3,2 дюйма TFT дисплей з роздільною здатністю 320 × 240 з резистивною сенсорною панеллю спеціально розроблений для підключення до міні-комп'ютера Raspberry Pi.
Міні-комп'ютер Raspberry Pi потужний та продуктивний. У нього є вбудовані бездротові інтерфейси, великий обсяг оперативної пам'яті, можливість підключення дисплея та реалізації складних алгоритмів керування. Контролер Arduino Leonardo володіє меншою продуктивністю, меншим об'ємом пам'яті ПЗ, володіє такою перевагою як робота в реальному часі. Для Arduino немає нічого простішого ніж керувати двигунами з реакцією на датчики перешкод. Тепер переваги обох пристроїв об'єднані в новому шилді для Raspberry Pi. На шилд виведено контакти вводу/виводу в стандартному форм-факторі Arduino, що дозволяє використовувати готові шилди і плати для контролера Arduino. Додатково виведені контакти GPIO Raspberry, що дозволяє максимально використовувати ресурси як Raspberry Pi так і Arduino.
Розширювач GPIO портів для Raspberry Pi 400 призначений для використання GPIO портів комп'ютера в звичному вигляді. Конструкція дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно (якщо це дозволяє їх форм-фактор). Для зручності підключення виводів розширювача підписані на платі.
Raspberry Pi 4 Model B - це четверте покоління основної лінійки мінікомпьютерів від Raspberry Pi Foundation. На даний момент існує три варіанти комплектації, що розрізняються між собою обсягом оперативної пам'яті: 2G, 4G і 8GLPDDR4-3200 SDRAM. Серцем даних платформ є 4х ядерний Х64-bit Cortex-A72 Broadcom (BCM2711B0) ARM-v8 SoC 1.5GHz процесор. Оновлення торкнулися не тільки центрального процесора і оперативної пам'яті. На борту з'явилися два USB порта 3.0, тепер в розпорядженні користувача два USB 2.0 і два USB 3.0 проти чотирьох USB 2.0 встановлених на Rpi 3 B/B+. Зміні піддався і HDMI роз'єм, його змінили два micro-HDMI з підтримкою дозволу 4Kp60. Так само модуль бездротового зв'язку отримав підтримку двох-діапазонного Wi-Fi (стандарт IEEE 802.11ac) з підтримкою Bluetooth 5.0. І на завершення, роз'єм живлення USB-Type-C змінив свого попередника micro-USB.
Raspberry Pi 4 Model B - це четверте покоління основної лінійки мінікомп'ютерів від Raspberry Pi Foundation. На цей час існує три варіанти комплектації, що розрізняються між собою обсягом оперативної пам'яті: 2G, 4G і 8GLPDDR4-3200 SDRAM. Серцем даних платформ є 4х ядерний Х64-bit Cortex-A72 Broadcom (BCM2711B0) ARM-v8 SoC 1.5GHz процесор. Оновлення торкнулися не тільки центрального процесора та оперативної пам'яті. На борту з'явилися два USB порту 3.0, тепер в розпорядженні користувача два USB 2.0 і два USB 3.0 проти чотирьох USB 2.0 встановлених на Rpi 3 B/B+. Зміні піддався і HDMI роз'єм, його змінили два micro-HDMI з підтримкою роздільної здатності 4Kp60. Так само модуль бездротового зв'язку отримав підтримку дводіапазонного Wi-Fi (стандарт IEEE 802.11ac) з підтримкою Bluetooth 5.0. І на завершення, роз'єм живлення USB-Type-C змінив свого попередника micro-USB.
Те, що очікували шанувальники міні-комп'ютера Raspberry Pi - сталося! Raspberry Fundation випустила версію топової моделі Raspberry Pi 4 Model B з 8 Гб оперативної пам'яті. Основне обладнання комп'ютера не змінився: процесор 4х-ядерний 64-бітний SoC Broadcom BCM2711B0 ARM Cortex-A72, вироблений по 28нм технології і працює на частоті 1,5 ГГц, периферія, що складається з сучасних бездротових адаптерів: двохдіапазонний Wi-Fi стандарту IEEE 802.11ac і Bluetooth - 5.0 BLE і 8Гб LPDDR4 SDRAM оперативної пам'яті, в якій помістяться навіть ресурсомісткі програми. Так само оновлений контролер Ethernet, який тепер розміщений на основному SoC і підключається до зовнішнього драйверу фізичного рівня Broadcom через виділений канал RGMII. Цим вдалося усунути повільність мережевого інтерфейсу, який тепер працює на максимально можливій швидкості.
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 4 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 8 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Raspberry Pi High Quality Camera SC0261 розроблена для використання зі змінною оптикою формфакторів CS- і C-. На платі камери встановлений сенсор від компанії Sony IMX477. У комплектацію також входять: FPC кабель, алюмінієвий тримач об'єктиву і перехідною адаптер з C- в CS-.
Модуль зв'язку NB-IoT/Cat-M/EDGE/GPRS/GNSS на модулі SIM7000E (SIM7000E NB-IoT HAT) - це універсальний модуль Raspberry Pi HAT має безліч комунікаційних функцій: NB-IoT, eMTC, EDGE, GPRS і GNSS і NB -IoT (NarrowBand-Internet of Things). Розроблено консорціумом 3GPP в рамках робіт над стандартами сотової мережі нового покоління. Перша робоча версія специфікації представлена ??в червні 2016 року.) - це технології зв'язку IoT що розвиваються зі стандарту LTE (4G) і мають такі переваги, як низьке енергоспоживання, низьку вартість, широке покриття тощо. Вони підходять для таких додатків як інтелектуальні інструменти, дистанційне керування об'єктами, відстеження активності, віддалений моніторинг, електронна охорона здоров'я, мобільні POS-термінали, спільне використання велосипедів тощо. У той час як GSM/GPRS і EDGE є традиційними технологіями 2G/2.5G, здатними відправляти SMS або здійснювати інші види бездротового зв'язку.
