Плата розробника CH552 містить мінімально необхідні компоненти для використання мікроконтролера CH552. Особливістю даного мікроконтролера є те, що він є вдосконаленою версією класичного i8051 зі змінами швидкості виконання команд, обсягах пам'яті програм і даних і вбудованої периферії. При робочій частоті 24МГц даний мікроконтролер складе гідну конкуренцію мікроконтролерам Atmel за значно нижчою ціною. Додатковим плюсом цього мікроконтролера є можливість написання програм у середовищі розробки Arduino IDE.
ESP32-C3 Type-C – плата розробника серцем якої являється мікроконтролер одноядерний ESP32-C3FH4 (32Bit RISC-V). Цей мікроконтролер має бездротову мережу WiFi (2.4 ГГц, 802.11b/g/n, 802.11mc (150 Mbit) та Bluetooth 5 (LE). Головним плюсом цієї плати являється її мініатюрний розмір, всього 23 мм х 18 мм та низьке енергоспоживання (в режимі глибого сну всього 5mА). Тому її з легкістю можна інтегрувати в готове рішення інтернет речей тощо. Плата оснащена керамічною антеною. На платі розташовані кнопки Boot та Reset.
Arduino Nano NRF24 – маленька, самодостатня плата розробника, роз'ємо-сумісна з макетними платами на мікроконтролері ATmega328. Вона збігається за функціональністю з Arduino Duemilanove / Uno, але має інший формфактор і оснащена радіомодулем на мікросхемі nRF24L01+. Замість стандартного USB кабелю використовує Micro-B USB кабель (кабель відсутній в комплекті).
Плата WeMos XI побудована на мікроконтролері LGT8F328D та є покращенним аналогом Arduino Nano. Мікроконтролер LGT8F328D є власною розробкою та не сумісний на рівні машинних кодів з Atmega328. Зручність роботи з контролером у підтримці його середовищем розробки Arduino IDE.
Arduino Due - це контролер, виконаний на основі ARM архітектури у формфакторі Mega, але з потужним 32 розрядним Cortex-M3 ARM, який працює на частоті 84МГц і має 512 кБ flash, 96 кБ SRAM, і купу портів введення-виведення (5 SPI шин , 2 інтерфейси I2C, 5 UART, 16 аналогових входів).
Цікава платка на якій інтегровано класичний контролер Arduino UNO та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так та абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Унікальне поєднання продуктивного ARM мікроконтролера та швидкісної ПЛІС дозволить Вам реалізовувати проекти, що вимагають як високої швидкодії і гарантованої реакції на вхідні сигнали, так і швидкої обробки отриманих даних. Контролер MKR VIDOR 4000 дозволить Вам створити свій користувацький контролер, використовуючи наступні ресурси плати: 8 MB SDRAM оперативної пам'яті, 2 MB QSPI флеш пам'яті, 1 Мб з якої надано для користувача, роз'єм Micro HDMI для підключення монітора або телевізора, роз'єм MIPI для підключення відеокамери і потужний інтерфейс бездротових з'єднань Wifi та BLE, що надається модулем U-BLOX NINA W10.
Bluno = Arduino UNO + Bluetooth 4. Настав час додати технологію Bluetooth 4.0 до вашого проекту! Представляємо плату, що сполучає в собі Arduino Uno та модуль Bluetooth 4.0 (BLE) від DFRobot. Так само виробник розробив ПО для IOS та Android, для зв'язку з вашим пристроєм. ПО має відкритий код, тому при бажанні його можна модернізувати під свої потреби.
RoMeo - мікроконтролер All-in-One (все-в-одному), спеціально спроектований для додатків робототехніки. Його перевагою, на відміну від платформ Arduino, є те, що він підтримується тисячами відкритими кодами, і може бути легко розширений більшістю Arduino шилдів. Інтегрований двосторонній драйвер DC мотору та роз'єм XBee дозволяють набагато легше почати Ваш проект.
Контролер ESPDUINO-32, розроблений компанією WEMOS, використовує мікроконтролер ESP32 і призначений для використання шилдів Arduino в конструкціях, підключених до Wi-Fi мереж. Повна підтримка плати середовищем розробки Arduino IDE дозволить швидко та комфортно почати роботу з новим контролером. Від контролера Arduino UNO відрізняється трохи іншим розміщенням інтерфейсних сигналів та кількістю аналогових входів, що потрібно враховувати при розробці та використанні готових шилдів.
Контролер Arduino MEGA2560 Pro Development Board - компактна плата мікроконтролера, що базується на мікроконтролері Atmega2560. За своєю суттю - це спрощений аналог Arduino Mega2560 зменшений у розмірах, що дозволяє здешевити проєкт та зробити його компактним. Мікроконтролер ATmega2560 працює на частоті 16 МГц (0,5% допуску). Для програмування на платі розміщено перехідник USB-UART на мікросхемі CH340, що дозволяє програмувати контролер без використання додаткових перехідників та просто під'єднавши його до USB порту комп'ютера.
Romeo BLE є універсальним контролером Arduino класу "все-в-одному", спеціально розробленим для робототехніки. Він поєднує в собі позитивні якості відкритої платформи Arduino, підтримку величезної кількості програм з відкритим кодом, і може бути легко розширений за допомогою Arduino-сумісних шилдів. На платі інтегрований драйвер двигунів постійного струму, а також бездротовий інтерфейс. Також на платі встановлений потужний імпульсний стабілізатор напруги, здатний живити стабільною напругою велику кількість сервоприводів, керованих контролером.
Просунута плата розробника на мікроконтролері Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модулі ESP8266 з 4Mb пам'яті програм від Keyestudio та USB роз'ємом Type-C. Обидва контролери можуть працювати як спільно і абсолютно незалежно друг від друга. Режим взаємодії контролерів встановлюється мікроперемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Цікава платка на якій інтегровано класичний контролер Arduino UNO та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так та абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Нова плата розробника на мікроконтролері ATMega32U4 c модулем A9 GSM/GPRS/GPS. Використання такої комбінації дозволяє будувати економічні системи збору інформації з відправкою отриманих даних на сервер через мобільні мережі. Модуль А9 дозволяє не тільки передавати й приймати дані, а й відправляти та приймати СМС-повідомлення і голосові виклики, а також отримувати GPS-інформацію про місце розташування пристрою.
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера потрібен кабель microUSB. У контролера виведено 6 виходів і всі вони доступні для використання. Два зарезервовано для роботи з USB інтерфейсом, до одного підключений світлодіод. Для розробки можна використовувати середовище розробки Arduino IDE (OSX/Win/Linux).
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера не потрібно кабелю - контролер підключається безпосередньо в USB роз'єм.
Репліка оригінальної плати Arduino UNO Rev 3. В якості USB-UART перехідника застосована мікросхема CH340, що добре зарекомендувала себе, яка відрізняється хорошою стабільністю, високою швидкістю передачі даних але для якої потрібна додаткова установка драйверів. Так само контролер від попередників відрізняється оновленим USB роз'ємом Type-C, додатковими контактами SDA та SCL (I2C інтерфейс) та контактами AREF джерела опорної напруги для АЦП контролера та IOREF - виходом напруги живлення портів вводу-виводу (для автоматичного перемикання напруги периферії при використанні 5В та 3,3В контролерів). У всьому іншому це той самий контролер Arduino UNO на базі мікроконтролера Atmega328p з масою прикладів програм, бібліотек та опису побудови готових конструкцій.