Додайте WiFi до своїх пристроїв за допомогою Arduino Uno WiFi. По суті, це оригінальний контролер Arduino Uno Rev3 з новим 8-бітовим мікроконтролером від Microchip і вбудованим IMU (Inertial Measurement Unit). Що стосується з'єднання WiFi, то воно захищене за допомогою нового однокристального крипто-прискорювача ECC608. У мікроконтролер доданий новий компонент від Microchip - функція, що зазвичай зустрічається в нових PIC контролерах. Це Core Independent Peripheral. Це щось на зразок програмованої логіки типу CPLD, розташованої в тому ж корпусі, що і ядро мікроконтролера.
Portenta Hat Carrier - це інноваційне рішення, що дозволяє реалізувати безліч проектів у галузі робототехніки, промисловості та автоматизації будівель. У поєднанні з платами Portenta X8, H7 або C33 він перетворюється на потужну промислову платформу, додатково доповнену сумісністю з Raspberry Pi® Hats. Носій забезпечує легкий доступ до масиву периферійних пристроїв, таких як CAN, ethernet, microSD, USB, камера та аналогові порти введення та виведення. Його конструкція покращена за рахунок спеціальних контактів для ефективного налагодження та роз'єму вентилятора PWM.
ATMega328P в DIP-корпусі, має попередньо прошитий завантажувач Arduino UNO (16MГц). Це дозволить Вам використовувати код Arduino в проектах без фактичного використання плати Ардуіно.
Оригінальна Arduino Mega 2560 Rev3. Виробництво - Італія. Rev3 це остання версія топової мікроконтролерної плати від Arduino. Плата побудована на потужному чіпі ATmega2560 та працює на частоті 16 МГц. Вона має 54 цифрових входи/виходи, 14 з яких можуть працювати в режимі ШІМ (PWM), 16 аналогових входів, 4 (!) Апаратних послідовних порти UART для зв'язку з комп'ютером та іншими пристроями, роз'єм USB, роз'єм для зовнішнього живлення, ICSP хідер і кнопку Скидання. Нова версія Rev3 має новий чіп Atmega16U2 (у версіях Rev1 і Rev2 Atmega8U2) з програмною прошивкою конвертера "USB-послідовний порт", замість використовуваних в більш ранніх версіях мікросхем FTDI, що дозволяє підвищити швидкість при передачі даних. Є версія в подарунковій упаковці (див. останнє фото).
Плата побудована на мікроконтролері ATmega32u4, відрізняється, як це видно з назви, мініатюрними габаритами і вагою. На борту 20 цифрових входів/виходів (7 з яких можуть бути використані як IBV/PWM, а 12 як аналогові входи), 16МГц генератор частоти, мікро USB роз'єм, виводи ICSP для можливості внутрішньосхемногопрограмування і звичайно кнопка reset. На відміну від Arduinio Mini він може програмуватися безпосередньо від комп'ютерного USB виходу, без додаткових перехідників. Форм фактор дозволяє зручно підключати його до макетної плати.
Контролер MKR WAN 1310 пропонує ряд удосконалень у порівнянні зі своїм попередником MKR WAN 1300. Незважаючи на те, що MKR WAN 1310, як і раніше, базується на малопотужному процесорі Microchip® SAMD21 , модулі Murata CMWX1ZZABZ LoRa® і крип у собі новий зарядний пристрій для акумулятора, 2-мегабайтну SPI-флеш-пам'ять та покращений контроль енергоспоживання плати. Останні модифікації значно збільшили термін служби батареї MKR WAN 1310. При правильному налаштуванні споживання енергії тепер становить лише 104uA! Також можна використовувати USB-порт для подачі живлення (5V) на плату; запускати плату з батареями чи без них – вибір за вами. Реєстрація даних та інші функції OTA (Over The Air) тепер можливі з включенням вбудованої 2-мегабайтної флеш-пам'яті. Ця нова захоплююча функція дозволить вам переносити конфігураційні файли з інфраструктури на плату, створювати власні команди сценаріїв або просто зберігати дані локально, щоб відправляти їх, коли з'єднання буде найкращим. У той час як крипточип MKR WAN 1310 забезпечує додаткову безпеку, зберігаючи облікові дані та сертифікати у захищеному елементі. Ці особливості роблять його ідеальним вузлом Інтернету речей та будівельним блоком для малопотужних широкосмугових пристроїв Інтернету речей.
