Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною
→
У цій статті розглянемо плату для розробки Raspberry Pi Pico на мікроконтролері власного виробництва Raspberry Pi - RP2040. Ціль статті розглянути цю плату, описати її можливості і надати вичерпну характеристику. Також до статті буде додано приклад роботи
→
Доброго часу доби, дорогі читачі, сьогодні я розповім про свій проект: Bluetooth колонка для Стаціонарного ПК (чому слово стаціонарного виділено, поясню
→
Хочу розповісти про контролер для гроувбокса, який я створив власними руками. В один період я сильно зацікавився вирощуванням зелені в себе вдома. Оскільки я вчусь на інженера, і моя діяльність також сильно пов’язана з цим, то я також вирішив реалізувати
→
Так багато акселерометрів і так мало часу! Ми ще більше розширили наш вибір акселерометрів і пропонуємо до Вашої уваги цей високоточний і недорогий триосьовий акселерометр MMA8451 з 14-розрядним АЦП. Ви можете визначати рух, нахил та базову орієнтацію за допомогою цифрового акселерометра та MMA8451 – відмінний акселерометр для початку. Він має широкий діапазон виміру прискорення від +-2 g до +-8 g і його легко використовувати з Arduino або іншими мікроконтролерами або міні-комп'ютерами.
Термопари найкраще використовувати для вимірювання температури вище 100 ° С. При всій своїй простоті (кулька сплаву двох проводів) термопара може вимірювати температуру повітря або будь-якої поверхні з високою точністю. Найдорожчі термопари мають вінілове покриття, яке може розплавитися при температурі більшій за 200 ° С. Пропонована термопара використовує ізоляцію з обплетення зі скловолокна, тому вона може бути використана в високотемпературних вимірах таких як обігрівачі та печі. Близько самого місця спайки є невеликий шматок термоусадочної трубки, яка оберігає скловолокно від зносу. Якщо ви використовуєте датчик при температурах від 250 ° C просто видаліть його лезом.
Модуль датчика світла та ультрафіолету на SI1145 відмінно підходить для конструкцій, що вимірюють рівень ультрафіолетового випромінювання. Тепер, засмагаючи, Ви завжди зможете виміряти рівень ультрафіолетового випромінювання сонця і точно дозувати загар. Лінійна залежність датчика вимірювань і цифровий інтерфейс дозволяє обійтися без додаткових перетворень даних, що знижують швидкість і точність вимірювань.
Модуль датчика ультрафіолету на SI1145 відмінно підходить для конструкцій, що вимірюють рівень ультрафіолетового випромінювання. Модуль виконаний у форм-факторі контролера Flora і дуже просто до нього підключається, дозволяючи створювати прості та дуже компактні пристрої. Тепер, засмагаючи, Ви завжди зможете виміряти рівень ультрафіолетового випромінювання сонця і точно дозувати загар. Лінійна залежність датчика вимірювань і цифровий інтерфейс дозволяє обійтися без додаткових перетворень даних, що знижують швидкість і точність вимірювань.
Модуль датчика ультрафіолету на VEML6070 відмінно підходить для конструкцій, що вимірюють рівень ультрафіолетового випромінювання. Лінійна залежність вимірювань датчика і цифровий інтерфейс дозволяє обійтися без додаткових перетворень отриманих даних, що знижують швидкість та точність вимірювань.
Ця камера була розроблена для використання в системах безпеки та виконує дві основні функції: виводить відео в форматі NTSC і може робити знімки цього відео і передавати їх по послідовному інтерфейсу UART-TTL. Ви можете робити знімки з роздільною здатністю 640x480, 320x240 або 160x120 і вони являють собою попередньо стислі зображення JPEG, що робить їх красивими, малого обсягу і зручними для зберігання на SD-карті. Ідеально підходить для проєктів по реєстрації даних, безпеки або фотографії.
Мініатюрна JPEG відеокамера NTSC стандарту з послідовним інтерфейсом. Ідеально підходить для підключення до контролерів Arduino та міні-комп'ютерів Raspberry Pi. На ній можна зібрати охоронну систему, реєстратор руху, іграшки, систему "Розумний будинок" та багато іншого. Простий і доступний інтерфейс полегшує та спрощує її підключення.
Простий, маленький та досить потужний драйвер колекторних двигунів Adafruit DRV8871. Цей драйвер має безліч чудових характеристик, які роблять його корисним для найрізноманітніших роботизованих конструкцій. Максимальний вихідний струм драйвера регулюється (обмежується) дуже просто – зміною номіналу єдиного резистора на платі. Керувати двигуном можна як дискретно так і за допомогою ШІМ регулювання. Оскільки драйвер побудований за схемою повного Н-моста, він дозволяє максимально повно керувати двигуном, включаючи напрямок його обертання.
Термопари дуже чутливі, але вимагають хорошого підсилювача з компенсацією температури холодного спаю. Цифровий підсилювач термопари MAX31855K легко знімає цю проблему і робить підключення термопари типу К до мікроконтролеру без вбудованого аналогового входу легким як ніколи. Плата містить стабілізатор 3,3 В з блокувальними конденсаторами і поставляється зібраною та протестованою.