Плата розробника для Wi-Fi мікроконтролера Xtensa LX7 ESP32-S3R2 з компактними розмірами, безліччю периферійних інтерфейсів, вбудованою малопотужною системою Wi-Fi System-on-Chip (SoC) та великою пам'яттю, що підтримує екосистему плат розширення Raspberry Pi Pico. Оснащений апаратним криптоприскорювачем, RNG, HMAC та модулем цифрового підпису, він відповідає вимогам безпеки Інтернет речей. Декілька режимів роботи з низьким енергоспоживанням для задоволення вимог до живлення в IoT, мобільних пристроях, електроніці, розумному будинку та інших сценаріях додатків і т.д.
Модуль розширення NODE-MCU ESP8266-12 для підключення двох колекторних двигунів, виконавчих механізмів та датчиків. Дуже зручна плата для побудови робо-платформ та роботів на основі процесорного модуля ESP8266-12E з Wi-Fi управлінням. Містить на платі мостовий драйвер двох колекторних двигунів L293, вимикач живлення та роз'єми, на які виведені всі функціональні входи, виходи та контакти живлення логічної і силової частини модуля.
Цікава плата розробника на модулі ESP32. Плата цікава тим, що розроблена для продуктивної роботи інтерпретатора та додатків на MicroPython. Для цього на платі, крім стандартної установки ESP32 додані 4Мб оперативної пам'яті з інтерфейсом SPI та роз'єм для підключення microSD карти пам'яті. В контролер завантажений MicroPython та готовий до роботи. У будь-який момент його можна замінити своєю прошивкою та повернути назад, прошивши контролер за допомогою відповідної утиліти.
Модуль TTGO T-Display ESP32 WiFi Bluetooth з контролером ESP32, кольоровим дисплеєм і схемою зарядки та живлення від літієвого акумулятора. Дозволяє швидко зібрати макет пристрою збору, відображення та обробки інформації з датчиків. Використання контролера ESP32 і схеми зарядки дозволить зібрати автономні і портативні пристрої для яких важлива бистродія, малі розміри і мале споживання струму.
LILYGO® TTGO T-Call V1.4 SIM800L ESP32 Бездротовий модуль на мікроконтролері ESP32 та модулі мобільного зв'язку SIM800 з ними необхідною обв'язкою, достатньою для повноцінного освоєння та використання даного модуля. У складі модуля є все потрібне для автономного живлення від акумулятора. У комплекті модуль T-Call, SIM-антена, кабель для підключення акумулятора та комплект контактів.
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Плата розробника для Wi-Fi мікроконтролера Xtensa LX7 ESP32-S2FH4 з компактними розмірами, безліччю периферійних інтерфейсів, вбудованою малопотужною системою Wi-Fi System-on-Chip (SoC) та великою пам'яттю, що підтримує екосистему плат розширення Raspberry Pi Pico. Оснащений апаратним криптоприскорювачем, RNG, HMAC та модулем цифрового підпису, він відповідає вимогам безпеки Інтернет речей. Декілька режимів роботи з низьким енергоспоживанням для задоволення вимог до живлення в IoT, мобільних пристроях, електроніці, розумному будинку та інших сценаріях додатків і т.д.
Оновлений Wi-Fi модуль ESP8266 версії ESP-01S на базі мікросхеми ESP8266EX із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та керуванням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, електроніці, що носиться, і так далі.
Модуль виконаний у форматі ESP-07S і є версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі також виведені контакти GPIO що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний дім" та "розумних речей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12F і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом та антеною. Особливістю модуля є більш економічна робота в активному режимі та ультранизьке споживання в режимі сну та очікування. На модулі виведені контакти GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" та "розумних речей".
ESP32-S - це компактний багатофункціональний радіочастотний модуль, незалежно спроектований і розроблений Ai-Thinker. Він використовує двоядерний ESP32 в якості основного елемента керування, а модуль відповідає бортовий антени PCB
Модуль USB-перехідника для програмування і налагодження Wi-Fi модулів ESP-01 і ESP-01S на базі мікросхеми CH340G. Плата містить всю необхідну обв'язку для коректної роботи програмованих модулів. Для вибору режиму роботи (програмування / налагодження) на платі встановлений перемикач режиму роботи. Що б прошити всі варіанти плат ESP-01 - необхідно припаяти резистор 1-10 кОм між VCC і CH_PD.
ESP-WROOM-32 (ESP32-D0WDQ6) - новий мініатюрний високопродуктивний суміщений Wi-Fi + BT + BLE модуль від компанії Ai-Thinker, призначений для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. ESP-32S виконаний на базі популярного двоядерного чіпсету ESP32, зі змінною тактовою частотою від 80 МГц до 240 МГц, можливістю індивідуального керування та живлення. Для розробки зручно використовувати модуль розробника ESP32.
Модуль розробника LuaNode32 побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Модуль ESP32 побудований на мікросхемі ESP32-D0WDQ6 від Espressif та має Wi-Fi і Bluetooth радіоканали, двоядерний мікроконтролер, багатий набір вбудованої периферії, флеш пам'ять – 4 МБ. Даний адаптер зручно використовувати спільно з модулем-адаптером розробника ESP32-WROVER.
Оновлений Wi-Fi модуль ESP8266 версії ESP-01S на базі мікросхеми ESP8266EX із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та керуванням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, електроніці, тощо.
Wi-Fi модуль ESP8266 Witty побудований на базі популярного чіпа ESP8266-12 і призначений для створення пристроїв керування та збору інформації через Wi-Fi мережу. Модульна конструкція дозволяє максимально гнучко формувати конфігурацію кінцевого пристрою. Як мінімальне оснащення пропонуються змонтовані на модулі датчик освітленості та RGB світлодіод. Живити модуль можна як через microUSB роз'єм (5В), так і безпосередньо від джерела живлення 3.3В.
Мініатюрний WiFi модуль на базі мікросхеми ESP8266 із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та управлінням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, мобільній електроніці тощо. Одним словом, ESP8266 народився, щоб стати основою майбутнього «Інтернету речей».