UART радіоподовжувач на 2,4 ГГц призначений для прозорої передачі між контролерами з аналогічними модулями на відстань до 150-200 метрів. Інформація перевіряється на цілісність даних під час передачі/прийому. У даному модулі використовується вихід на зовнішню антену (продається окремо), але можна самостійно переключити роботу модуля на вбудованій антені за допомогою підпаювання перемички.
UART радіоподовжувач на 2,4 ГГц призначений для прозорої передачі між контролерами з аналогічними модулями на відстань до 150-200 метрів. Інформація перевіряється на цілісність даних під час передачі/прийому. У даному модулі використовується вбудована антена (безкорпусна), але також є можливість підключення зовнішньої антени - передбачений майданчик для розпаювання IPEX.
ADALM-PLUTO (Active Learning Module - PlutoSDR) від Analog Devices Inc. - це приймач і передавач SDR з відкритим вихідним кодом, що охоплює частоти від 325 МГц до 3,8 ГГц (можна розкрити від 70 МГц до 6 ГГц) у напівдуплексному та дуплексному режимах зі смугою пропускання 20 МГц при 12 бітах.
Ai-Thinker (NF-04-MI) бездротовий модуль 2.4G, висока швидкість (до 2 Мбіт / с), використання інтерфейсу SPI, відправка і отримання одного з чистих апаратних модулів; висока стабільність, економічність, тестові характеристики, малі габарити, використання загальногалузевих компонентів.
Бездротовий модуль NRF24L01P+ з підсилювачем та зовнішньою антеною працює на частоті, що не ліцензується, 2.4ГГц і може працювати на відстані до 1100 метрів. Кожен модуль можна програмно встановлювати як приймач чи передавач, як і можна будувати мережі типу " зірка " . Модуль має невеликий розмір (45.54 х 16.46 мм), керується за протоколом SPI.
Радиомодуль NRF24L01 в SMD-исполнении для связи микроконтроллеров между собой. Работает на частоте 2.4ГГц (не требующая разрешений частота, которая так же используется для WiFi), скорость до 2Мбит, управляется по интерфейсу SPI, питание 3.3В (можно использовать вывод 3.3В платы Arduino). Существенно дешевле xbee модуля, хорошо подходит для промышленных систем управления. Радиус действия - в пределах квартиры, через две стены работает уверенно, через три - бывают потери сигнала.
Радіомодуль для зв'язку мікроконтролерів між собою. Працює на частоті 2.4ГГц (не потребує дозволів частота, яка так само використовується для WiFi), швидкість до 2Мбіт, управляється за інтерфейсом SPI, живлення 3.3В (можна використовувати контакт 3.3В плати Arduino, але при цьому додайте конденсатор номіналом не менше 100мкФ ближче до радіомодулю). Істотно дешевше xbee модуля, що добре підходить для промислових систем управління. Радіус дії - у межах квартири, через дві стіни працює впевнено, через три - бувають втрати сигналу.
HackRF – це унікальний пристрій, створений для тестування та розробки сучасних радіо-технологій. HackRF One відкрита апаратна платформа, яка може бути використана як USB периферійний пристрій або запрограмована на автономну роботу. Пристрій дозволяє не лише приймати а й передавати радіосигнали в діапазоні 1МГц-6ГГц із шириною смуги до 20МГц.
Модуль PortaPack H2 забезпечує повністю автономну роботу та підключається до вашого HackRF та додає сенсорний дисплей, елементи керування навігацією, роз'єм для навушників, годинник реального часу та слот для картки micro SD. Живлення PortaPack може бути як від зовнішнього джерела через роз'єм USB так і від внутрішнього акумулятора, що дозволить використовувати пристрій повністю автономно і досліджувати радіочастотний спектр, де б ви не знаходилися. Прошивка PortaPack працює на швидких процесорах ARM у HackRF. Комп'ютер не потрібен (за винятком перепрограмування прошивки).
Модуль зв'язку HC-12 SI4438 на 433 МГц з послідовним інтерфейсом, вихідною потужністю до 100мВт і дальністю зв'язку до 1000м. Модуль має великі можливості по конфігурації: можна міняти канал зв'язку, швидкість передачі, вихідну потужність передавача і т.і. Дозволяє прошивати Arduino "по повітрю" прямо з Arduino IDE, правда, доведеться натискати скидання в ручну (треба встановити швидкість передачі 57600).
Бездротовий модуль NRF24L01P+ з підсилювачем та зовнішньою антеною працює на частоті, що не ліцензується, 2.4ГГц і може працювати на відстані до 1100 метрів. Кожен модуль можна програмно встановлювати як приймач чи передавач, також можна будувати мережі типу " зірка " . Модуль має невеликий розмір (45.54 х 16.46 мм), керується за протоколом SPI.
Більшості, якщо не всім, передавачам потрібен фільтр на виході кінцевого підсилювача або підсилювача потужності. Основна причина, через яку потрібен фільтр, полягає в тому, щоб видалити будь-які позасмугові паразитні сигнали або гармоніки з виходу підсилювача потужності перед підключенням виходу передавача до антени. Це запобігає паразитним випромінюванням і гарантує, що робота передавача не створить перешкод іншим системам. Так само ПВЧ приймача також повинен мати смуговий фільтр з тих самих причин. Пропонований модуль містить пасивний смуговий ПАХ фільтр із середньою частотою 433 МГц, який здатний вирішити це завдання без додаткового живлення.