Мініатюрний двопозиційний перемикач DS1040-02-RN (2 канали) – блок рухомих перемикачів в корпусі з двома рядами висновків (DIP) використовується для комутації різних сигналів при макетуванні схем або завдання режимів роботи електронних пристроїв.
Мініатюрний двопозиційний перемикач DS1040-03-RN (3 канали) – блок рухомих перемикачів в корпусі з двома рядами висновків (DIP) використовується для комутації різних сигналів при макетуванні схем або завдання режимів роботи електронних пристроїв.
Мініатюрний двопозиційний перемикач DS1040-04-RN (4 канали) – блок рухомих перемикачів в корпусі з двома рядами висновків (DIP) використовується для комутації різних сигналів при макетуванні схем або завдання режимів роботи електронних пристроїв.
Мініатюрний двопозиційний перемикач DS1040-05-RN (5 каналів) – блок рухомих перемикачів в корпусі з двома рядами контактів (DIP) використовується для комутації різних сигналів при макетуванні схем або завдання режимів роботи електронних пристроїв.
Кнопкові перемикачі живлення Pololu є складною альтернативою громіздким механічним перемикачам. Основною функцією є блокування живлення за допомогою кнопки, коли одне натискання вмикає живлення, а інше вимикає його. Додаткові керуючі входи дозволяють використовувати розширені можливості, такі як автоматичне вимкнення під час подачі живлення на пристрій. Ця версія з низькою напругою (LV) працює від 2.2 В до 20 В і може комутувати безперервний струм, приблизно, до 6 А.
Цей силовий модуль, сумісний з макетною платою, є альтернативою громіздким силовим перемикачам. Він використовує невеликий вбудований повзунковий перемикач для керування силовим МОП-транзистором верхнього плеча, який може видавати безперервний струм приблизно до 16 А при напрузі від 4.5 до 40 В. Плата оснащена захистом від зворотної напруги, а також дозволяє легко керувати МОП-транзистором за допомогою зовнішнього перемикача чи цифрового виходу мікроконтролера.
Кнопкові вимикачі живлення Pololu є складною альтернативою громіздким механічним перемикачам для керування живленням. Основна функція – фіксоване керування живленням за допомогою кнопок, при якому одне натискання включає живлення, а інше – вимикає його. Додаткові входи керування дозволяють використовувати розширені програми, такі як автоматичне вимкнення пристрою, на який подається живлення. Ця версія HP (високострумова) працює від напруги від 4.5 до 40 В і може видавати постійний струм приблизно до 16 А.
Кнопкові вимикачі живлення Pololu є складною альтернативою громіздким механічним перемикачам для керування живленням. Основна функція – фіксоване керування живленням за допомогою кнопок, при якому одне натискання включає живлення, а інше – вимикає його. Додаткові входи керування дозволяють використовувати розширені програми, такі як автоматичне вимкнення пристрою, на який подається живлення. Ця версія HP (високострумова) працює від напруги від 4.5 до 40 В і може видавати постійний струм приблизно до 8 А.
Touch Key USB shield від Keyestudio, це шилд розширення дозволяє перетворити платформу Arduino в сенсорну клавіатуру. В якості клавіш можна використовувати будь-які підручні предмети, наприклад: банани або будь-які інші фрукти, склянки з водою, пластилін і т.і.
Універсальний 4-х кнопковий пульт дистанційного керування для самонавчальних приймачів, які вміють налаштовуватися на тип пульта при прив'язці. У комплекті є інструкція по налаштуванню пульта. Даний пульт сумісний з RF-пристроями Sonoff, але перед використанням необхідно зробити дублікат з наявного робочого пульта.
Набір DIP перемикачів по 5 штук на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 перемикачів, упаковані в зручному пластиковому органайзері. Відсіки органайзера мають кришки, що відокремлюються, що може бути дуже корисно для зберігання інших дрібних деталей.
Механічний кінцевий вимикач (EndStop) для 3D-принтера і верстатів ЧПУ. Механічні вимикачі використовують для фіксації нульового положення всіх осей і екструдера.
Кінцевий вимикач V-153-1C25 з важелем 50мм – електромеханічний прилад для ланцюгів керування, що приводиться в дію безпосереднім механічним впливом або рухомою частиною машини. Використовується, наприклад, як "кінцевик" у верстатах ЧПУ. Такі перемикачі можна зустріти в побутових електроприладах, де вони блокують включення пристрою, наприклад, якщо не закрита кришка. У промисловому обладнанні вони також виконують захисну функцію, сигналізуючи про відкритих дверцятах, запобігаючи таким чином нещасні випадки.
Механічний вимикач (EndStop) для 3D принтерів і верстатів з ЧПУ. Потрібен для визначення початку координат осі або для обмеження виходу каретки за межі напрямних. Крім вимикача на платі є світлодіод для сигналізації стану вимикача. В комплекті сам вимикач і трижильний кабель довжиною 70 см.
Механічний кінцевий перемикач (EndStop) з циліндром на кінці важеля (SPDT). Механічні вимикачі використовують для фіксації нульового положення всіх осей і голівки або фрези. Являє собою мікровимикач (мікрик) з нажимною планкою.