B-G431B-ESC1 Discovery – це регулятор ходу для одного трифазного безщіткового двигуна (BLDC/PMSM). Регулятор побудований на мікроконтролері STM32G431CB, драйвері L6387 та силових транзисторах STL180N6F7. B-G431B-ESC1 Discovery складається з основної плати, на якій розташовані: всі контакти підключення крім USB, драйвера, силові транзистори, основний МК та другорядної, на якій встановлений ST-LINK/V2-1, USB роз'єм, кнопка користувача і потенціометр. У модулі реалізований захист від перевантаження по струму, перенапруги та тепловий захист.
Пара лінійних сервоприводів D1015PRO використовуються в авіамоделях, судах, моделях автомобілів. Лінійний сервопривід, на відміну від простого сервоприводу, не обертає навантаження навколо своєї осі, а переміщує її по одній з осей координат (по лінії). Відстань переміщення 9 мм. У наборі 2 сервоприводи з правим і лівим розташуванням двигуна.
Трилопатеві пропелери KingKong 5045 V2 Bullnose з високоміцного пластика для мультикоптерів і інших літальних апаратів (в комплекті одна пара – прямого і зворотного обертання).
Локтайт (Threadlocker 243) середньої міцності використовується для запобігання розкручуванню різьбових з'єднань внаслідок вібрації, тертя або навантажень. Надалі скріплені деталі можна розкрутити з підвищеним зусиллям, однак перед цим рекомендується прогріти з'єднання паяльником.
Польотний контролер Radiolink Pixhawk є якісною копією польотного контролера Pixhawk 2.4.8 з відкритим кодом. Повністю збігається за функціоналом з оригінальною моделлю Pixhawk. Побудований на високопродуктивному мікроконтролері STM32F427VIT6 та точних датчиках положення. Виробник гарантує повну відповідність заявленим характеристикам та високу якість виготовлення.
Т-конектор тато/мама, як правило використовується для підключення акумуляторів,часто акумулятори вже мають припаяний Т-роз'єм типу мама. Обидва піни підпружинені, що забезпечує щільну фіксацію.
Трьохконтактний роз'єм MR30 для з'єднання двигунів з регуляторами швидкості. Розрахований на роботу з струмовими навантаженнями до 30А. Позолочені пружинні контакти забезпечують надійне з'єднання при високих і тривалих навантаженнях. Форма корпусу надійно захищає від переполюсовки контактів. У комплекті є пластикові напрямні для проводу.
Один з найпопулярніших силових роз'ємів використовуваних в моделюванні. У комплекті йде одна пара роз'ємів - тато і мама. Як правило мама йде на батарею, а тато на навантаження (ESC та ін.)
Силовий роз'єм XT90 - один з найбільш часто вживаних в моделюванні силових роз'ємів. У комплекті йде одна пара роз'ємів - тато і мама. Як правило мама йде на батарею, а тато на навантаження (ESC та ін.) Роз'єми виготовлені з високотемпературного нейлону з позолоченими пружинними контактами. ХT90 гарантує міцне високоамперне з'єднання для струмів до 90A.
Трифазний роз'єм MT60 - один з найпопулярніших силових роз'ємів, що використовуються в моделізмі. Цей з'єднувач застосовується там, де потрібне надійне з'єднання трьох силових проводів. У комплекті йде одна пара роз'ємів - тато та мама (із захисними ковпачками). Як правило, мама йде на регулятор ходу або батарею, а тато на навантаження (двигун, ESC та ін.)
Представляємо Taranis Q X7 - молодшого брата однієї з найпопулярніших апаратур Taranis X9D. Футуристичний і в той же час мінімалістичний дизайн корпусу, з більш гострими кутами ніж у X9D. Працює під тією ж прошивкою OpenTX, що і старший брат.
Представляємо Taranis Q X7 - молодшого брата однієї з найпопулярніших апаратур Taranis X9D. Футуристичний і в той же час мінімалістичний дизайн корпусу, з більш гострими кутами ніж у X9D. Працює під тією ж прошивкою OpenTX, що і старший брат.
Пульт радіоуправління моделями FrSky Taranis X9D Plus 2019 з'явився в результаті редизайну попередньої версії і містить кнопку моментального запуску та колесо прокрутки для полегшення доступу до пунктів меню пульта. У пульті застосований новий високопродуктивний мікроконтролер що збільшило швидкодію й обсяг внутрішньої пам'яті для зберігання даних. Оновлення не тільки покращують роботу скриптів LUA а й оптимізують загальну продуктивність і голосові оповіщення.
Апаратура радіокерування FrSky Taranis X9D Plus 2019 Special Edition являє собою вдосконалену популярну радіо апаратуру FrSky Taranis X9D Plus але вона відрізняється від стандартної версії FrSky Taranis X9D Plus 2019. Дана модифікація забезпечує підвищену довговічність, більш плавні та точні рухи, ніж у стиків з потенціометром G9D. Також встановлені нові наконечники стиків із плоским дизайном із загостреними зубцями. У моделі SE антена знімається через роз'єм RP-SMA без додаткових модифікацій. Це дозволяє зняти антену для транспортування або замінити іншу антену, таку як нова антена FrSky Infinity 24 з високим коефіцієнтом посилення.
Horus X12S-ISRM - флагманська модель від компанії FrSky з високоякісними стабілізаторами, потенціометрами, перемикачами та іншими компонентами. Також пульт має вбудований модуль GPS, динамік, тактильний зворотний зв'язок та багато іншого. Він оснащений повнокольоровим РК-екраном із зручною для користувача операційною системою ETHOS. Пульт комплектується жорстким футляром для транспортування та зберігання.
Двохдіапазонні приймачі Tandem відрізняються від будь-яких інших приймачів FrSky 2.4 ГГц або 900 МГц тим, що вони працюють одночасно на частотах 2.4 ГГц та 900 МГц. Це означає, що тандемні приймачі забезпечують не лише низький рівень затримки сигналу та керування на великій відстані, але й виграють від підвищеного рівня високої надійності та захисту від перешкод. Приймачі серії Tandem використовують дводіапазонну антену (2.4 ГГц та 900 МГц), яка забезпечує різноспрямоване широке покриття для віддаленого сигналу. Дані телеметрії (пов'язані з Power & Signal) можуть бути записані за допомогою вбудованого модуля чорної скриньки у приймачі Tandem, корисного для захоплення даних будь-якого незвичайного стану під час польоту.
Деталі для зборки безпілотних літальних апаратів - квадро- і мульти-коптеров, літаків, вертольотів і ін. Апаратура управління, польотні контролери і телеметрія, пропелери.