Термоелектронний кулер елемент Пельтьє TEC1 12706 12В
код: AOC350
Доставка по Україні
Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
125 грн
очікується
Опис
Відгуки (18)
Задати питання
Ефективний тепловий насос – елемент Пельтьє. Оверклокери високо оцінили властивості цих безцінних охолоджувачів розігнаних процесорів та відео-чіпсетів. Стандартна напруга в 12 вольт і відносно невелика споживана потужність дозволить використовувати відносно невеликий блок живлення.
Оверклокерам:
Принцип роботи елемента Пельтьє полягає в тому, що при протіканні струму через два дотичних напівпровідника від одного до іншого, пластина нагрівається з одного боку і охолоджується з іншого, причому перепад температур на обох сторонах пластини однаковий. За цю властивість модуль Пельтьє називають термонасосом. Сам по собі він не може охолодити процесор або потужний транзистор. Він просто перекачує тепло, що виділяється від однієї обкладинки до іншої - від процесора до кулера. Виходить, що термоелектричний насос має холодну сторону, де тепло поглинається, і гарячу, де виділяється. Причому, як і у випадку зі звичайним насосом, тепло, що виділяється повинно кудись відводитися, тобто, його треба охолоджувати кулером або водяною системою охолодження, але на гарячій стороні термопари виділяється також тепло, що утворюється в результаті втрат, так як по ній теж тече струм, а закони фізики ніхто не відміняв. У підсумку кулер повинен охолодити не тільки виділене процесором тепло, а й тепло, що виділяється самою термоелектричною пластиною, так як ефективність у неї не 100% і сам модуль Пельтьє сильно гріється. При відсутності відведення тепла від гарячої пластини елемента останній може перегрітися, вийти з ладу або зруйнуватися.
Потужність елемента повинна бути в півтора-два рази більше потужності охолоджувальної поверхні.
Керамічні пластини модуля Пельтьє мають низьку теплопровідність, тому в охолодженні процесора бере участь не вся площа термоелектричної пластинки, а тільки та, яка безпосередньо стикається з ядром процесора. Це цілком природно, адже тепло не може поширитися по всій площі холодної сторони модуля через низьку теплопровідність його обкладок. І якщо ви просто так встановите модуль Пельтьє на процесор, навіть змастивши його термопастою, ви ризикуєте спалити мозок комп'ютера, адже потужності тих кількох термопар, розташованих над процесором, буде недостатньо для відводу тепла від ядра, а інші брати участь в охолодженні не будуть. Вирішити проблему може тільки хороша мідна прокладка між ядром процесора і термоелектричним модулем. Причому, якщо ви думаєте, що вам буде досить встановити звичайну мідну прокладку типу Thermaltakе Copper Shim, то глибоко помиляєтеся. Ці прокладки не здатні так ефективно розподілити тепло по всій поверхні охолоджувача, як того вимагається. Вони взагалі більше створені для захисту від пошкодження ядра, ніж для допомоги охолодженню, хоча з цим вони теж допомагають справлятися. Але для рівномірного розподілу тепла по поверхні модуля Пельтьє вам знадобиться мідна пластинка, яка буде за розмірами дорівнювати модулю Пельтьє і стане прокладкою між ядром процесора і холодною стороною TEC. Причому, така пластинка повинна бути рівною, як і не товстою, але і не дуже тонкою, щоб рівномірно розподіляти тепло по всьому модулю охолодження. Найкраще її добути з мідного радіатора на процесор. Видаливши ребра з такого радіатора, ми отримаємо вже відшліфовану з одного боку рівну пластинку, яку залишиться лише трохи додатково обробити, рясно змастити термопастою і помістити між процесором і термоелектричною пластиною. Відразу виникає питання: чому б не зробити термоелектричний модуль з мідними обкладинками? Відповіді на це запитання не знає ніхто...
Характеристики:
Модель: TEC1-12706
Розмір: 40 x 40 x 4 мм
Напруга живлення: від 0 до 15 В
Макс. струм споживання: 5.8 А
Номінальний струм (12В) : 4.5А
Внутрішній опір: 2.1-2.4 Ом
Робоча температура: від -30 до 60 °C
Потужність охолодження (макс.): 55 Вт
Вага: 22 г
Відгуки покупців про Термоэлектронный кулер элемент Пельтье TEC1 12706 12В
Аноляк Василь (13.07.2024)
Замовляв Термоелектронний Пельтьє TEC1 12706 12В. На привиликий жаль виявився не робочим.При монтажі і підключенні не видавав відповідних температурних характерисчтик. Від так поповнив пусту нішу у смітнику. Прийшлось замовити у іншого поставщика що виявилось позитивом.
Доброго дня. Напишіть нам лист на пошту з вказаним номером вашого замовлення та описом ситуації. Ми обов''язково з вами зв''яжемося для розв''язання питання.
