Ai-WB2-01S - це модуль Wi-Fi & BLE, розроблений компанією Shenzhen Ai-Thinker TechnologyCo., Ltd. Цей модуль оснащений чіпом BL602 як основним процесором і підтримує Wi-Fi Протокол 802.11b/g/n і протокол BLE 5.0. Мікросхема BL602 має вбудований 32-розрядний RISCCPU з низьким енергоспоживанням і 276 КБ оперативної пам'яті. Його можна широко використовувати в Інтернеті речей (IoT), мобільних пристроях, переносних електронних пристроях, розумному домі та інших сферах.
Радіомодуль для зв'язку мікроконтролерів між собою. Працює на частоті 2.4ГГц (частота не потребує дозволів, яка так само використовується для WiFi), швидкість до 2Мбіт, управляється по інтерфейсу SPI, живлення 3.3В (можна використовувати контакт 3.3В плати Arduino, але при цьому додайте конденсатор номіналом не менше 100мкФ до радіомодуля). Істотно дешевше xbee модуля, що добре підходить для промислових систем управління. Радіус дії - у межах квартири, через дві стіни працює впевнено, через три - бувають втрати сигналу.
ESP32-S – це компактний багатофункціональний радіочастотний модуль, незалежно спроектований і розроблений Ai-Thinker. Він використовує двоядерний ESP32 в якості основного елемента управління, а модуль відповідає бортовий антени PCB
Цифровой дифференциальный датчик воздушной скорости для полетного контроллера Pixhawk отличается умом и сообразительностью малым смещением, высоким разрешением и самое главное - не страдает от шумов и наводок при использовании длинных кабелей.
Примірник із вітрини – все нове, а корпус розкривали для заміни нагрівача (товар повністю функціональний).
Паяльний набір ANENG SL102 – це якісний паяльник з регулюванням температури. Паяльник має керамічний нагрівальний елемент, кнопки регулювання температури та дисплей для відображення інформації. Діапазон регульованої температури становить від 180 °C до 520 °C (похибка після калібрування становить менше +/-5 °C).
900MHz прямоволновая дипольная антенна с разъемом RPSMA. Эта антенна со стандартным разъемом и может поворачиваться до 90 градусов. Она хорошо подходит для наземной станции.
ARDUboard - нова плата Arduino на основі процесора ATmega328P, є компактною, зручною та автономним середовищем як розробки, так і навчання, де одна плата замінює цілі набори електроніки. Візитівкою даної плати є кардинально посилені ланцюги живлення, можливість роботи від 24В, перемикач логічних рівнів Arduino між +5В і +3.3В і універсальний microUSB замість громіздкого USB type-B, вбудований повно мостовий драйвер 24В для будь-яких потужних навантажень і ще дуже багато корисних функцій.
WBoard EX – это уникальная плата на базе Ардуино, содержащая микроконтроллер ATmega32u4, WiFi-модуль RAK410, разъемы для подключения беспроводных модулей XBee и nRF24L01, а также интерфейсы для micro-SD карты памяти и других устройств. Программирование WBoard EX аналогично Arduino Leonardo. Наличие WiFi модуля позволяет плате общаться с удаленными устройствами по протоколу TCP/IP, а трансиверы XBee, nRF24L01 и WiFi - эффективно решать задачи, связанные с беспроводным управлением, причем в самых разных проектах – от умного дома до обычного пульта управления.
Новий. Проблема – трохи пошкоджена картонна упаковка. Оригінальний контролер Arduino DUE. Виробництво - Італія. Arduino Due - це новітня плата на основі ARM архітектури у формфакторі Mega, але з потужним 32-ох розрядним Cortex-M3 ARM, який працює на частоті 84 МГц та має 256 кБ flash пам'яті, 50 кБ SRAM пам'яті й велику кількість портів введення-виведення (5 SPI шин, 2 інтерфейси I2C, 5 UART, 16 аналогових входів).
Реплика оригинальной Arduino Duemilanove (оригинальная уже не выпускается)
Arduino Duemilanove - это плата микроконтроллера, которая базируется на ATmega328 (см. даташит). Она имеет 14 цифровых выводов входа/выхода (6 из которых могут использоваться как PWM выходы), 6 аналоговых входов, 16 МГц кварцевый генератор, USB порт, разъем питания, ICSP - разъем и кнопка перезагрузки. Она содержит все неоходимое для поддержки микроконтроллера; просто присоедините ее к компьютеру USB кабелем или подключите к AC-to-DC адаптору или батарее, чтобы начать работу.
Arduino Mega - это микроконтроллерная плата, которая базируется на ATmega1280. Имеет 54 цифровых входов/выходов (14 из которых могут быть использованы, как выходы ШИМ), 16 аналоговых входов, 4UART (аппаратных серийных порта), 16МГц кварцевый генератор, USB соединение, разъем питания, ICSP header, и кнопка перезагрузки. Ардуино Мега имеет все необходимое для поддержки микроконтроллера; просто присоедините ее к компьютеру с помощью USB кабеля, AC-DC адаптера, или батареи, чтобы начать. Mega совместима с большинством шилдов, проектированных для Arduino Duemilanove или Diecimila.
