Даний модуль годинника реального часу (RTC) відрізняється від подібних модулів тим, що він побудований на унікальній мікросхемі DS3231SN. Унікальність її полягає в дуже високій точності ходу годинника. Цього вдалося домогтися, помістивши кварцевий резонатор в корпус мікросхеми та забезпечивши температурну компенсацію і цифрову корекцію частоти задаючого генератора.
3,5 "кольоровий TFT-шилд для Arduino Mega 2560 з роздільною здатністю 480х320 пікселів, 262к кольорів. Побудований на контролері ILI9486, підтримує 16-бітний інтерфейс. Підходить бібліотека UTFT. На платі дисплея є роз'єм підключення SD-Card для зберігання даних. " Одягається" на контролер без додаткових перехідників і шилдів.
Мініатюрний реєстратор OpenLog для UART інтерфейсу з відкритим вихідним кодом. Дозволяє зберігати передані через послідовний інтерфейс дані на microSD карту пам'яті. Реєстратор має низький струм, що дозволяє живити його тривалий час від малогабаритного джерела живлення. Підтримує карти пам'яті до 64 ГБ.
Сканер штрих-кодів від Waveshare (Barcode Scanner Module, 1D / 2D Codes Reader) являє собою мініатюрний сканер 1D / 2D-кодів, який здатний за допомогою внутрішнього інтелектуального алгоритму розпізнавання зображень швидко і точно декодувати штрих-код або QR-код з паперу або екрану будь-якого пристрою. Завдяки вбудованому USB / UART інтерфейсу, сканер безпосередньо підключається до комп'ютера або іншого мобільного пристрою.
Китайська репліка аналогічного шилда від Adafruit. Недороге рішення для підключення 16 сервоприводів або світлодіодів до Arduino контролерів або Raspberry, використовуючи всього 2 сигнальних дроти. Конструкція дозволяє каскадування та управління 992 сервоприводами. Передбачена окрема подача напруги живлення для сервоприводів.
Модуль розширення NODE-MCU ESP8266-12 для підключення двох колекторних двигунів, виконавчих механізмів та датчиків. Дуже зручна плата для побудови робо-платформ та роботів на основі процесорного модуля ESP8266-12E з Wi-Fi управлінням. Містить на платі мостовий драйвер двох колекторних двигунів L293, вимикач живлення та роз'єми, на які виведені всі функціональні входи, виходи та контакти живлення логічної і силової частини модуля.
Шилд управління двома кроковими двигунами на мікросхемах L293D. Може управляти двигунами з струмом до 0,6 А (піковий 1,2А) та напругою до 36В. Шилд побудований таким чином, що може керувати або двома кроковими двигунами по мостовій схемі включення або чотирма колекторними з максимальним струмом до 0,6 А на кожен канал. Можна підключати крокові двигуни як з двополярною, так і з однополярною схемою підключення обмоток. Схема шилду складається з трьох мікросхем - двох інтергральних універсальних драйверів та регістру зсуву 74HC595 яким здійснюється управління та конфігурація драйверів. Напруга живлення силової частини виведена на окремий роз'єм на платі шилду.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Багато проектів вимагають більше двох напруг живлення, які може надати плата Arduino (5В і 3.3В). Якщо подати на цей шилд напругу в діапазоні 4.5 - 35В, на виході можна отримати від 1.25 до 12В з максимальним струмом в 3А (напруга виставляється за допомогою підлаштовним резистором на шилді). З цим шилдом ваш Ардуіно може мати одне живлення для всіх.
Шилд для керування трьома кроковими двигунами для побудови 3Д принтера або CNC-верстата. Схожа на RAMPS під плату Arduino Nano і без підтримки ЖК екрану. В якості керування кроковиками має три роз'єми для підключення драйверів крокових двигунів A4988 (купуються окремо). В Ардуіно рекомендуємо прошивати прошивку GRPL.
Шілд управління двигунами побудований на класиці управління соленоїдами - драйвер L298. Плата має зручне розташування роз'єму для підключення двигунів та наявність роз'ємів для підключення датчиків. З його допомогою можна управляти кроковими та колекторними двигунами, соленоїдами, потужними джерелами світла. На платі передбачена логіка управління режимом гальмування/утримання. Шилд дозволяє розділити джерела живлення контролера та силової частини.
Keyestudio L298P Shield – це двосторонній шилд приводу двигуна постійного струму на мікросхемі L298P. Зелені клемники на шилді підключаються до VIN GND UNO R3. Просто увімкніть плату через клемні колодки або роз'єм постійного струму на UNO R3. Максимальна напруга живлення повинна становити 18 В постійного струму. У комплект поставки входить паяльний майданчик. Ви можете паяти власні електронні компоненти та розробляти різні прототипи схем. Шилд також оснащений DIP-перемикачем для простого і зручного управління живленням.
USB Host Shield 2.0 побудований на мікросхемі MAX3421E містить всю необхідну цифрову логіку та схеми, необхідні для підключення різних USB пристроїв версії 2.0 до Вашої платі Arduino. Цей Шилд дозволяє вашій платі Ардуіно виступати як USB-хост пристрій. Програмне забезпечення: написана велика кількість бібліотек і є підтримка від Google ADK.
XBee Pro Shield - це шилд модуля XBee, сумісний з Arduino та IFLAT-32. Може бути безпосередньо підключений до плат Arduino/IFLAT-32. Плата, незважаючи на свою простоту, повністю підтримує функціонал XBee модулів та надає доступ до всіх їхніх виводів.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
CAN-BUS шилд дозволяє додати вашому проекту на Arduino сумісність з CAN-Bus. Побудований на базі контролера Microchip MCP2515 з MCP2551 CAN приймачем. Шина CAN підключається через стандартний 9-піновий sub-D "Тато" для використання з OBD-II кабелем. Також на шилді є роз'єм для мікро SD карти, роз'єм для послідовного LCD та роз'єм для EM406 GPS модуля. Шилд ідеально підходить для підключення до CAN шини автомобіля для контролю параметрів і збереження їх на карті пам'яті для подальшого аналізу або обробки.
ENC28J60 Ethernet модуль може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсу.
Аналогічний модулю ENC28J60 Ethernet, але в меншому форм-факторі, також може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсом.
Ethernet шилд для підключення до контролера Arduino NANO, що дозволяє підключити плату Arduino Nano v3.0 до мережі. Вирізняється функціональною завершеністю, компактними розмірами, великою підтримкою бібліотеками та застосуванням в конструкціях ардуінщиків.
Цей шилд виконаний на мікросхемі MAX3232ESE та призначений для підключення до контролера Arduino пристроїв зі стандартним інтерфейсом RS232. Для програмування контролера передбачений перемикач входу Rx. В одному положенні контролер працює в парі з конвертером, в іншому - в стандартному режимі програмування. Також є зручна область для макетування під пайку. Вихід конвертера виведений на стандартний DB9 роз'єм і на окремі стоячі піни.