В настоящее время в зарубежных и отечественных магазинах можно найти большое количество различных Bluetooth Serial модулей для DIY-устройств. Цена на них не сильно высока: около 5$ за модуль. Их легко можно найти, например: Bluetooth Serial HC-05,
→
Зараз все більших обертів набирає так зване сіті-фермерство, та й у звичайному домогосподарстві не рідко виникає питання контролю вологості ґрунту у вазонах чи на грядках. Сьогодні я хочу розказати як з недорогих та доступних компонентів з сайту
→
Данный мультиметр был куплен примерно года назад. По его работе и функциональности нареканий нет вообще, автоматический выбор пределов измерения и величины, работа в режиме частотомера, измерение конденсаторов, поиск скрытой проводки яркая подсветка и
→
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы
→
Приемопередатчик NRF24L01+ очень популярен и используется в разного вида радиоуправляемых устройствах. Его популярность обусловлена низкой ценой, наличием готовых библиотек для работы с модулем, встроенной гарантией целостности и доставки данных,
→
Лавинний кремнієвий фотодіод C30954EH - напівпровідниковий електронний прилад, виконаний з використанням двухдіффузіонной структури з ефектом проколу бази. Ця структура визначає високу чутливість в спектральному діапазоні> 900 нм, а також швидкий час спаду і наростання на всіх довжинах хвиль. Цей діод має квантовою ефективністю до 40% при 1060 нм. У той же час діод зберігає характеристики з низьким рівнем шуму, низькою ємністю і швидким часом наростання і спаду. C30954EH поставляється в герметичному TO-5 корпусі.
Універсальний датчик кольору на ISL29125 з яким Ви можете додати в свої конструкції розпізнавання кольору за основними складовими: Червоний, Зелений та Синій. Двопровідний послідовний інтерфейс дозволяє дуже просто підключити датчик до Вашого микроконтроллера. Живлення та лінії даних розраховані на 3.3В, тому не забудьте при роботі з 5В контролерами використовувати перетворювач рівнів.
Модуль датчика ультрафіолету на фотодіоді GUVA-S12SD з піком чутливості в діапазоні випромінювання 240-370нм (UVB і велика частина UVA) ідеально підходить для конструкцій, що вимірюють рівень ультрафіолетового випромінювання. Робочий струм фотодіода дуже малий - наноампер, тому, для підключення його до аналогового входу контролерів, потрібне застосування підсилювача на ОП.
Датчик вогню може вловлювати вогонь або інше світло з довжиною хвилі 760 - 1100нм. Робочий кут складає 60 градусів. Також на платі є два отвори під гвинти М3 для фіксації. Робоча температура датчика від -25 до 85 градусів Цельсія, тому треба бути обережним і наближати датчик занадто близько до вогню.
Датчик освітленості на мікросхемі MAX44009 (GY-49) призначений для вимірювання рівня зовнішньої освітленості наближеного до чутливості людського ока. Модуль має цифровий вихід через інтерфейс I2C. Датчик за своїми характеристиками відмінно підходить для різних портативних пристроїв або промислового використання. Наявність на платі стабілізатора напруги живлення і перетворювача рівнів інтерфейсу I2C дозволяє використовувати модуль з мікроконтролерами як з 5В так і з 3,3 логікою.
Датчик освітленості TEMT6000 призначений для вимірювання освітленості з чутливістю наближеною до характеристик людського ока. Датчик TEMT6000 є, на сьогоднішній день, найкращим за характеристиками і ціною. Вихід датчика - аналоговий і підключається на аналоговий вхід контролера.
Цифровий датчик освітленості GY-302 на чіпі BH1750 призначений для вимірювання фонового освітлення. Має високу чутливість і поширений послідовний інтерфейс I2C. Спектр чутливості збігається з кривою чутливості людського ока.
Модуль визначення індексу ультрафіолетового випромінювання. Має аналоговий вихід і дуже просто підключається до контролера. Модуль дозволяє приблизно оцінити спектр ультрафіолетового випромінювання.