Купил данный модуль для ремонта каминного тепловентилятора. Поставил, подключил, моторчик вентилятора заработал. Большего и не надо, новый вентилятор стоит от 1800 грн. Ремонт обошёлся копейки. Заказал вторую плату для подстраховки.
Доброго дня. На жаль точна дата поставки невідома. Ви можете зробити передзамовлення і як продукція з''явиться у продажу з вами зв''яжеться наш менеджер.
Элемент приехал не рабочий. Между контактами обрыв цепи, соответственно потребление тока при любом напряжении = 0. Визуально один торец выглядит слегка надломленным. К кому можно обратиться по этому поводу?
Аналогичная ситуация как у Назара.
Взял компьютерный блок питания на 350 Вт, соединил все желтые (+12В) в один пучок и черные в другой. Поставил греющуюся сторону на алюминиевый радиатор, от боксового кулера. Подключил к элементу питание и увидел 2,4-2,55 А. Надеялся на большее.
admin,
Провел еще один тест. Массивный радиатор с кулером был установлен на нагревающуюся сторону с использованием термопасты. Кулер подключался к другому блоку, и отвод тепла обеспечивал отличный, радиатор был слегка теплый. На холодной стороне установил небольшой радиатор. По истечению нескольких минут, на поверхности был зафиксирован максимум -8 С, при комнатной температуре в +27 С, радиатор покрылся инеем. Напряжение было 11,88-11,90 В, ток 2,7-2,8 А.
ВАХ у элемента пельтье нелинейная, а даный экземпляр расчитан на максимум 15В. Поэтому и не мудрено, что при 12В Вы не получили большого тока потребления
Нормально работает. НОРМАЛЬНО! ДОВОЛЕН!
А тем кто сомневается:
1. Обеспечьте хорошее охлаждение.
Повторяю: ОХЛАЖДЕНИЕ!!!
иначе работать НЕ будет!
2. Проверьте сечение проводов. Тоненькие конечно не подадут большой ток :))
ну это же элементарно! :))
Да с током потребления конечно промашка 2.6-2.7А при 9В
питания ,плюс надо учитывать влияние на ток потребления наличие радиаторов.В целом считаю за такую цену свою работу делает.Для изготовления малогабаритного охладителя продуктов подойдет добиться отрицательных температур конечно же не получится да он и не предназначен для этого.В целом рекомендую для аматорских экспериментов.
Купил данный модуль. В целом - работает, однако никаких 6А он не потребляет, соответственно, на полную мощность не выходит. Питал 12В, максимальный замеченный ток - 2.5А. Холодит, но я ожидал большего. Такой же, 12706 модуль, на многих видео и 6А потреблял, и инием радиатор покрывал
Буду признателен, если подскажете. Какой мощности нужен модуль, чтобы на два градуса охладить термобокс 3 метра кубических?Вытяжка на улицу работает, вдув пассивный, внутри вентилятор гоняет воздух. Компьютерный кулер подойдет для охлаждения модуля или мощнее нужен кулер?
Модуль терморегулятора призначений для контролю і підтримки заданої температури з заданою точністю. Комплектується водонепроникним датчиком температури. Має кнопки для гнучкого налаштування (вибір режиму - нагрівання або охолодження; гістерезис, робочі межі; межі регулювання; затримка...
Клон датчика Dallas DS18B20 з повністю аналогічними параметрами: діапазон вимірюваних температур від -55 до +125 °C. Зчитуваний з приладу цифровий код є прямим безпосереднім кодом виміряного значення температури і не потребує додаткових перетворень. Програмована користувачем роздільна...
Зарядний пристрій з захистом від перерозряду. Використовується для зарядки Li-ion батарей і контролю їх розрядки, заряджає до напруги 4.2В струмом 1А. Є можливість регулювати струм заряду (за допомогою заміни резистора R3).
Мініатюрний регульований підвищуючий перетворювач з вихідною напругою до 28В і максимальним струмом до 2А. Вхідна напруга завжди має бути нижче вихідної.
Термопаста КПТ-8У виготовлена на основі силіконового масла і оксидів металів. Це вдосконалена версія відомої термопасти КПТ-8. Термопаста підходить для будь-яких міні-комп'ютерів, стандартних комп'ютерів - десктопів, ноутбуків, а також для будь-якого іншого обладнання, де...
Датчик температури DS18B20 в захисному водонепроникному корпусі з пиловологозахистом IP67. Діапазон температур, вимірюваних датчиком знаходиться в межі -55С ... + 125С. Але так як захисна оболонка датчика зроблена з ПВХ, то рекомендується верхній діапазон виміру обмежити ста градусами. Сам...
Мініатюрний підвищуючий конвертер, що підвищує напругу одного Li-Po або декількох Ni-Cd Ni-Mh акумуляторів або батарейок. Модуль дозволяє створювати малогабаритні автономні зарядні і живлячі пристрої (powerbank), заряджати пристрої через USB роз'єм (мобільні телефони, планшети, іграшки)...
29 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.