Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Датчик, що реагує на прискорення вібрацію. Використовується для детектування вібрацій в протиугінних системах, охоронних сигнализациях і навіть для детектування землетрусів. Датчик відрізняється від аналогічних високою чутливістю і надійністю.
Високоточний двоканальний модуль підключення резистивних датчиків тиску (тензодатчиків) побудований на чіпі HX711. Модуль дуже простий в підключенні (всього два сигнальних дроти) і у використанні. Є готові бібліотеки для використання його з контролерами Arduino.
HX711 Двоканальний модуль датчиків ваги (тензодатчиків) - високоточний двоканальний модуль підключення резистивних датчиків тиску побудований на чіпі HX711. Модуль дуже простий в підключенні (всього два сигнальних дроти) і у використанні. Є готові бібліотеки для використання його з контролерами Arduino.
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. Tensus - напружений) - датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 1 кг. Рекомендується використовувати спільно з датчиком HX711.
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. tensus - напружений) – датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 10 кг. Рекомендується використовувати спільно з датчиком HX711.
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. tensus - напружений) – датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 10 кг. Рекомендується використовувати спільно з датчиком HX711.
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. Tensus - напружений) - датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 2 кг. Рекомендується використовувати спільно з датчиком HX711.
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. Tensus - напружений) – датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 20 кг. Рекомендується використовувати спільно з датчиком HX711.
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. tensus - напружений) – датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 20 кг. Рекомендується використовувати спільно з модулем перетворювача HX711.
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. Tensus - напружений) - датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 5 кг. Рекомендується використовувати спільно з датчиком HX711.
Цей резистор-датчик змінює свій опір залежно від сили, яка прикладається до нього. Чим більший тиск, тим менше опір. Без тиску опір становить більше 1 МОм. Резистор може фіксувати вагу від 100 г до 10 кг.
Датчик тиску з активною поверхнею радіусом всього 4 мм. Датчик змінює свій опір залежно від навантаження на його поверхню. Чим сильніше тиск, тим менше опір датчика. Якщо зусилля не прикладається опір буде більше ніж 1MΩ, з максимальним тиском тиск буде близько 2.5 кΩ. Відстань між виводами 0.1 дюйм, що відповідає стандартній відстані на макетних платах.
Датчик згину (тензорезистор), довжина 4,5 дюйма (11.4 см). При згині пропорційно зростає опір. Виготовлений за запатентованою технологією Spectra Symbol, подібні сенсори використовуються в рукавичках Nintendo Power Glove.
Пружинний датчик удару AETHDX-2802, є дротяним контактом у прямокутному пластиковому корпусі, складається з двох контактів: одного – відрізка дроту, і другого – пружинки, пронизаної в цей відрізок, але не торкається його (NO - nomally open). При дії на датчик механічної сили (вібрації) пружинка коливається і стосується дротяного контакту ці замикання може відстежити мікроконтролер або інший електронний компонент. При обробці сигналу необхідно врахувати, що від брязкоту контактів в такій системі позбутися неможливо, так як при згасанні коливання пружинка все ще якийсь час замикатиме і розмикатиме контакти. Датчик AETHDX-2802 чутливий до прискорень спрямованих упоперек поздовжньої осі датчика. Розміри: 18 х 5.5 х 5 мм
Датчик реагує на вібрацію. Використовується для детектування вібрацій в антикрадіжних системах, охоронних сигналізаціях і навіть для детектування землетрусів.
Модуль датчика нахилу та вібрації SW-520D для використання з контролерами і міні-комп''''ютерами. Кут нахилу, при якому відбувається спрацьовування, регулюється підлаштування резистором на платі. При перевищенні кута нахилу на цифровому виході з''''являється високий логічний рівень.
Модуль датчика нахилу з компаратором LM393 призначений для використання в автомобільних системах сигналізації, іграшках та системах розумного будинку. Поріг спрацьовування модуля регулюється підлаштовним резистором на платі. Модуль може працювати як з 3 так і з 5-ти вольтним живленням.