Модуль зв'язку 4G/3G/2G/GSM/GPRS/GNSS для Raspberry Pi SIM7600E-H 4G - це модуль зв'язку та позиціювання GNSS 4G/3G/2G, який підтримує LTE CAT4 зі швидкістю передачі даних до 150 Мбіт/с для передачі даних по низхідній лінії зв'язку при досить низькому енергоспоживанні. Ви можете приєднати цей модуль 4G до комп'ютера для роботи в Інтернеті або приєднати його до Raspberry Pi, щоб включити такі функції, як високошвидкісне з'єднання 4G, бездротовий зв'язок, голосовий зв'язок, відправка SMS, глобальне позиціювання тощо. Модуль прекрасно підійде для забезпечення вашої Raspberry інтернетом в автономному режимі та для створення автономних портативних пристроїв збору, обробки та передачі даних по мережах операторів мобільного зв'язку.
TFT LCD дисплей з ємнісним сенсором з висококонтрастною IPS матрицею середнього розміру з роздільною здатністю 1024×600 точок для використання з міні-комп'ютерами, що мають HDMI інтерфейс. При розмірі дисплея і його роздільній здатності картинка виглядає приголомшливо! Підтримуються як Linux ОС так і Windows 10 IOT. Сенсорна панель підключається через USB порт і розпізнається як стандартний HID пристрій введення. Дисплей можна використовувати як з міні-комп'ютерами (Raspberry, Orange, Odroid, Cibietrack і ін.) так і з будь-яким HDMI пристроєм.
Потужний набір Raspberry NAS це комплект, що легко збирається і налаштовується для Raspberry Pi, який фокусується на наданні більшого мережевого сховища для Raspberry Pi (сумісний з RPi 4B / 3B + / 3B / 3A + / 2B, Raspberry Pi НЕ входить в комплект). Цей комплект NAS найкраще підходить для професіоналів та любителів Raspberry, щоб розширити функції Raspberry Pi для різноманітних експериментів зі створення сховищ.
Відмінний портативний дисплей роздільною здатністю 1024х600 з ємнісним сенсором для міні-комп'ютерів, персональних комп'ютерів і будь-яких інших пристроїв з HDMI відеовиходом. Висока роздільна здатність, кероване підсвічування дисплея для зменшення, наявність зручного корпусу і стандартні інтерфейси підключення роблять підключення і використання простим і зручним.
Raspberry Pi Pico W це друга версія плати розробника від Raspberry Pi, розроблена на мікроконтролері RP2040. Основна відмінність від попередньої версії - це підтримка бездротової локальної мережі WiFi IEEE 802.11 b/g/n та Bluetooth® 5.2 завдяки встановленому чіпу Infineon CYW43439. У всьому іншому нова версія плати нічим не відрізняється від її попередниці.
Комп'ютер із розміром кредитної картки став ще меншим! Raspberry Pi Zero W, як і раніше, є платою, яку ви знаєте і любите, але зі зменшеним розміром до 65 мм завдовжки і 30 мм завширшки і доступнішою за ціною. З додаванням бездротової локальної мережі та Bluetooth, Raspberry Pi Zero W ідеально підходить для створення вбудованих інтернет-проектів Things (IoT). Pi Zero W був розроблений якомога гнучкішим і компактнішим з міні-роз'ємами і нерозпаяним 40-контактним GPIO, що дозволяє використовувати тільки те, що вимагає Ваш проект. Стандертний Raspberry Pi GPIO конектор дозволить використовувати величезну кількість готових шилдів, розроблених для Raspberry Pi платформи.
Представляємо оновлений формфактор модуля Raspberry Pi Compute Module 4 2ГБ/16ГБ. Головною зміною є перехід від форм-фактора роз'єму DDR2 SODIMM до гнізда високої щільності в нижній частині плати. Модуль Compute Module 4 все так же має всі кращі функції Raspberry Pi Model B 4 в більш зручному форм-факторі для вбудованих або OEM-додатків. Плата включає в себе той же 1,5 ГГц чотирьохядерний 64-бітний процесор ARM Cortex-A72 і здатний відтворювати 4k відео через подвійні інтерфейси HDMI. Модуль має одноканальний експрес-інтерфейс PCI 2.0 з подвійним дисплеєм MIPI DSI і інтерфейсами камер CSI-2. Плата підтримує Gigabit Ethernet PHY з підтримкою IEEE 1588 і має 28 контактів GPIO, 6 × UART, 6 × I2C і 5 × SPI. На платі розміщені 16Гб flash пам'яті програм і 2 Гб оперативної пам'яті.
Представляємо оновлений формфактор модуля Raspberry Pi Compute 4 1Гб Lite. Головною зміною є перехід від форм-фактора роз'єму DDR2 SODIMM до гнізда високої щільності в нижній частині плати. Модуль Compute Module 4 Lite все так же має всі кращі функції Raspberry Pi Model B 4 в більш зручному форм-факторі для вбудованих або OEM-додатків. Плата включає в себе той же 1,5 ГГц чотирьохядерний 64-бітний процесор ARM Cortex-A72 і здатний відтворювати 4k відео через подвійні інтерфейси HDMI. Модуль має одноканальний експрес-інтерфейс PCI 2.0 з подвійним дисплеєм MIPI DSI і інтерфейсами камер CSI-2. Плата підтримує Gigabit Ethernet PHY з підтримкою IEEE 1588 і має 28 контактів GPIO, 6 × UART, 6 × I2C і 5 × SPI.