Універсальний набір DIP-панелек для мікросхем 6-28 pin. Загальна кількість панелек – 66 шт. (8 видів). Для зручності зберігання передбачений пластиковий органайзер.
Високоточний, економічний та швидкодіючий АЦП MCP3421A0T-E призначений для застосування в складі мікропроцесорних систем збору аналогових даних. Перетворювач має високу чутливість, точність, невелику нелінійність по всій шкалі перетворення, малі розміри і дуже просте підключення по послідовному інтерфейсу I2C.
Мікросхема контролера LTC4054ES5 (LTH7) зарядного пристрою Li-Ion акумуляторів з максимальним струмом заряду 800 мА, схемою індикації стану процесу заряду і малою кількістю додаткової обв'язки для побудови зарядного пристрою в складі малогабаритних пристроїв.
Сімейство датчиків MPU-6050 є першим в світі інтегрованим 6-координатним рішенням на базі технології MotionProcessing, яке дозволяє позбутися від міжкоординатної дезорієнтації гіроскопа та акселерометра, яка властива дискретним рішенням.
Сімейство датчиків MPU-6050 є першим в світі інтегрованим 6-координатним рішенням на базі технології MotionProcessing, яке дозволяє позбутися від міжкоординатної дезорієнтації гіроскопа та акселерометра, яка властива дискретним рішенням.
Мікросхема TDA2822 у корпусі SOP-8 – популярний універсальний двоканальний операційний підсилювач постійного струму із частотною компенсацією та захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема TDA2822M широко застосовується як звуковий підсилювач, підсилювач низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Мікросхема 74HC14 містить 6 інвертуючих тригера Шмітта. Може застосовуватися для зменшення брязкоту контактів кнопок, застосовуватися як інвертуючий логічний елемент, як формувач крутих фронтів для повільнозмінних сигналів.
Контролер крокового двигуна L297N (DIP20) працює в парі з драйвером крокового двигуна L298. Контролер дозволяє повністю керувати кроковим двигуном всього двома сигналами: DIR та STEP. Містить вбудований тактовий генератор і схему струмового захисту.
Мікросхема 8205A (TSSOP-8) – здвоєний N-канальний потужний MOSFET, що часто використовується в схемах захисту заряду/розряду акумуляторів Li-ion/Li-Po.
Популярна мікросхема CD4001 являє собою чотири логічних елемента 2ИЛИ-НЕ. Аналогом цієї мікросхеми є мікросхема K561ЛЕ7. Випускається в 14-вивідному корпусі DIP.
Популярна мікросхема CD4011 являє собою чотири логічних елемента 2І-НЕ. Аналогом цієї мікросхеми є мікросхема K561ЛА7. Випускається в 14-вивідному корпусі DIP.
Мікросхема CD4017 (аналог К561ИЕ8) є десятковим лічильником з дешифратором. У своїй структурі мікросхема має лічильник Джонсона (п'ятикаскадний) і дешифратор, що дозволяє переводити код у двійковій системі в електричний сигнал, що з'являється на одному з десяти виходів лічильника. Випускається в 16-контактному корпусі DIP.
Мікросхема годинника реального часу (Real Time Clock) в компактному корпусі SOIC - трохи менше ніж DIP, але цілком паябельний навіть для не дуже досвідчених радіоаматорів, займає менше місця на платі, не вимагає свердління отворів в платі. Керування за допомогою протоколу I2C.
Мікросхема DW01A (SOT23-6) – контролер заряду/розряду для акумуляторів Li-ion/Li-Po. Типова схема включення даної мікросхеми для одного осередку акумулятора наведена на зображенні в описі.
Инвертуючий перетворювач напруги ICL7660CPAZ призначений для побудови двополярного джерела живлення, які застосовуються в схемах живлення операційних підсилювачів, а також комп'ютерних блоків живлення.
Мікросхема LM324N в корпусі DIP-14 – популярний універсальний 4-канальний операційний підсилювач постійного струму з частотної компенсацією і захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема LM324 широко застосовується в якості компаратора, підсилювача низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.