Модуль терморегулятора призначений для контролю і підтримки заданої температури з заданою точністю. Комплектується водонепроникним датчиком температури. Має кнопки для гнучкого налаштування (вибір режиму - нагрівання або охолодження; гістерезис, робочі межі; межі регулювання; затримка включення/вимикання реле та ін.).
Термореле, аналогічне цьому, але відрізняється від нього більш гнучкою системою управління підтримання температури. Температура спрацьовування і відключення задаються окремо і дозволяють комутувати як нагрівач (якщо температура включення нижче температури відключення) так і охолоджувач (якщо температура включення вище температури виключення).
Модуль реле з 2 комутуючих реле 12В. Може керуватися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino і подібним) в режимі опторозв'язки зі знятою перемичкою (JD-Vcc). Максимальний струм навантаження 10А при напрузі 250В.
Має 4 комутуючих реле і керуючими сигналами з опторозв'язкою. Може керуватися безпосередньо з виводів мікроконтролера (Arduino і подібним). Максимальний струм навантаження 10А при напрузі 250В.
Компактний модуль потужного реле з можливістю вибору рівня керуючого сигналу. При невеликих розмірах модуль дозволяє комутувати навантаження зі струмом до 30А. При цьому для управління реле досить 5 мА струму керуючого сигналу. Для захисту входу і обмеження струму через оптрон гальванічної розв'язки на платі встановлений струмообмежувальний резистор.
П'ятивольтовий двоканальний релейний модуль призначений для керування двома силовими навантаженнями Arduino або інших контролерів. Для використання релейного модуля до нього необхідно підключити керований пристрій. Потім потрібно підключити живлення 5В до контактів VCC та GND модуля. Потім до контактів керування IN1 - IN2 релейного модуля підключається мікроконтролер, комп'ютер або інший керуючий пристрій.
Універсальний потужний модуль реле з можливістю зміни полярності керуючого сигналу. Модуль дозволяє комутувати навантаження зі струмом до 30А. При цьому для керування реле досить 5 мА струму керуючого сигналу. Для захисту входу і обмеження струму через оптрон гальванічної розв'язки на платі встановлений струмообмежувальний резистор.
Модуль 1-канального реле 12 В, вимагає всього 10 мА для спрацьовування, і при знятій перемичці JD-VCC і поданій напрузі 5В на живлення опторозв'язки, може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino. Вмикається логічним нулем, вимикається логічною одиницею.
5В-ий 1-канальний модуль реле низького рівня (low level), вимагає 5-20мА для спрацьовування, тобто може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino або подібних. Вмикається логічним нулем, вимикається логічною одиницею. На модулі є два світлодіода: червоний сигналізує про наявність напруги живлення, зелений - про спрацьовування реле.
Модуль 1-канального реле 5 В, вимагає 15-20 мА для спрацьовування, тобто може управлятися безпосередньо з виводів мікроконтролера Arduino або подібних. Вмикається логічним нулем, вимикається логічною одиницею.
Модуль керування реле 10А на основі модуля Wi-Fi ESP-01S. Для керування реле використовується вивід GPIO0. Для живлення використовується джерело постійного струму з напругою 5В та мінімальною навантажувальною здатністю не менше 250мА. З цього модуля можна легко зробити свій інтелектуальний комутатор, керований з будь-якого Wi-Fi пристрою.
Модуль реле на основі модуля Wi-Fi ESP-01S. Для керування реле використовується вивід GPIO0, живлення від джерела постійного струму з напругою 5В та мінімальною навантажувальною здатністю не менше 250 мА. З цього модуля можна легко зробити свій інтелектуальний комутатор, керований з будь-якого Wi-Fi пристрою.