Контролер Arduino Nano 33 BLE призначений для побудови пристроїв з Bluetooth інтерфейсом, що працюють на невеликій відстані для енергоефективних конструкцій. Ця компактна і надійна плата у формфакторі контролера Arduino NANO побудована на базі модуля NINA B306, заснованого на мікроконтролері Nordic nRF 52840 і містить потужний процесор Cortex M4F. Його архітектура, повністю сумісна з Arduino IDE Online та Offline версіями, має 9-осьовий інерційний вимірювальний блок (IMU) і знижене енергоспоживання в порівнянні з іншими платами того ж розміру. Це дозволяє розробляти автономні пристрої та проєкти з датчиками руху, які повинні взаємодіяти з іншими пристроями на близькій відстані. Arduino NANO 33 BLE також ідеально підходить для проєктів автоматизації завдяки многопротокольному радіозв'язку BT 5.0.
Arduino Nano 33 BLE Sense Rev2 - це нова плата розробника від Arduino з підтримкою штучного інтелекту у форм-факторі практично Arduino NANO з набором датчиків, які дозволять Вам без будь-якого зовнішнього обладнання відразу ж почати розробку IOT пристроїв на базі AI.
Arduino Nano 33 IoT це найпростіша і найдешевша точка входу для покращення існуючих пристроїв (і створення нових), які стануть частиною Інтернету речей та розробки програм для пікомереж. Якщо ви плануєте побудувати мережу датчиків, підключену до офісного або домашнього маршрутизатора або хочете створити пристрій Bluetooth® Low Energy, що надсилає дані на мобільний телефон, Nano 33 IoT – це універсальне рішення для багатьох завдань. базові сценарії програм IoT. Основним процесором плати є 32-розрядний процесор Arm® Cortex®-M0 із низьким енергоспоживанням SAMD21. З'єднання Wi-Fi і Bluetooth® здійснюється за допомогою u-blox модуля NINA-W10 - чіпсету з низьким енергоспоживанням, що працює в діапазоні 2.4 ГГц. Крім того, безпечний зв'язок забезпечується за допомогою крипточипу Microchip ECC608. Також ви можете використовувати 6-осьовий IMU, що робить цю плату ідеальною для простих систем вібросигналізації, крокомірів, взаємного позиціонування роботів і т.і.
Arduino Nano 33 IoT це найпростіша і найдешевша точка входу для покращення існуючих пристроїв (і створення нових), які стануть частиною Інтернету речей та розробки програм для пікомереж. Якщо ви плануєте побудувати мережу датчиків, підключену до офісного або домашнього маршрутизатора або хочете створити пристрій Bluetooth® Low Energy, що надсилає дані на мобільний телефон, Nano 33 IoT – це універсальне рішення для багатьох завдань. базові сценарії програм IoT. Основним процесором плати є 32-розрядний процесор Arm® Cortex®-M0 із низьким енергоспоживанням SAMD21. З'єднання Wi-Fi і Bluetooth® здійснюється за допомогою u-blox модуля NINA-W10 - чіпсету з низьким енергоспоживанням, що працює в діапазоні 2.4 ГГц. Крім того, безпечний зв'язок забезпечується за допомогою крипточипу Microchip ECC608. Також ви можете використовувати 6-осьовий IMU, що робить цю плату ідеальною для простих систем вібросигналізації, крокомірів, взаємного позиціонування роботів і т.і.
Arduino Nano RP2040 Connect - контролер на платі у форматі контролера Arduino Nano із застосованим двоядерним мікроконтролером RP2040 Arm Cortex M0+ із частотою процесорів 133 МГц. Він містить 264 КБ SRAM та 16 МБ флеш-пам'яті пам'яті програм. Але що дійсно цікаво, то це вбудовані можливості підключення до бездротової мережі. Надзвичайно популярний радіомодуль u-blox NINA-W102, що легко адаптується, робить його справжнім чемпіоном IoT. Це також означає, що ви можете використовувати всі сили хмари завдяки повній сумісності з Arduino Cloud. Він має вбудовані датчики, які також перетворюють ваші збірки на потужні проекти. Мікрофон та датчик руху додають глибини можливостей, які майже неможливо знайти на контролерах такого розміру.