Модуль датчика ультрафіолету на GUVA-S12SD ідеально підходить для конструкцій, що вимірюють рівень ультрафіолетового випромінювання. Лінійна залежність датчика вимірювань дозволяє обійтися без перетворень, що знижують швидкість та точність вимірювань.
Датчик ультрафіолетового випромінювання на ML8511 вимірює інтенсивність потоку випромінювання з довжиною хвилі від 290 до 390нм. На аналоговому виході датчика напруга лінійно змінюється пропорційно від потужності випромінювання на мВт/см2.
Датчик кольору TCS230 поєднує в собі налаштовувальні кремнієві фотодіоди та перетворювач струм-частота на одній монолітній КМОП-мікросхемі. Повномасштабна вихідна частота цього датчика кольору може бути розширена за допомогою одного з трьох попередньо встановлених значень поданих через два вхідних контакти. TCS230 поставляються з цифровим входом і виходом, які дозволяють безпосередньо підключатися до мікроконтролеру.
ІЧ-термомодуль призначений для вимірювання температури повітря та/або предметів. Маленькі розміри, висока точність і можливість безпосередньо підключати його до контролера Arduino або модулю реле дозволяють широко використовувати його в конструкціях де потрібно точно і швидко вимірювати температуру: термометри, термостати, системи вентиляції та кондиціонування повітря.
Увага! У деяких партіях ІЧ-термомодулів відсутній аналоговий вихід. Якщо його наявність критична - треба запитати у менеджерів версію поточних модулів.
SparkFun IR Array Breakout MLX90640 - це температурний датчик, сенсор якого складається з масиву датчиків 32х24. Таким чином, даний датчик по суті є тепловізійною камерою з низькою роздільною здатністю. За допомогою нього можна визначати температуру різних поверхонь на відстані з точністю ±1.5 °C (у кращому випадку). Зв'язок датчика та мікроконтролера або одноплатного комп'ютера здійснюється за допомогою I2C. На платі встановлені фірмові роз'єми 4-pin JST для спрощеного підключення датчика (система Qwiic). Якщо ж Вам роз'єм JST не підходить, то на платі передбачені контакти під класичні роз'єми 2.54 (потрібна пайка)
Приготуйтеся до того, що можете бачити, як Хижак! Плата SparkFun Grid-EYE Infrared Array Breakout є термопіксельним масивом 8x8, що означає, що у Вас є квадратний масив з 64 пікселів, здатний незалежно визначати температуру в кожній з точок. Це як мати тепловізійну камеру, тільки в нижчій роздільній здатності. Щоб ще простіше отримати інфрачервоне зображення з низькою роздільною здатністю весь зв'язок здійснюється виключно через I2C, використовуючи зручну систему Qwiic. Тим не менш, все ще є 0,1-дюймові контакти на випадок, якщо Ви віддаєте перевагу використанню макетної плати або підключення перемичками.
Представляємо новинку - матричний інфрачервоний датчик на мікросхемі MLX90640 від компанії SparkFun. Датчик оснащений масивом термопіксельних датчиків 32x24, що створюють, по суті, тепловізійну камеру з низькою роздільною здатністю. За допомогою цього датчика Ви можете виявити температуру поверхні з відстані кілька метрів з точністю ±1,5 ° C (у кращому випадку). Щоб було ще простіше отримати інфрачервоне зображення, весь зв'язок здійснюється виключно через послідовний інтерфейс I2C, використовуючи зручну систему Qwiic. Для зручності використання дитчика з макетними платами на платі передбачено 2,54 мм контакти.
Модуль датчика ІЧ-випромінення призначений для вимірювання та контролю рівня випромінювання інфрачервоного діапазону. Маленькі розміри, висока чутливість і просте стандартне підключення знайдуть широке застосування в лабораторії початківця і досвідченого Ардуінщика.