Sound Star 2x0.22 CCA - кабель призначений для передачі аудіосигналу до звукової апаратури. Кабель складається з двох ізольованих алюмінієвих багатожильних провідників, покритих спеціальною захисною ПВХ-оболонкою.
Транзистор MMBT2222A - малопотужний n-p-n транзистор з максимальним струмом колектора 1 А та максимальною напругою колектор-емітер до 40В у корпусі SOT23.
Raspberry Pi Compute Module 5 - це новий обчислювальний модуль від компанії Raspberry Pi Fundation, основою якого є чотириядерний, 64-бітний процесор Broadcom BCM2712 Arm Cortex-A76 (Armv8) SoC. У порівнянні зі своїм попередником, новий обчислювальний модуль має велику обчислювальну потужність та швидкість обробки даних: процесор швидше у 2-3 рази, ОЗУ швидше у 3-4 рази. Обчислювальні модулі в основному розроблені для вирішення завдань промислового сектора, але також він знайде своє застосування і у виробах багатьох ентузіастів.
Трьохконтактний роз'єм Amass MR30 для з'єднання двигунів з регуляторами швидкості. Розрахований на роботу з струмовими навантаженнями до 30А. Позолочені пружинні контакти забезпечують надійне з'єднання при високих і тривалих навантаженнях. Форма корпусу надійно захищає від переполюсовки контактів. У комплекті є пластикові напрямні для проводу.
Маленький плоский літій-полімерний акумулятор 80135 ємністю 500 мАч з номінальною напругою 3.7В (4.2В при повній зарядці). Акумулятор має захист від перерозряджання/перезаряджання.
Мідна плетена стрічка для вбирання припою. Забезпечить чисту випайку (демонтаж) компонентів на друкованих платах. Ширина обплетення: 3 мм, довжина: 1.5 м, діаметр котушки: 50 мм.
DY-SV5W – аудіомодуль, призначений для відтворення MP3 звукових файлів із SD-карти пам'яті. Модуль управляється через інтерфейси підсекції вводу/виводу, послідовним портом UART, послідовним портом ONE_line single bus. Вбудована схема підсилювача класу D потужністю 5 Вт може керувати безпосередньо динаміками 4 Ом потужністю 3 – 5 Вт. Підтримка формату декодування MP3 та WAV. Максимальний розмір TF-карт пам'яті об'ємом 32 Гбіт (4 Мбайт) можна підключити комп'ютер для оновлення інформації TF-карти через USB-кабель. Інтерфейси доступні: аудіоінтерфейс 3.5 мм, інтерфейс U-диску, інтерфейс завантаження Micro USB, кнопковий модуль.
Arduino Nano 33 BLE Rev2 знаходиться на передньому краї інновацій, використовуючи передові можливості мікроконтролера nRF52840. Цей 32-бітовий процесор Arm® Cortex®-M4, який працює на вражаючій частоті 64 МГц, дає розробникам можливість реалізовувати широкий спектр проектів. Додаткова сумісність із MicroPython підвищує гнучкість плати, роблячи її доступною для ширшої спільноти розробників. Відмінною особливістю цієї плати розробки є її можливості інтерфейсу Bluetooth Low Energy (Bluetooth LE), що дозволяє легко взаємодіяти з іншими пристроями з підтримкою Bluetooth LE. Це відкриває цілий світ можливостей для творців, дозволяючи їм безперешкодно обмінюватись даними та інтегрувати свої проекти з широким спектром підключених технологій.
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 16 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Як універсальна вбудована плата розробки, M5Dial поєднує необхідні функції та датчики для різних програм управління розумним будинком. Він оснащений 1.28" круглим сенсорним екраном TFT, поворотним енкодером, модулем виявлення RFID, схемою RTC, зумером і кнопками під екраном, що дозволяє користувачам легко реалізовувати широкий спектр творчих проектів. Основним контролером M5Dial є M5StampS3, мікромодуль на базі чіпа тримає Wi-Fi, а також різні периферійні інтерфейси, такі як SPI, I2C, UART, ADC та інші M5StampS3 також поставляється з 8 МБ вбудованої Flash-пам'яті, що забезпечує достатньо місця для зберігання даних для користувачів.
Репліка оригінальної плати Arduino UNO. Як USB-UART перехідник використовується мікросхема CH340, яка добре себе зарекомендувала та відрізняється хорошою стабільністю, високою швидкістю передачі даних, але для якої потрібна додаткова установка драйверів.Також контролер від попередників відрізняється додатковими контактами SDA і SCL (I2C інтерфейс) і виходами AREF - джерела опорногї напруги для АЦП контролера і IOREF - виходом напруги живлення портів введення-виведення (для автоматичного перемикання напруги периферії при використанні 5В і 3.3В контролерів). В усьому іншому це все той же контролер Arduino UNO на базі мікроконтролера Atmega328p з масою прикладів програм, бібліотек і опису побудови готових конструкцій.