USB програматор для мікроконтролерів AVR, підтримується офіційним Arduino IDE. Дозволяє перепрошити бутлоадер, якщо з якоїсь причини він був витертий. Також дозволяє завантажувати скетчі в Arduino, при чому робить це значно швидше ніж через саму плату, проте в цьому випадку витирається бутлоадер (що не є проблемою, адже в разі потреби його можна перепрошити цим же програматором). Може працювати не тільки з ATmega 328, але і з іншими AVR мікроконтролерами, які підтримуються програмою програматора AVRDUDE.
Програматор AVR USBASP дозволить радіоаматорові отримати простий, компактний і надійний програматор всіх мікроконтролерів сімейства AVR компанії ATMEL з режимом послідовного програмування. Це зручний мініатюрний програматор, що підключається до USB-порту персонального комп'ютера. Використання USB програматора USBASP і функції внутрішньосистемного програмування (ISP) дають можливість швидко і багаторазово програмувати ваш мікропроцесорний пристрій в зібраному вигляді, не відключаючи його живлення. При цьому процес відладки програмного забезпечення за допомогою даного AVR програматора USBASP помітно спрощується і скорочується витрачений на це час.
Додайте WiFi до своїх пристроїв за допомогою Arduino Uno WiFi. По суті, це оригінальний контролер Arduino Uno Rev3 з новим 8-бітовим мікроконтролером від Microchip і вбудованим IMU (Inertial Measurement Unit). Що стосується з'єднання WiFi, то воно захищене за допомогою нового однокристального крипто-прискорювача ECC608. У мікроконтролер доданий новий компонент від Microchip - функція, що зазвичай зустрічається в нових PIC контролерах. Це Core Independent Peripheral. Це щось на зразок програмованої логіки типу CPLD, розташованої в тому ж корпусі, що і ядро мікроконтролера.
Клон оригінальної плати Arduino Mega 2560 Rev3. Це остання версія топової мікроконтролерної плати від Arduino, яка тепер має на борту новий чіп Atmega16U2 (у версіях Rev1 і Rev2 Atmega8U2) з програмною прошивкою конвертера "USB-послідовний порт", замість мікросхем FTDI в більш ранніх версіях, що дозволяє підвищити швидкість при передачі даних. Також не потрібна додаткова установка драйверів - вони встановлюються автоматично при інсталяції середовища розробки Arduino IDE. Arduino Mega оснащена додатковими контактами SDA і SCL (I2C інтерфейс) і виводами AREF джерела опорної напруги для АЦП контролера і IOREF - виходом напруги живлення портів введення-виведення (для автоматичного перемикання напруги периферії при використанні 5В і 3,3В контролерів). У всьому іншому це все той же контролер Arduino Mega2560 на базі мікроконтролера Atmega2560 з масою прикладів програм, бібліотек і описів побудови готових конструкцій.
Інтегроване рішення для інтернет-проектів. Arduino Leonardo (Atmel Atmega32U4) з Ethernet адаптером W5500 та модулем POE живлення. Таке рішення дозволить легко створювати системи віддаленого збору інформації з датчиків та системи віддаленого управління використовуючи всього одну плату, підключену до Ethernet з POE. При цьому не потрібно додаткове джерело живлення для контролера.
Цікава платка на якій інтегровано класичний контролер Arduino UNO та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так та абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
RoMeo - мікроконтролер All-in-One (все-в-одному), спеціально спроектований для додатків робототехніки. Його перевагою, на відміну від платформ Arduino, є те, що він підтримується тисячами відкритими кодами, і може бути легко розширений більшістю Arduino шилдів. Інтегрований двосторонній драйвер DC мотору та роз'єм XBee дозволяють набагато легше почати Ваш проект.
Romeo BLE є універсальним контролером Arduino класу "все-в-одному", спеціально розробленим для робототехніки. Він поєднує в собі позитивні якості відкритої платформи Arduino, підтримку величезної кількості програм з відкритим кодом, і може бути легко розширений за допомогою Arduino-сумісних шилдів. На платі інтегрований драйвер двигунів постійного струму, а також бездротовий інтерфейс. Також на платі встановлений потужний імпульсний стабілізатор напруги, здатний живити стабільною напругою велику кількість сервоприводів, керованих контролером.
Нова плата розробника на мікроконтролері ATMega32U4 c модулем A9 GSM/GPRS/GPS. Використання такої комбінації дозволяє будувати економічні системи збору інформації з відправкою отриманих даних на сервер через мобільні мережі. Модуль А9 дозволяє не тільки передавати й приймати дані, а й відправляти та приймати СМС-повідомлення і голосові виклики, а також отримувати GPS-інформацію про місце розташування пристрою.
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера потрібен кабель microUSB. У контролера виведено 6 виходів і всі вони доступні для використання. Два зарезервовано для роботи з USB інтерфейсом, до одного підключений світлодіод. Для розробки можна використовувати середовище розробки Arduino IDE (OSX/Win/Linux).
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера не потрібно кабелю - контролер підключається безпосередньо в USB роз'єм.
Плата розробника Leonardo GPRS / GSM IOT Board - це інтегрована плата, заснована на контролері Arduino Leonardo. Плата складається з керуючого мікроконтролера Atmega32U4, GSM/GPRS модуля SIM800C та твердотільних реле. SIM800C отримує текстове повідомлення, використовуючи мобільну мережу GSM. Система забезпечує чотири вихідних інтерфейси комутатора, так що ви можете легко приєднати 4 керованих пристрої, а також можете підключати USB-живлення за допомогою блоку живлення або зарядного пристрою. Леонардо GPRS / GSM IOT може отримувати повідомлення для управління релейними комутаторами по мобільній мережі GSM в будь-який час і в будь-якому місці.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Чи можна зробити звичайний 7-сегментний індикатор з мікроконтролерним керуванням ще компактніше і функціональніше? Можна! І новинка від Sparkfun цьому підтвердження!
Міні-комп'ютер Raspberry Pi потужний та продуктивний. У нього є вбудовані бездротові інтерфейси, великий обсяг оперативної пам'яті, можливість підключення дисплея та реалізації складних алгоритмів керування. Контролер Arduino Leonardo володіє меншою продуктивністю, меншим об'ємом пам'яті ПЗ, володіє такою перевагою як робота в реальному часі. Для Arduino немає нічого простішого ніж керувати двигунами з реакцією на датчики перешкод. Тепер переваги обох пристроїв об'єднані в новому шилді для Raspberry Pi. На шилд виведено контакти вводу/виводу в стандартному форм-факторі Arduino, що дозволяє використовувати готові шилди і плати для контролера Arduino. Додатково виведені контакти GPIO Raspberry, що дозволяє максимально використовувати ресурси як Raspberry Pi так і Arduino.
Внутрішньосхемний програматор mkII використовується для програмування мікроконтролерів архітектури AVR. AVRISP mkII сумісний з середовищем розробки AVR Studio® і може програмувати МК tiny і mega використовуючи протокол ISP, tiny використовуючи протокол TPI і XMEGA використовуючи протокол PDI.
Програматор-відладчик Atmel-ICE - відмінний професійний інструмент для розробника мікроконтролерів Atmel AVR 8 і Atmel ARM® Cortex®-M серії SAM 32 біт, з вбудованим відладчиком і програматором. Ця версія програматора поставляється в максимальній комплектації: до складу включені перехідники та кабелі для підключення до оціночних комплектів від Atmel, як з кроком 1,27мм, так і з кроком 2,54мм, кабель з вільними виводами для користувацького підключення і кабель USB.