Перехідник для програмування плат Arduino, зокрема Arduino Mini, у якої немає на борту роз'єму USB. Побудований на базі чіпа CH340G, який значно дешевше FT232RL. Має вихід 3.3В для живлення програмованого контролера. З боку комп'ютера використовується microUSB інтерфейс, а з боку контролера стандартний асинхронний прийомо-передавач "UART" без інверсії полярності і з TTL рівнями сигналів. Зазвичай модуль використовується для з'єднання плати ARDUINO PRO MINI з USB-портом. Модуль зібраний на чіпі CH340, який забезпечує дуплексний зв'язок на повній швидкості інтерфейсу USB2.0 і емулює стандартний послідовний порт зі швидкістю від 75bps до 2Mbps.
Контролер моста USB-to-SMBus CP2112 поєднує в собі повноскоростний функціональний контролер USB 2,0, генератор модуля USB і вісім контактів GPIO. Усі налаштування і параметри конфігурації можуть бути обрані через простий GUI конфигуратор. Стандартні пристрої класу HID не вимагають розробки складної прошивки і драйверів. Модуль CP2112 забезпечує швидке підключення через USB з мінімальними зусиллями з розробки.
Високо інтегрований контролер моста USB-to-SMBus CP2112 поєднує в собі повноскоростний функціональний контролер USB 2,0, генератор модуля USB і вісім контактів GPIO. Усі налаштування і параметри конфігурації можуть бути обрані через простий GUI конфигуратор. Стандартні пристрої класу HID не вимагають розробки складної прошивки і драйверів. Модуль CP2112 забезпечує швидке підключення USB з мінімальними зусиллями з розробки.
USB-UART перехідник на чіпі FT232RL, який представляє з себе інтерфейс USB - послідовний UART. Підходить для установки з'єднання між комп'ютером і більшістю мікроконтролерів. В основному використовується для плат Arduino, у яких немає свого USB роз'єму, наприклад Arduino Pro Mini, Arduino Ethernet, Ethernet Pro і подібних. Від аналогів даний перехідник відрізняється тим, що на платі виведені всі інтерфейсні виходи мікросхеми, що дозволяє використовувати її в схемах, в яких потрібне використання всіх сигналів послідовного порту а також для використання перехідника як програматора.
Перехідник для програмування плат Arduino, зокрема Arduino Mini, у якій немає на борту роз''''єму USB. Побудований на базі чіпа CH340G, який значно дешевше FT232RL. Має вивід 3.3В для живлення програмованого контролера. З боку комп''''ютера використовується USB-інтерфейс, а з боку контролера стандартний асинхронний прийомо-передавач "UART" без інверсії полярності і з TTL рівнями сигналів. Часто модуль використовується для з''''єднання плати ARDUINO PRO MINI з USB-портом. Модуль зібраний на чіпі CH340, який забезпечує дуплексний зв'язок на повній швидкості інтерфейсу USB2.0 і емулює стандартний послідовний порт зі швидкістю від 75bps до 2Mbps.
Багатофункціональний перехідник USB-UART на основі мікросхеми Silicon Labs CP2102. Має виходи 3.3 і 5 В для живлення програмованих пристроїв. Підтримує всі стандартні UART швидкості обміну і вихід скидання для програмування контролерів Arduino. Від подібних пристроїв вигідно відрізняється малими розмірами плати. На платі встановлений micro-USB роз'єм.
Конвертер CP2102 – мост между интерфейсами USB и UART. Со стороны ПК микросхема по умолчанию определяется как COM-порт, а со стороны устройства имеет интерфейс UART. Благодаря микросхеме CP2102 можно очень просто подключить свое устройство к ПК по интерфейсу USB не вникая в него. Данный очень надежен, стабилен, поддерживается всеми ОС (Windows 98, ME, CE, 2000, XP, Linux 2.40). COM- порты редкость в современных компьютерах, а этот интерфейс наиболее прост в использовании.
