У зв'язку з карантином вхід в офіс можливий лише в захисній масці.
Дякуємо за розуміння.
(098) 067-12-26 Київстар (098) 067-12-26   Київстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
м. Київ, вул. Васильківська, 30
ст.м. "Васильківська"
Каталог

Pihole, або як заблокувати всю рекламу в мережі

Чесно кажучи мені просто обридла реклама на інтернет-ресурсах (великі надокучливі банери, які рекламують казино), а особливо на Youtube: чому я маю дивитися дві реклами по 30 секунд!? Будемо вирішувати проблему ефективно, а найголовніше те, що в такий

Шукаємо нуль в акселерометрі

В реальних проєктах акселерометри часто використовують для визначення просторового положення різних технічних об'єктів. Дуже часто вони міряють кути нахилу, такі пристрої навіть отримали спеціальну назву - інклінометри, від латинських слів inclio -

Фільтруємо сигнал акселерометру

Величезною технічною проблемою є те, що сигнал, який надходить з будь-якого датчика, є завжди випадковою величиною, яка коливається навколо реального

Метеостанція XINO ESP8266 IOT

Відмінний контструктор для тих, хто прокинувшись вранці, хоче знати погоду не виглядаючи у вікно. Набір так само сподобається тим, хто хоче вивчити мікроконтролер ESP8266 і його взаємодію з іншими микроконтроллерами в невеликій домашній мережі. Дана

Реализация маршрутизатора на одноплатном компьютере Orange Pi R1 - Дополнение: настройка DNS адресов

В статье «Реализация маршрутизатора на одноплатном компьютере Orange Pi R1» в качестве операционной системы, была использована Armbian 21.02.3 (Debian-Buster) с ядром Linux 5.10.21-sunxi. Описанная конфигурация в вышеупомянутой статье, основывается на
Напиши статтю і отримай знижку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/
показати тільки товари "в наявності"
Сортувати:

Очікуємо новинки

 • 3.5" HMI панель Nextion Enhanced Series NX4832K035 480x320
  код: DPC489 |   голосів: 1 | itead

  Nextion NX4832K035 3.5" відноситься до лінійки дисплеїв Nextion Enhanced. Дисплеї Nextion Enhanced відрізняються від звичайних більш потужними характеристиками. У цій лінійці дисплеїв додані нові функції, такі як: підтримка вбудованого RTC, збереження даних у флеш-пам'ять, підтримка GPIO, збільшена флеш-пам'ять і збільшена частота процесора.

  0 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • 7.0" HMI панель Nextion Intelligent NX8048P070-011C-Y 800х480 з ємнісним сенсором в корпусі
  код: DPC490 |   голосів: 1 | itead

  Nextion - це рішення для людино-машинного інтерфейсу (HMI), що поєднує в собі вбудований процесор і сенсорний дисплей пам'яті з програмним забезпеченням Nextion Editor для розробки проєкту HMI GUI. Використовуючи програмне забезпечення NEXTION Editor, Ви можете швидко розробити графічний інтерфейс HMI шляхом перетягування компонентів (графіка, текст, кнопка, повзунок тощо) і текстових інструкцій ASCII для кодування взаємодії компонентів на стороні дисплея. Дисплей Nextion HMI підключається до периферійних MCU через TTL Serial (5V, TX, RX, GND) для надання повідомлень про події. Периферійний MCU може легко оновлювати прогрес і стан назад на дисплей Nextion, використовуючи прості текстові інструкції ASCII.

  0 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Вольтметр Амперметр FNIRSI FNB48
  код: WTU514 |   голосів: 1 | Fnirsi

  Цей продукт являє собою багатофункціональний протокол перевірки ємності інструмент. Інтегрований USB-A, з ефектом наближення, з зарядкою Micro-USB, type-C інтерфейсом, 1,77 дюймів високої чіткості сенсорний дісплей, використовує зовнішній 16-bit ADC, PD протокол фізичний чіп, який може відстежувати напругу, струм, потужність, ємність, протокол підзарядки, криву форму хвилі і багато іншого.

  650 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Графічний ЖК-модуль з OLED-дисплеєм 2,8 дюйма контролер з підтримкою SPI
  код: AOC808 |   голосів: 25

  Графічний ЖК-модуль з OLED-дисплеєм 2,8 дюйма контролер з підтримкою SPI

  650 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Імпульсний блок живлення MicroUSB 5В / 3А з кнопкою
  код: PWR174 |   голосів: 2

  Імпульсний блок живлення 5В 3А (15Вт)

  150 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Корпус для ODROID-C4 Чорний
  код: DPC487 |   голосів: 1 | Odroid

  Корпус для ODROID-С4 прозорий. Корпус не тільки захистить Ваш міні-комп'ютер, але і додасть йому ошатний і вигляд закінченої конструкції. Корпус складається з двох частин і дозволить контролювати стан комп'ютера всередині його.

