Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Т-конектор тато/мама, як правило використовується для підключення акумуляторів,часто акумулятори вже мають припаяний Т-роз'єм типу мама. Обидва піни підпружинені, що забезпечує щільну фіксацію.
Трьохконтактний роз'єм MR30 для з'єднання двигунів з регуляторами швидкості. Розрахований на роботу з струмовими навантаженнями до 30А. Позолочені пружинні контакти забезпечують надійне з'єднання при високих і тривалих навантаженнях. Форма корпусу надійно захищає від переполюсовки контактів. У комплекті є пластикові напрямні для проводу.
Один з найпопулярніших силових роз'ємів використовуваних в моделюванні. У комплекті йде одна пара роз'ємів - тато і мама. Як правило мама йде на батарею, а тато на навантаження (ESC та ін.)
Силовий роз'єм XT90 - один з найбільш часто вживаних в моделюванні силових роз'ємів. У комплекті йде одна пара роз'ємів - тато і мама. Як правило мама йде на батарею, а тато на навантаження (ESC та ін.) Роз'єми виготовлені з високотемпературного нейлону з позолоченими пружинними контактами. ХT90 гарантує міцне високоамперне з'єднання для струмів до 90A.
Трифазний роз'єм MT60 - один з найпопулярніших силових роз'ємів, що використовуються в моделізмі. Цей з'єднувач застосовується там, де потрібне надійне з'єднання трьох силових проводів. У комплекті йде одна пара роз'ємів - тато та мама (із захисними ковпачками). Як правило, мама йде на регулятор ходу або батарею, а тато на навантаження (двигун, ESC та ін.)
Перехідник тато XT60 на T-конектор мама. Стане в нагоді, якщо акумулятор з роз'ємом XT60 (наприклад такий), а заряджати його треба від T-plug (наприклад таким балансиром).
Збірка роз'ємів для паралельного з'єднання двох акумуляторів з роз'ємами T-connector для складання їх ємностей шляхом паралельного з'єднання. При використання перехідника обов'язково слід переконатися в їх однаковоъ зарядженості. Вихідний роз'єм так само T-connector.
Роз'єм DF13 5-pin 1.25 мм для самостійної збірки з другою частиною у вигляді металевих конекторів або вже обтиснутих проводів. Як правило використовується в клонах Pixhawk і APM. Дозволяє збирати дроти-перехідники власної конфігурації.
Корпус роз'єма Hirose DF13 6-pin для самостійного складання конекторів. Як правило використовується в оригінальних Pixhawk. Дозволяє збирати дроти-перехідники власної конфігурації.
Роз'єми XH-8Y призначені для використання в міжблочних з'єднаннях різного виду апаратури. Також ці роз'єми застосовуються для підключення 7S Li-Po акумуляторів до зарядних пристроїв-балансирів. У комплекті йде 8 XH-PT коннектора. Розміри: 8х21х4 мм (ДхШхТ)
Силовий роз'єм живлення EC5. Використовується, як правило, для підключення потужних акумуляторів до ваших проектів. Пружинні контакти забезпечують надійне з'єднання.
Коаксіальний підпружинений позолочений роз'єм (тато і мама) діаметром 2 мм, також відомий як куля-коннектор. Використовується для надійного кріплення силових проводів.
Коаксіальний підпружинений позолочений роз'єм (тато і мама) діаметром 3.5 мм, також відомий як куля-коннектор (bullet). Використовується для надійного з'єднання силових проводів.
Набір роз'ємів XH 2,54 з кроком контактів 2,54мм з 2, 3, 4 і 5 контактами. Всі роз'єми йдуть комплектами "мама" і "тато". Папа для установки на плату і мама для монтажу на дроти або кабель. Всі роз'єми "мама" комплектуються вставними контактами.