Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Модуль Mini Carrier Board має стандартизований роз'єм DF17, що дозволяє підключати до нього польотний контролер Cube. З меншим розміром і майже тими ж можливостями, що й стандартна плата Pixhawk 2.1, він найкраще підходить для тих програм, які мають обмеження за розміром.
Даний товар доступний "під замовлення". Термін доставки від двох тижнів. Будь ласка, уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Cube Orange - це нова версія найвідомішого та найуспішнішого у світі польотного контролера з відкритим кодом. Це покращена версія Cube Black для Pixhawk 2.1. Він має ряд оновлень порівняно з минулою моделлю, які роблять його найпередовішою електронікою, доступною для апаратів із дистанційним керуванням на сьогоднішній день. Cube Orange - це більше, ніж просто польотний контролер, це рішення придатне для різноманітних безпілотних систем, таких як: дрони, літаки, вертольоти, літаки вертикального зльоту та посадки, човни, автомобілі, підводні човни і т.д. Модуль поставляється без несучої плати.
Польотний контролер APM 2.8 – це клон останньої версії однієї з найпопулярніших і потужних плат управління безпілотними літальними апаратами APM (ArduPilot Mega) версії 2.6. Плата управління (т.зв. "мізки") поєднує в собі не тільки обчислювальну потужність, керуючу контролерами двигунів або сервами, але і набір датчиків (акселерометр, гіроскоп, барометр), на підставі показань яких коригується алгоритм польоту. Підходить як для використання мульти-коптерів, так і для літаків, планерів, вертольотів, машинок і човнів.
Ardupilot APM 2.8 – це оновлена версія поширеного контролера APM. Відмінності версії 2.8 від версії 2.6: поліпшена схема живлення. Цей контролер дозволяє приймати телеметричні дані і літати в автоматичному режимі з завданням маршруту польоту вашого мультикоптера. Відкритий вихідний код дозволяє програмувати APM 2.8 під будь-який мультикоптер.
Політний контролер HEX Pixhawk 2.1 CUBE ORANGE – це модернізована версія популярного польотного контролера Pixhawk 2.1 CUBE із вбудованим приймачем ADS-B для апаратів на базі Ardupilot. Приймач ADS-B 1090 МГц від компанії uAvionix інтегрований в нову плату, завдяки чому CUBE ORANGE отримує інформацію про місцезнаходження від сусідніх літаків, що пілотуються (планерів, вертольотів і т.д.). Усі деталі можна побачити у Mission Planner, включаючи положення, висоту, швидкість, ідентифікатор тощо. Pixhawk 2.1 розроблено, щоб бути простим у використанні, й при цьому неймовірно надійним. Pixhawk 2.1 - стане ідеальним рішенням для проекту, незалежно від того, працює він з метою комерційної, науково-дослідної діяльності або хобі. Pixhawk 2.1 це повністю інтегрований польотний контролер із достатньою продуктивністю для найскладніших завдань. Продуктивність та надійність датчиків значно покращилася з потрійним резервуванням гіроскопів та акселерометрів, новим мікроконтролером та можливістю використання до 3 GPS модулів одночасно.
Зменшений варіант плати Ardupilot з повним збереженням функціональності. Працює і прошивається через програму Mission Planner як і повнорозмірний APM. У новій версії відсутній вбудований компас.
Pixhawk 2.4.8 (копія) – 100% аналог польотного контролера Pixhawk, збігається за функціоналом, розмірами і т.д .. Від оригіналу відрізняється відсутністю сертифіката (при заливці прошивки видає попередження про неоригінальне апаратне забезпечення, однак прошивка відбувається без проблем. Наявність сертифіката потрібна, щоб мати можливість звертатися до авторизованої техпідтримки 3DRobotics. У даній модифікації роз'єми такі ж як у APM, коннектори DF13 входять в них погано.
Копія польотного контролера Pixhawk 2.4.6 з відкритим кодом. Повністю збігається за функціоналом. Від оригіналу відрізняється відсутністю сертифіката (при заливці прошивки видає попередження про не оригінальне апаратне забезпечення, однак прошивка відбувається без проблем. Наявність сертифіката потрібне, щоб мати можливість звертатися до авторизованої техпідтримки 3DRobotics.