Новий оригінальний контролер від Arduino - Portenta H7 одночасно виконує високорівневий код і завдання в реальному часі. Конструкція включає два процесори, які можуть виконувати завдання паралельно. Наприклад - можна виконувати скомпільований код Arduino разом з кодом MicroPython і мати обидва ядра для зв'язку один з одним. Функціональність Portenta подвійна: вона може працювати як будь-яка інша плата вбудованого мікроконтролера або як головний процесор вбудованого комп'ютера. Наприклад: використовуйте Portenta Vision Shield, щоб перетворити Вашу плату H7 в промислову камеру, здатну виконувати алгоритми машинного навчання в реальному часі для потокового відео в реальному часі.
Лімітована серія контролера Arduino UNO Mini Limited Edition є класичним контролером Arduino UNO з максимально малими розмірами. Так як це колекційна серія, то і виконана вона відповідно - чорний лак і позолочені контакти. Для зменшення розмірів плати використаний сучасний USB Type-C роз'єм для підключення до комп'ютера. В усьому іншому це звичайний Arduino UNO. Дана модель виконана на базі процесора ATmega328P, як USB-UART конвертер використовує ATmega16U2. Це дозволяє підвищити швидкість передачі; під Linux або Mac не потрібні драйвера (inf файл для Windows необхідний, який входить до складу Arduino IDE), і дозволяє при перепрошивці використовувати контролер як клавіатуру, мишу або джойстик. Виробництво – Італія.
Arduino UNO R4 WiFi поєднує обчислювальну потужність і нові периферійні пристрої мікроконтролера RA4M1 від Renesas з можливостями бездротового зв'язку ESP32-S3 від Espressif. До того ж, UNO R4 WiFi містить на платі вбудовану світлодіодну матрицю 12x8, роз'єм Qwiic, VRTC та контакт OFF, що задовольняє всі потенційні потреби виробників у їхньому наступному проекті. За допомогою UNO R4 WiFi можна легко оновити свій проект і додати бездротове з'єднання, щоб розширити можливості вашої поточної установки. Якщо це ваш перший проект, то на цій платі є все необхідне для розвитку вашої творчості.
Новий член культового сімейства Nano – Nano ESP32. Ця плата поєднує всі можливості відомого ESP32-S3 з повною підтримкою екосистеми Arduino, що дозволяє виробникам досліджувати світ Arduino і MicroPython без будь-яких труднощів. Просто розкрийте свій творчий потенціал та почніть створювати наступний проект Інтернету речей.
Новий член культового сімейства Nano – Nano ESP32. Ця плата поєднує всі можливості відомого ESP32-S3 з повною підтримкою екосистеми Arduino, що дозволяє виробникам досліджувати світ Arduino і MicroPython без будь-яких труднощів. Просто розкрийте свій творчий потенціал та почніть створювати наступний проект Інтернету речей.
Гарнітура Nicla Voice розміром 22.86 x 22.86 мм дозволяє легко реалізувати розпізнавання мовлення, оскільки вона оснащена потужним процесором нейронних рішень NDP120 від Syntiant для запуску декількох алгоритмів штучного інтелекту, використовуючи передове машинне навчання на основі біологічних технологій для автоматизації складних завдань. Nicla Voice оснащена повним набором датчиків: на додаток до мікрофону він оснащений інтелектуальним 6-осьовим датчиком руху та магнітометром, що робить його ідеальним рішенням для профілактичного обслуговування, розпізнавання жестів та голосу, а також безконтактних програм. Nicla Voice пропонує вбудоване підключення Bluetooth® Low Energy для легкої взаємодії з існуючими пристроями та сумісним із продуктами Nicla, Portenta та MKR. Нарешті, його наднизьке енергоспоживання уможливлює цілодобову обробку даних датчиків з можливістю автономної роботи від акумулятора. Досить компактний, щоб поміститися в пристрої або модернізувати існуюче обладнання, забезпечуючи можливості штучного інтелекту, але при цьому вимагаючи мінімального споживання енергії: Nicla Voice - це «неможливе» поєднання, яке робить розпізнавання голосу на межі можливого - і простіше, ніж будь-коли .