Простий, маленький та досить потужний драйвер колекторних двигунів Adafruit DRV8871. Цей драйвер має безліч чудових характеристик, які роблять його корисним для найрізноманітніших роботизованих конструкцій. Максимальний вихідний струм драйвера регулюється (обмежується) дуже просто – зміною номіналу єдиного резистора на платі. Керувати двигуном можна як дискретно так і за допомогою ШІМ регулювання. Оскільки драйвер побудований за схемою повного Н-моста, він дозволяє максимально повно керувати двигуном, включаючи напрямок його обертання.
Додайте датчики руху, напрямки та орієнтації у свій проект Arduino за допомогою цього універсального датчика з 9 ступенями свободи. Усередині чіпа знаходяться три датчики, один з яких - класичний 3-осьовий акселерометр, який може визначити напрямок до Землі (шляхом вимірювання сили тяжіння) або швидкість прискорення плати в тривимірному просторі. Інший - 3-осьовий магнітометр, який може визначити, звідки виходить найсильніша магнітна сила, яка зазвичай використовується для визначення магнітної півночі. Третій - 3-осьовий гіроскоп, який може вимірювати обертання та поворот. Об'єднавши ці дані, ви дійсно зможете орієнтуватися в просторі.
Нова версія улюбленого всіма триосьового акселерометра - він навіть має вбудований регулятор 3.3, що робить його ідеальним вибором для взаємодії з 5-вольтовим мікроконтролером, таким як Arduino. Цей модуль з 3 аналоговими виходами для вимірювань прискорень по осях X, Y та Z на платі 19 х 19 мм. ADXL326 - це найновіша і найкраща модель від Analog Devices, відома своїми винятковими якісними пристроями MEMS. VCC приймає напругу живлення до 5 В і регулює його до 3.3 за допомогою вихідного стабілізатора напруги. Аналогові виходи є ратіометричними: це означає, що вихід вимірювання 0g завжди становить половину від вихідної напруги 3.3 (1.65), -16g - 0, а 16g - 3.3 з повним масштабуванням між ними.
Термопари дуже чутливі, але вимагають хорошого підсилювача з компенсацією температури холодного спаю. Цифровий підсилювач термопари MAX31855K легко знімає цю проблему і робить підключення термопари типу К до мікроконтролеру без вбудованого аналогового входу легким як ніколи. Плата містить стабілізатор 3,3 В з блокувальними конденсаторами і поставляється зібраною та протестованою.
Доступний високоякісний монофонический звуковий модуль для міні-комп'ютерів Raspberry Pi з вбудованим підсілювачем потужності - ідеальне решение для перетворення Raspberry в аудіо-центр. У модулі застосовані Звуковий ЦАП MAX98357 I2S з вбудованим 3Вт підсілювачем D-класу. ЦАП підключається до комп'ютера за допомогою цифрового інтерфейсу I2S.
Це супер маленький моно підсилювач на подив потужний - здатний розвинути до 2,5 Вт на 4-8 Ом динаміках. Усередині мініатюрного чіпа PAM8302 розміщений контролер підсилювача класу D, який працює в діапазоні напруг живлення 2.0 В-5.5 В постійного струму. Підсилювач має високий для свого класу ККД (більше 90% при 8 Ом навантаженні) - що робить його ідеальним для портативних проектів та проектів на батарейках.
Adafruit microSD Card BFF - це плата, на якій розташований слот micro-SD для підключення карти пам'яті безпосередньо до плат розробки QT Py або Xiao. Ви можете припаяти плату безпосередньо до центральної плати з контролером або зробити її знімною. Взаємодія картки пам'яті з мікроконтролером відбувається за допомогою інтерфейсу SPI (контакти MOSI/MISO/SCK плюс ще один контакт вибору мікросхеми).
Цей адаптер встановлює з'єднання між 15-контактними роз'ємами камери (CSI) або дисплея (DSI) з кроком 1 мм на великих комп'ютерах Raspberry Pi та 22-контактними роз'ємами з кроком 0.5 мм на Плати Pi Zero та CM4 Dev.
Так багато акселерометрів і так мало часу! Ми ще більше розширили наш вибір акселерометрів і пропонуємо до Вашої уваги цей високоточний і недорогий триосьовий акселерометр MMA8451 з 14-розрядним АЦП. Ви можете визначати рух, нахил та базову орієнтацію за допомогою цифрового акселерометра та MMA8451 – відмінний акселерометр для початку. Він має широкий діапазон виміру прискорення від +-2 g до +-8 g і його легко використовувати з Arduino або іншими мікроконтролерами або міні-комп'ютерами.