Новий оригінальний контролер від Arduino - Portenta H7 одночасно виконує високорівневий код і завдання в реальному часі. Конструкція включає два процесори, які можуть виконувати завдання паралельно. Наприклад - можна виконувати скомпільований код Arduino разом з кодом MicroPython і мати обидва ядра для зв'язку один з одним. Функціональність Portenta подвійна: вона може працювати як будь-яка інша плата вбудованого мікроконтролера або як головний процесор вбудованого комп'ютера. Наприклад: використовуйте Portenta Vision Shield, щоб перетворити Вашу плату H7 в промислову камеру, здатну виконувати алгоритми машинного навчання в реальному часі для потокового відео в реальному часі.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
The SparkFun MicroMod Data Logging Board offers a highly customizable, low-power data logging platform using the MicroMod system allowing you to choose your own Processor to pair with the Carrier Board. The Data Logging Carrier Board breaks out connections for I2C via a Qwiic connector or standard 0.1"-spaced PTH pins along with SPI and serial UART connections for logging data from peripheral devices using those communication protocols.
Плата розробки ESP32-C6-Zero, на базі чіпа ESP32-C6FH4 з тактовою частотою 160 МГц, Wi-Fi 6 (2.4 ГГц) та Bluetooth 5 (LE). Ця плата розробки поєднує у собі достатню обчислювальну потужність укладену в компактному розмірі (18х23.5мм). Слід зазначити можливість працювати з бездротовими мережами Wi-Fi 6 (2.4 ГГц) та Bluetooth 5 (LE). Дана плата відмінне рішення для проектів, в яких потрібна взаємодія з сучасними бездротовими мережами, швидкодія при достатній обчислювальній потужності, укладена в компактному розмірі.
Плата розробника для Wi-Fi мікроконтролера Xtensa LX7 ESP32-S3R2 з компактними розмірами, безліччю периферійних інтерфейсів, вбудованою малопотужною системою Wi-Fi System-on-Chip (SoC) та великою пам'яттю, що підтримує екосистему плат розширення Raspberry Pi Pico. Оснащений апаратним криптоприскорювачем, RNG, HMAC та модулем цифрового підпису, він відповідає вимогам безпеки Інтернет речей. Декілька режимів роботи з низьким енергоспоживанням для задоволення вимог до живлення в IoT, мобільних пристроях, електроніці, розумному будинку та інших сценаріях додатків і т.д.
Плата розробника HTCC-AB01 (V2) належить до серії Cubecell (TM), створеної командою Heltec, в основному для вузлових програм LoRa/LoRaWAN. Плата заснована на ASR6052, чіп вже інтегрований із мікроконтролером серії PSoC® 4000 (ARM® Cortex® M0+ Core) та SX1262. Проведено велику роботу з міграції та розробки, зроблено так, щоб він ідеально підтримував Arduino®, міг стабільно працювати з протоколом LoRaWAN і міг легко підключати літієві батареї та сонячні панелі. HTCC-AB01 (V2) – це плата розробки. Вона є вдосконаленою версією HTCC-AB01 та сумісна з висновками з попередньою версією.
SparkFun Pro nRF52840 Mini - це плата розробки для контролера nRF52840 компанії Nordic Semiconductor - потужна комбінація процесора ARM Cortex-M4 і Bluetooth-радіо 2,4 ГГц. З nRF52840 в основі вашого проекту, ви побачите нескінченний список можливостей проекту в неймовірно маленькому розмірі.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Процесорна плата MicroMod ESP32 поєднує в собі ESP32 від Espressif з роз’ємним інтерфейсом M.2 щоб додати процесорну плату з можливостями надійного бездротового зв’язку в екосистему MicroMod. Завдяки роз’єму M.2 MicroMod підключення процесора ESP32 стає легким. Просто підберіть ключ на роз’ємі зі скошеним краєм вашого процесора до ключа на роз’ємі M.2 і закріпіть його гвинтом (входить до складу всіх плат Carrier). Якщо вам потрібно замінити процесор на потужний бездротовий варіант, обов’язково перевірте MicroMod ESP32!
Адаптер для підключення мікросхем SPI Flash-пам'яті в корпусах DIP8 і SOP8 з напругою живлення 1.8В до програматорів, які не підтримують роботу з даними напругою: TL866CS, TL866A, EZP2010 та інші.
Спеціальний адаптер-зажим використовується спільно з програматором CH341A і призначений для програмування мікросхем EEPROM в корпусі SOP16 і SOIC16, що іноді дозволяє не випаюючи перезаписувати мікросхеми.
Спеціальний адаптер-зажим використовується спільно з програматором CH341A і призначений для програмування мікросхем BIOS (SPI Flash 24, 25, 93 серій) в корпусі SOP8 і SOIC8, що дозволяє не випаюючи перезаписувати мікросхеми.
Універсальний набір перехідників (адаптерів мікорсхем) для програматорів, що складається із семи панелек-адаптерів, кліпси для програмування та екстрактора мікросхем.
Перехідник для мікросхем в корпусах PLCC32 (крок 1.27 мм) в формфактор DIP32 (крок 2.54). Зручний для програмування мікросхем программатором: CH341A, TL866CS або EZP2010 та інші, який стане в нагоді фахівцям для програмування мікросхем пам'яті, биоса та ін.
Програматор пристроїв на основі мікроконтролера ESP32. Самостійно формує необхідні сигнали та містить USB-UART інтерфейс. Також є можливість підключення безпосередньо до UART інтерфейсу міні-комп'ютера Raspberry Pi 5.
Внутрішньосхемний програматор mkII використовується для програмування мікроконтролерів архітектури AVR. AVRISP mkII сумісний з середовищем розробки AVR Studio® і може програмувати МК tiny і mega використовуючи протокол ISP, tiny використовуючи протокол TPI і XMEGA використовуючи протокол PDI.
Універсальний програматор EEPROM мікросхем пам'яті 24хх і 25хх серій. Програматор побудований на інтерфейсній мікросхемі CH341 і крім програмування мікросхем може виконувати роль USB-UART і USB-SPI конвертера. Використовується програматор для програмування мікросхем біос материнських плат комп'ютерів, ноутбуків, відеокарт, мультимедійних плеєрів, пам'яті телевізорів, РК-дисплеїв, маршрутизаторів, ігрових приставок, супутникових ресиверів, ресиверів T2, 24 EEPROM, 25 SPI FLASH і т.д.
Програматор-відладчик PICkit 3 Debug Express (PG164130) - внутрішньосхемний програматор-відладчик для розробки і відладки додатків з використанням PIC мікроконтролерів c підтримкою низьковольтних сімейств. Програматор PICkit3 дозволяє запрограмувати внутрішньосхемно практично всі Flash мікроконтролери Microchip. Підтримка МК: PIC10, PIC12, PIC16, PIC18, PIC24, PIC32, dsPIC30 і dsPIC33 за винятком зазначених у середовищі MPLAB. При появі нових мікроконтролерів можна скачати оновлення програмного забезпечення і прошивки програматора PICkit3.
Хоч ми і спеціалізуємося на платах Arduino, але альтернатива це завжди добре. У цьому розділі зібрані не-Ардуіно плати, тобто зібрані на інших контролерах.