Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Рація Kenwood TK-2260 VHF, яка відноситься до професійних радіостанцій підвищеної потужності, містить мінімальний необхідний набір функцій і проста у використанні. Гарантує повноцінний прийом та передачу повідомлень у діапазоні VHF 136-174 МГц, що відповідає вимогам представників пошуково-рятувальних служб, охоронців, любителів екстремального туризму та ін.
Модуль FM приемника с I2C интерфейсом на микросхеме Silicon Laboratories Si4703. Микросхема приемника позволяет считывать RDS и RBDS информацию, передаваемую радиостанцией. Микросхема Si4703 при всей своей простоте имеет хорошую чувствительность, эффективную фильтрацию сигнала и схему обнаружения несущей. Модуль позволяет отображать такие данные как идентификатор станции и название песни и исполнителя (при условии что эта информация передается радиостанцией).
Малогабаритный модуль FM приемника с управлением по шине I2C построен на чипе TEA5767. Малые размеры и низкая потребляемая мощность позволяют использовать модуль для портативных устройств и устройств с автономным питанием. На базе этого модуля вы можете собрать цифровой стерео радиоприемник УКВ-FM диапазона. Управление режимами работы выполняется микроконтроллером по шине I2C соединяемой с контактами модуля. Модуль TEA5767 FM Stereo Radio работает совместно с модулем микроконтроллера собственного изготовления или распространенных модулей Arduino, Raspberry Pi и других марок. Требуется использование дополнительного звукового усилителя.
Компактний FM-передавач призначений для передачі звуку з вбудованого мікрофона, лінійного входу FM діапазоні з можливістю прийому на звичайні мовні приймачі, телефони з FM тюнером і автомагнітолами. Передавач відрізняється досить великим радіусом дії і високою якістю звуку.
Мініатюрний FM приймач з LCD дисплеєм. Цифровий синтезатор частоти дозволяє точно встановлювати частоту прийому а зручний рідкокристалічний дисплей відображає параметри приймача і частоту прийому .. Приймач має незалежну пам'ять частот. Незважаючи на розміри і простоту приймач має дуже якісне звучання і високу стабільність частоти прийому.
Компактний FM-передавач призначений для передачі звуку з вбудованого мікрофона або лінійного входу з можливістю прийому в FM діапазоні на звичайні мовні приймачі, телефони з FM тюнером і автомагнітолами.
FM радіо модуль стерео RDA5807M, для Arduino використовується для створення проектів, де потрібен FM радіоприймач. Даний модуль програмно повністю сумісний зі схожим модулем TEA5767. RDA5807M може приймати дані RDS / RBDS, але для цього потрібна хороша антена. Діапазон частот 50 МГц - 115 МГц, а це означає, що модуль може приймати станції на призабутих хвилях УКХ (ультракороткі хвилі).