Каталог
|
Невідоме прошивання – функціональність модуля не відповідає опису. Модуль реле часу з індикатором XY-J02 використовується для періодичного вмикання вентиляції, опалення, освітлення, невеликих насосів води та інших пристроїв. Може працювати як звичайний таймер або як циклічний таймер. Модуль реле часу з індикатором XY-J02 використовується для періодичного вмикання вентиляції, опалення, освітлення, невеликих насосів води та інших пристроїв. Може працювати як звичайний таймер або як циклічний таймер. Характеристики:
Режими роботи: Реле має кілька режимів, реле може працювати тільки в одному з режимів, щоб змінити режим, необхідно затиснути кнопку SET на 1 секунду і відпустити, тепер використовуючи кнопки UP (верх) і DOWN (низ) ми вибираємо необхідний режим і підтверджуємо вибір коротким натисканням кнопки SET. Список режимів та їх призначення описаний нижче: P1.1 - В даному режимі реле за замовчуванням розімкнуте, при подачі логічної одиниці (від 3V до 24V) на порт Trigger реле відразу ж замикається і починається відлік часу встановлений в параметрі OP, після закінчення відліку - реле вимикається. P1.2 - В даному режимі також реле за замовчуванням вимкнене, при подачі сигналу на порт Trigger реле замикається і починається відлік вказаний в параметрі OP, після закінчення відліку, реле відключається як і в режимі P1.1, але до того як час спливає ми можемо почати відлік часу спочатку, знову подавши сигнал на порт Trigger. P1.3 - У цьому режимі реле за замовчуванням вимкнене, після подачі живлення на Trigger вмикається реле і починається відлік часу вказаний в параметрі OP. Після відліку часу реле вимикається як і в попередньому режимі, але ми також можемо перервати таймер і розімкнути реле завчасно якщо повторно подамо сигнал на порт Trigger. P-2 - даний режим спрацьовує при подачі логічного сигналу на Trigger, відпрацьовує один раз і чекає наступної подачі логічної одиниці. При подачі логічної одиниці реле часу спочатку очікує час виставлений для розімкненого стану CL, і після закінчення цього часу замикає реле і очікує час виставлений для замкнутого стану OP. Після чого знову розмикає реле і чекає наступної подачі сигналу на Trigger, налаштування кількості повторень тут недоступна. P3.1 - даний режим схожий на P-2 за винятком кількох речей, при подачі логічної одиниці на порт Trigger реле переходить відразу в замкнутий стан а не розімкнутий, також в цьому режимі можна вказати кількість повторень LOP. Якщо після спрацьовування реле по сигналу на Trigger реле почне роботу і не завершивши все цикли ми подамо повторно сигнал на порт Trigger, то цей сигнал зупинить роботу режиму реле відключиться і відлік циклів завершиться. P3.2 - даний режим спрацьовує відразу після подачі живлення на реле, при цьому реле відразу переходить в замкнутий режим, відраховує час вказаний для замкнутого режиму OP, після цього реле розмикається і починається відлік часу зазначеного для розімкнутого режиму CL, все це повторюється вказану в параметрі LOP кількість разів, якщо вказана нескінченність (-), то реле буде повторювати ці дії нескінченно.
P4 - в цьому режимі реле за замовчуванням вимкнене, при подачі сигналу на Trigger відразу ж замикається реле. Реле буде замкнуте до тих пір, поки на Trigger буде подаватися сигнал, як тільки подача сигналу на Trigger припиняється, реле відключається не відразу, спрацьовує таймер виставлений в OP, як тільки відлік закінчується - реле відключається.
В цих налаштуваннях ми можемо змінити три функції: Щоб задати значення кожної з функцій потрібно вибрати одну з них натисканням кнопки SET після чого вона висвітиться, блимне 3 рази, і потім вже можна ставити її значення. Якщо Вам потрібна інша функція то просто ще раз натисніть на кнопку SET, іншими словами кнопка SET зараз гортає 3 цих функції. Після того як ми вибрали потрібну функцію у нас з'являються три цифри, за допомогою яких ми можемо налаштувати нашу функцію за інструкцією нижче:
Функція OP (замкнутий стан):
Якщо точка стоїть після другої цифри, то ми встановлюємо час в 0.1 секундах (десяті частки мілісекунд)
Налаштовується точно так само як і функція OP. Тільки тут ми встановлюємо час протягом якого наше реле буде в розімкнутому стані. Ну і нарешті остання функція відповідає за кількість повторень циклів розімкнутого і замкнутого стану реле. Тут ми можемо тільки вказати число повторень від 1 до 999 за допомогою кнопок UP і DOWN, якщо хочемо щоб цикли повторювалися нескінченно, то необхідно встановити значення менше 1, тоді на дисплеї з'явиться - (3 тире)
Після того як ви налаштували час розімкнутого і замкнутого стану реле а також кількість повторень, можна зберегти налаштування тривалим натисканням (2-3 сек) кнопки SET, після відпускання кнопки SET на дисплеї 3 рази блимне обраний вами режим.
Посилання:
|