9LN
Доработка мультиметра BSIDE ADMS9LN Данный мультиметр был куплен примерно года назад. По его работе и функциональности нареканий нет вообще, автоматический выбор пределов измерения и величины, работа в режиме частотомера, измерение конденсаторов, поиск скрытой проводки яркая подсветка и даже встроенный фонарик.
відгуків: 2
читати далі →
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы X9C104
відгуків: 1
читати далі →
Керування Raspberry Pi через Telegram
Керування Raspberry Pi через Telegram В цій статті я розповім як можна легко і швидко підключити Raspberry до телеграму та керувати нею з любого місця де є доступ до інтернету.
відгуків: 1
читати далі →
Програмне «покращення» Arduino UNO до двоядерної плати
Програмне «покращення» Arduino UNO до двоядерної плати У статті описано спосіб встановлення альтернативного завантажувача, який дозволяє програмувати другий мікроконтролер ATmega16U2 на платі Arduino UNO, перетворюючи її на «двопроцесорну» плату з апаратною підтримкою USB, що відкриває деякі можливості, доступні лише в Leonardo-сумісних платах. Також це дає доступ до справжньої апаратної багатозадачності. Ті, хто давно «в темі» Arduino, мабуть, здогадалися про що мова, але цей текст призначений у першу чергу для тих, хто незнайомий з завантажувачем HoodLoader2.
відгуків: 1
читати далі →
Sudo - настройка прав доступа
Sudo - настройка прав доступа В любой операционной системе всегда уделяется особое внимание ”правам доступа“, ведь от их реализации непосредственно зависит безопасность всей системы в целом. Хотя это касается не только ОС, но и любых программных и аппаратных продуктов. OC GNU/Linux в независимости от дистрибутива не исключение.
відгуків: 1
читати далі →
Adeept Wheeled Robot (AWR) - робо-платформа на Raspberry Pi
Adeept Wheeled Robot (AWR) - робо-платформа на Raspberry Pi Adeept Wheeled Robot (AWR) - це робо-платформа для колісних роботів, заснована на одноплатному комп'ютері Raspberry Pi.
відгуків ще немає
читати далі →
Розумний інкубатор на Arduino
Розумний інкубатор на Arduino Метою цього проєкту було створення простого та невеликого інкубатора для використання в некомерційних цілях, який зміг би вивести сільськогосподарське птахівництво (кури, качки, перепілки), працюючи напівавтоматично. Ця стаття буде корисна тільки для створення пристрою інкубатора, а інші процеси, такі як: періодичність перевертання яєць, зволоження повітря, провітрювання, читайте в інших стаття та дивіться відео у YouTube.
відгуків ще немає
читати далі →
Desktop-NRF
Desktop-NRF Приемопередатчик NRF24L01+ очень популярен и используется в разного вида радиоуправляемых устройствах. Его популярность обусловлена низкой ценой, наличием готовых библиотек для работы с модулем, встроенной гарантией целостности и доставки данных, относительно низким энергопотреблением. Для упрощения отладки устройств, использующих NRF24L01+ я разработал плату с данным модулем и приложение на ПК. Физическое устройство было названо DesktopNRF.
відгуків: 2
читати далі →
Створення робота, який їздить по лінії
Створення робота, який їздить по лінії При створенні будь-якого робота, потрібно встановити: датчики (показання яких, буде зчитувати робот), керуючі модулі (для виведення результатів роботи) та скетч (це алгоритм за яким повинен працювати робот). У нашому випадку, ми оснащуємо машину, цифровими датчиками лінії, а в ролі керуючих модулів виступатимуть два мікродвигуни з колесами на валах.
відгуків ще немає
читати далі →
Аппаратный микшер громкости Windows 10 с использованием Arduino
Аппаратный микшер громкости Windows 10 с использованием Arduino У многих, мне кажется, бывают ситуации, когда при работе за ПК необходимо отрегулировать звук только одного работающего приложения, не трогая остальные. Например, сбавить громкость музыки во время входящего звонка в скайпе, или подкрутить голос своего собеседника в дискорде. Для этого пользователь открывает микшер громкости на панели задач и там вносит свои коррективы. Способ конечно же рабочий, но, как по мне, немного неудобный – во время прохождения игр приходится ее сворачивать, настраивать микшер, снова ее открывать, проверять и так далее по кругу до тех пор, пока не найдется баланс.
відгуків ще немає
читати далі →
Наладка лампового усилителя
Наладка лампового усилителя С самого детства у меня произошло знакомство с разного рода винтажной техникой, построенной на старых добрых радиолампах. Спустя годы это вылилось в отдельную ветку моих увлечений, и я занялся сборкой лампового усилителя. Вдоволь наигравшись с однотактными усилителями, я принялся за сборку двухтактного. Одним из этапов наладки лампового двухтактного УМЗЧ является балансировка по току плеч канала усилителя мощности и самих каналов между собой. С одной стороны, процедура довольно простая, в катодах ламп установлены резисторы номиналом 1 Ом, меряй падение напряжения на нем, пересчитывай в ток и всего делов. Но не тут-то было. Увеличение тока на одном плече влечет за собой падение токов на втором, а что хуже, при питании всего усилителя от одного БП то просадка касается и токов на втором канале. Подловить равномерные токи на всех четырех радиолампах имея под рукой один лишь тестер оказалось тем еще приключением.
відгуків ще немає
читати далі →
FPV OSD + GPS без використання польотного контролера
FPV OSD + GPS без використання польотного контролера Після конструювання свого першого радіокерованого літаючого крила появилося бажання встановити систему FPV. З камерою літати стало цікавіше, але бракувало навігаційної інформації, хотілось дізнатися на якій висоті та з якою швидкістю прямує крило. Виникла ідея використати MinimOSD та GPS. Але під'єднати два модулі один до одного просто так – неможливо. Тому що всі прошивки для MinimOSD заточені для використання з різними польотними контролерами, які відсилають данні, що накладаються на картинку. Мені це не підходило, оскільки я не використовував польотник. Тому було прийняте рішення, парсити GPS повідомлення та накладати на відеокартинку за допомогою MinimOSD, оскільки на даній платі встановлений контролер.
відгуків: 2
читати далі →
Индикаторы на китайских светодиодах
Индикаторы на китайских светодиодах В статье проанализирована возможность проектирования и изготовления в домашних условиях больших цифровых индикаторов любой сложности и размера на базе дешёвых (100 штук за 30  грн) сверхъярких китайских светодиодов. В частности, рассмотрен вопрос построения 6-и разрядного 7-и сегментного индикатора на светодиодах smd5730, разработаны схемы управления, отладки и монтажа часов с данным индикатором.
відгуків: 4
читати далі →
Cторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
оплата картами Visa і MasterCard