Модуль WeAct CH9143 – це триканальний перетворювач BLE/UART/USB, який забезпечує передачу даних між Bluetooth, USB та послідовним портом. Bluetooth підтримує режим хоста, режим підпорядкованого пристрою та вбудований режим «провідний-відомий», зв'язок та параметри Bluetooth можна налаштувати в режимі підпорядкованого пристрою та вбудованому режимі «провідний-відомий», підтримуючи BLE4.2. Послідовний порт підтримки конфігурації командами AT, підтримка сигнального контакту МОДЕМ та має робочу швидкість передачі даних 1 Мбіт/с. У той же час він може здійснювати налагодження онлайн або моніторинг даних між інтерфейсом USB комп'ютера, послідовним портом і Bluetooth. Технологія віртуального послідовного порту USB і BLE, сторона комп'ютера забезпечує віртуальний віртуальний паралельний порт, використовуючи екран технічних деталей Bluetooth і USB, не вимагаючи вторинної розробки, вона сумісна зі звичайними програмами послідовного порту та інструментами послідовного порту, що швидко досягає передачі трьох «послідовних портів» другові. друг.
Мініконвертер являє собою модуль послідовного порту Type-C TTL UART, що використовує мікросхему перетворювача USB-шини CH340. З двома світлодіодними індикаторами на платі, які є індикаторами зв'язку, модуль повідомляє поточний стан. На вихідний роз'єм модуля виведеться сигнал DTR, який багато контролерів використовують як сигнал скидання для запуску завантажувача та оновлення прошивки.
Модуль мікросхеми SC16IS750 призначений для побудови основного або додаткового інтерфейсу UART для мікроконтролерів або міні-комп'ютерів. Цей модуль повністю підтримує повноцінний інтерфейс UART з максимальною швидкістю до 5 Мбіт/сек з керуванням потоком даних та підтримкою інтерфейсу RS485. Підключається модуль за допомогою поширених інтерфейсів I2C та SPI.
Це новітня версія перехідника FTDI Basic з роз'ємом mini-USB до ПК. У ньому використаний 6-контактний роз'єм BLS, що робить його ще менше і компактніше. Функціональність залишилася колишньою. Розпіновка цієї плати відповідає розпіновці офіційного кабелю Arduino і клонованих плат 5V Arduino. Вона також може бути використана для загальних застосувань. Основна відмінність цієї плати є те, що вона містить вихід сигналу DTR на відміну від виходу РТС кабелю FTDI. DTR контакт автоматично виробляє скидання контролера Arduino для заливки скетчу. Ця плата буде автоматично скидати будь-який контролер плати Arduino, який має контакт скидання.
Універсальний конвертер послідовних інтерфейсів призначений для підключення до USB порту комп'ютера різних пристроїв з UART, RS232 і RSR485 інтерфейсами. Об'єднання всіх перерахованих інтерфейсів на одній платі дозволило створити один універсальний пристрій замість трьох. Плата дозволяє не тільки транслювати дані від USB інтерфейсу але і між інтерфейсами.
USB-UART перехідник на чіпі CH340, який представляє з себе інтерфейс USB - послідовний UART. Підходить для установки з'єднання між комп'ютером і більшістю мікроконтролерів. В основному використовується для плат Arduino, у яких немає свого USB роз'єму, наприклад Arduino Pro Mini, Arduino Ethernet, Ethernet Pro і подібних. Від аналогів даний перехідник відрізняється тим, що на платі виведені всі інтерфейсні виходи мікросхеми, що дозволяє використовувати її в схемах, в яких потрібне використання всіх сигналів послідовного порту а також для використання перехідника як програматора.
USB-UART перехідник на чіпі FT232RL, який представляє з себе інтерфейс USB - послідовний UART. Підходить для установки з'єднання між комп'ютером і більшістю мікроконтролерів. В основному використовується для плат Arduino, у яких немає свого USB роз'єму, наприклад Arduino Pro Mini, Arduino Ethernet, Ethernet Pro і подібних. Від аналогів даний перехідник відрізняється тим, що на платі виведені всі інтерфейсні виходи мікросхеми, що дозволяє використовувати її в схемах, в яких потрібне використання всіх сигналів послідовного порту а також для використання перехідника як програматора.
Модуль USB-перехідника для програмування і налагодження Wi-Fi модулів ESP-01 і ESP-01S на базі мікросхеми CH340G. Плата містить всю необхідну обв'язку для коректної роботи програмованих модулів. Для вибору режиму роботи (програмування / налагодження) на платі встановлений перемикач режиму роботи. Що б прошити всі варіанти плат ESP-01 - необхідно припаяти резистор 1-10 кОм між VCC і CH_PD.
Багатофункціональний перехідник USB-TTL на основі мікросхеми PL2303TA. Має виходи 3.3В і 5В для живлення програмованих пристроїв. Підтримує всі стандартні UART швидкості обміну.