Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Крихітний регулятор напруги 1.8В в корпусі SOT-23, ширина всього 3 мм. Повна назва XC6206P182MR, маркування на корпусі 65K. Максимальна вхідна напруга 6В.
Крихітний регулятор напруги 2.5В в корпусі SOT23-5, ширина всього 3 мм. Повна назва LP2985AIM5X-2.5, маркування на корпусі LAUA. Максимальна вхідна напруга 16В.
Крихітний регулятор напруги 2.8В в корпусі SOT23-5, ширина всього 3 мм. Повна назва LP2985AIM5X-2.8, маркування на корпусі L0KB. Максимальна вхідна напруга 16В.
Крихітний регулятор напруги 3.3В в корпусі SOT-23, ширина всього 3 мм. Повна назва XC6206P332MR, маркування на корпусі 662K. Максимальна вхідна напруга 6В.
Крихітний регулятор напруги 5.0В в корпусі SOT23-5, ширина всього 3 мм. Повна назва LP2985AIM5X-5.0, маркування на корпусі LOUB. Максимальна вхідна напруга 16В.
Інтегральний регульований стабілізатор LM317 (TO-220) як ніколи підходить для проектування нескладних регульованих джерел і блоків живлення, для електронної апаратури, з різними вихідними характеристиками, як з регульованою вихідною напругою, так і з заданою напругою і струмом навантаження.
Мікросхема AMC7135 – лінійний драйвер із вихідним струмом 350 мА. Застосовується для виготовлення драйверів світлодіодів (більшість акумуляторних ліхтарів) не потребує додаткових компонентів. Мікросхеми можна включати паралельно, тоді значення струму множиться на кількість мікросхем.
Крихітний регулятор напруги в корпусі SOT-89, ширина всього 3 мм. Маркування на корпусі HT7333-1 #. Максимальна вхідна напруга 12В. Стабілізатор зручно використовувати для поверхневого монтажу, наприклад з адаптером для модулів ESP-01-07-12.
Класичний параметричний стабілізатор напруги 5В LM7805 в корпусі ТО-220. Перевірений часом і мільйонами аматорських та професійних конструкцій, стабілізатор незамінний в конструкціях, для яких важлива не тільки стабільність напруги, але і мінімальний рівень шумів напруги живлення. Просте підключення та мінімальна кількість додаткових зовнішніх компонентів.
Модуль лінійного стабілізатора напруги з 4.5 - 7 В на 3.3В на мікросхемі AMS1117. Максимальний струм стабілізатора обмежений 1А, але в реальності, при великій різниці вхідної і вихідної напруг, може бути трохи менше. Модуль стабілізатора має незапаянні коннектори і його зручно застосовувати для тестових схем, різних прототипів або навіть з беспаечними макетними платами.
Незамінний набір інтегральних стабілізаторів напруги в зручному кейсі. У наборі представлені як стабілізатори з фіксованою вихідною напругою так і регульовані стабілізатори для стабілізації позитивної напруги.
Крихітний регулятор напруги 3.3В в корпусі SOT23-5, ширина всього 3 мм. Повна назва LP2985AIM5X-3.3, маркування на корпусі LORB. Максимальна вхідна напруга 16В.