  270 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Мікроконтроллер STM32F030F4P6
  код: SKV616 |   голосів: 1

  Мікроконтролер STM32F030F4P6 - це високопродуктивне 32-розрядний процесорний ядро RISC ARM Cortex-M0. Працює на частоті 48 МГц, з високошвидкісною вбудований пам'яттю (до 256 Кбайт флеш-пам'яті і до 32 Кбайт SRAM). Мікроконтролер має стандартні комунікаційні 12-бітові інтерфейси (два I2C, два SPI, шість USART). Мікроконтролер STM32F030F4P6 може використовуватися для управління додатками і призначеними для користувача інтерфейсами, в аудіо / відео приймачах, цифровому телебаченні, периферійні пристрої для ПК, ігрових і GPS платформах, в промисловості, ПЛК, инверторах, принтерах, сканерах, системах сигналізації.

  150 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Набір Elecrow Crowtail-Starter Kit для контролера Micro: bit
  код: KIT141 |   голосів: 1 | Elecrow

  Цей комплект модулів для контролера micro: bit включає в себе більше ніж 20 модулів, таких як зумер, датчик світла, сервопривід, ультразвуковий датчик відстані, OLED дисплей тощо. Комплект також надає Вам багато кумедних експериментів в ході яких Ви можете дізнатися як працюють електричні модулі та використовувати його для створення інноваційних робіт і планувати унікальні проєкти.

  1 285 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Навчальний набір Elecrow Crowtail Advanced Kit для Arduino
  код: KIT145 |   голосів: 1 | Elecrow

  Набір Crowtail-Advanced для Arduino є набором для просунутих учнів з базовою основою програмування. Він розроблений з метою допомогти учням реалізувати свої ідеї, розібратися в роботі складних електронних компонентів і їх програмуванні. Комплект містить більше 20 творчих і надихаючих уроків, від простих до більш складних. Набір включає в себе більше 26 електронних модулів, які вибираються в уроках один за іншим. Комплект призначений для вивчення деяких складних електронних модулів і вивчення їх роботи і використання. Крім того, набір розширить Ваше мислення, допоможе вам надихнутися великою кількістю нових ідей!

  1 655 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Навчальний набір Elecrow Crowtail Starter Kit для Arduino (з контролером)
  код: KIT143 |   голосів: 1 | Elecrow

  Комплект Crowtail-Starter Kit для Arduino є набором для просунутих учнів з базовою основою програмування. Він розроблений з метою допомогти учням реалізувати свої ідеї, розібратися в роботі складних електронних компонентів і їх програмуванні. Комплект містить безліч творчих і надихаючих уроків, від простих до більш складних. Набір включає в себе більше 20 електронних модулів, які вибираються в уроках один за іншим. Комплект призначений для вивчення деяких складних електронних модулів і вивчення їх роботи і використання. Крім того, набір розширить Ваше мислення, допоможе вам надихнутися великою кількістю нових ідей!

  1 375 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Навчальний набір Elecrow Crowtail-Deluxe Kit для Arduino
  код: KIT146 |   голосів: 1 | Elecrow

  Комплект Crowtail-Deluxe для Arduino є набором для просунутих учнів з базовою основою програмування. Він розроблений з метою допомогти учням реалізувати свої ідеї, розібратися в роботі складних електронних компонентів і їх програмуванні. Комплект містить більше 20 творчих і надихаючих уроків, від простих до більш складних. Набір включає в себе більше 26 електронних модулів, які вибираються в уроках один за іншим. Комплект призначений для вивчення деяких складних електронних модулів і вивчення їх роботи і використання. Крім того, набір розширить Ваше мислення, допоможе вам надихнутися великою кількістю нових ідей!

  2 125 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Реле твердотільне SSR-25DD, 1ф 25А, жив. 3-32 VDC
  код: AOC791 |   голосів: 22

  Твердотільні реле SSR-25DD - це сучасний напівпровідниковий пристрій, який призначений для безконтактної комутації силових ланцюгів виконавчих механізмів, переважно нагрівальних елементів (ТЕН), освітлювальних приладів і малопотужних електродвигунів та інших пристроїв з робочою напругою до 60В постійного струму і можуть управлятися постійною напругою від 3 до 32В. Реле не призначене для комутації індуктивного навантаження.

  108 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Стартовий набір Crowtail Starter Kit для Raspberry Pi
  код: KIT144 |   голосів: 1 | Elecrow

  Цей Crowtail-Starter Kit для Raspberry Pi один з кращих комплектів, щоб почати роботу з Raspberry Pi і Python! Цей комплект включає в себе Crowtail-Базовий Шилд для Raspberry Pi і більше 22 модулів, таких як RGB світлодіод, ультразвуковий датчик відстані, ІК датчик перешкоди і тощо. Крім того, цей комплект пропонує багаті, цікаві та відкриті курси, так що ви можете не тільки дізнатися апаратне забезпечення і знання програмування, але і цей комплект може розширити Ваше мислення. Великим сюрпризом є те, що немає складних перемичок і необхідності застосовувати паяльник, так що Ви можете зосередитися на вивченні Raspberry Pi, апаратних принципів роботи і програмування на мові Python.

  1 372 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
 • Шлейф GPIO мама-тато для всіх моделей Raspberry Pi
  код: USA149 |   голосів: 1

  Шлейф 2х20 виводів для підключення до портів вводу/виводу Raspberry Pi model B+, Pi2, Pi3

  0 грн
  -+
  Передзамовл.
  статус товара: очікується
оплата картами Visa і MasterCard