Оригінал. Arduino Esplora - це мікропроцесорний пристрій, спроектоване на основі Arduino Leonardo. Відрізняється від усіх попередніх плат Arduino наявністю безлічі вбудованих, готових до використання датчиків для взаємодії. Він спроектований для тих, хто вважає за краще відразу почати роботу з Ардуіно, не вивчаючи перед цим електроніку. Покрокову інструкцію до Esplora ви зможете знайти в керівництві "Початок роботи з Esplora". Esplora має вбудовані звукові і світлові індикатори (для виведення інформації), а також кілька датчиків (для введення інформації), таких, як джойстик, слайдер, датчик температури, акселерометр, мікрофон і світловий датчик. Крім цього, на платі є два вхідних і вихідних роз'єми Tinkerkit, а також гніздо для підключення рідкокристалічного TFT-екрану, що дозволяє значно розширити можливості пристрою.
Устройство на основе микроконтроллера ATmega328. В его состав входит 14 цифровых выводов, 6 аналоговых входов, кварцевый резонатор на 16 МГц, разъем RJ45, разъем питания, разъем для внутрисхемного программирования ICSP, а также кнопка сброса.
Оригінал! Arduino Ethernet Rev3 - базовий контролер Arduino Uno на мікроконтролері ATMEGA 328A з вбудованим на плату Ethernet-контролером W5100 і роз'ємом для microSD карти пам'яті. У цього контролера є кілька відмінностей від базової моделі: відсутність перехідника USB-UART на платі, а значить для перепрошивки потрібен окремий перехідник, наприклад FTDI Foca. Друга характерна особливість цього контролера в тому, що в ньому застосований потужний перетворювач напруги 5В, що знімає одвічну проблему живлення контролерів Arduino від зовнішнього джерела живлення 12В. Навіть при повному навантаженні перетворювач майже не гріється.
Arduino Ethernet Rev3 c PoE модулем питания 5В - это базовый контроллер Arduino Uno на микроконтроллере ATMEGA 328A со встроенным на плату Ethernet-контроллером W5100 с PoE питанием и разъемом для microSD карты памяти. Использование PoE питания дает потрясающие возможности по мобильностиУ этого контроллера есть несколько отличий от базовой модели: отсутствие переходника USB-UART на плате, а значит для перепрошивки потребуется отдельный переходник, например FTDI Foca. Вторая характерная особенность этого контроллера в том, что в нем применен мощный преобразователь напряжения 5В, что снимает извечную проблему питания контроллеров Arduino от внешнего источника питания 12В. Даже при полной нагрузке преобразователь почти не греется.
Arduino GPS shield - це плата з GPS модулем, розроблена для отримання сигналів від супутників системи GPS (Global Positioning System), яка так само містить в собі SD інтерфейс, що дуже зручно для запису положення на SD карти. Напруга живлення 5В / 3.3В робить її сумісною з платами: Arduino, Leaf Maple, IFlat32 та іншими Arduino-сумісними платами. Шилд має компактний форм-фактор, високу продуктивність та низьке енергоспоживання. Використовується популярний SiRF Star III чіп, який може приймати до 20 супутників одночасно та використовує TTFF (Time to first fix) при слабкому сигналі.
Проблема - в заводской пленке но без коробки. Arduino GPS shield - это плата с GPS модулем, разработанная для получения сигналов от спутников системы GPS (Global Positioning System), которая так же содержит в себе SD интерфейс, что очень удобно для записи положения на SD карты. Напряжение питания 5В/3.3В делает ее совместимой с платами: Arduino, Leaf Maple, IFlat32 и другими Arduino-совместимыми платами. Шилд имеет компактный форм-фактор, высокую производительность и низкое энергопотребление. Используется популярный SiRF Star III чип, который может принимать до 20 спутников одновременно и использует TTFF (Time to first fix) при слабом сигнале.
Нова. Проблема - трохи пом'ята пакувальна коробка.Оригінальна плата Arduino Leonardo побудована на мікроконтролері ATmega32u4 (див. даташит). Вона має 20 цифрових входів/виходів (сім з яких можуть бути використані як ШІМ і 12 як аналогові входи), 16МГц кварц, мікроUSB роз'єм для заливки скетчів та живлення, роз'єм живлення 5В, ICSP роз'єм, кнопку Reset. Леонардо відрізняється від попередніх плат тим, що на ній тільки один мікроконтролер, який включає в себе програмний конвертер USB, що дозволяє підключатися до комп'ютера не тільки як віртуальний СОМ-порт, але і як миша або клавіатура. Офіційна, виробництво - Італія.