Модуль построен на базе контроллера PIC, но не общего назначения, а специализированного, со встроенным 10Base-T Ethernet контроллером и интегрированным MAC и PHY. Физический уровень реализован в самом контроллере, т.е. развязывающий трансформатор вешается прям на контроллер. Фактически, на одном только разъеме, кварце и микроконтроллере да мизерной обвязке можно сделать самодостаточный вебсервер. Под него у Microchip написал неплохую библиотечку реализующую TCP/IP стек.
Модуль POE живлення міні-комп'ютерів PINE і ROCK. Вхідна напруга живлення: стандартна напруга постійного струму 48В. Вихідна напруга: 5В / 2.4A, 12Вт, роз'єм 3.5мм / 1.35мм. Швидкість передачі даних: 100/100 Mbps; повністю сумісний з IEEE 802.3af. Пристрій повністю відповідає принципу Plug and play - не потрібна будь-яка настройка.
Модуль Pololu AltIMU-10 v5 є інерційним вимірювальним блоком (IMU) і висотоміром, який оснащений тим же гіроскопом і акселерометром LSM6DS33 і магнітометром LIS3MDL, що і MinIMU-9 v5, і додає цифровий барометр LPS25H. Інтерфейс I²C звертається до десяти незалежних параметрів тиску, обертання, прискорення та магнітних вимірювань, які можна використовувати для розрахунку висоти та абсолютної орієнтації датчика. Плата працює в діапазоні напруги живлення від 2.5 до 5.5 В і має відстань між висновками 2.54 мм.
Мощный 32х разрядный микроконтроллер на ядре ARM Cortex M3. 64кб Флеш памяти и 20КБ ОЗУ. Плюс море мощной периферии. Активно используется профессионалами и вызывает интерес новичков. Правда пока есть некоторый недостаток литературы и информации на русском языке. Но ее становится все больше и больше.
На модуле установлен МК STM8L152K6T6. Не самый продвинутый МК из линейки STM8, но практически весь набор периферии, которой есть у топовых МК есть и у него. Разница лишь в объеме памяти, количестве выводов и некоторых фичах вроде второго канала DAC. Для подключения высокочастотного кварца на модуле есть цанговый разъем. Причем сделан он так, что можно воткнуть кварц в привычном корпусе (HC-49) или в мелком (вроде часового, но на высокую частоту).
Сменный модуль для подключения контроллеров AVR в DIP20 и DIP8 корпусах, таких как ATTiny2313, ATTiny 1x (например, ATTiny12), ATTiny x5 (например, ATTiny45). Позволяет расширить возможности отладочной платы. Сам модуль поставляется без контроллера, т.е. является переходником, позволяющим вставлять любой поддерживаемый контроллер, быстро подключать кварцевые резонаторы через цанговые панельки.
USB GPS адаптер на чіпсеті Ublox 6010. Повна сумісність і підтримка для ODROID C1 / U3 / XU3 / XU4 / C0 / C2 під операційними системами Android і Ubuntu. Може використовуватися в системах, які відстежують стан і швидкість переміщення в просторі. Ідеально підходить для систем, що розміщуються в автомобілях, катерах і радіокерованих літальних апаратах і т.д.
Інтерфейс системної консолі зібраний на конвертері CP2104 і призначений для розробки і відладки програм для платформ ODROID. Модуль дозволяє стежити за міні-комп'ютером навіть без підключення останнього до монітора, що дуже зручно при розробці та використанні комп'ютера в вбудованих пристроях. Модуль оснащений роз'ємом Molex5268-04 і підключається безпосередньо до роз'єму міні-комп'ютера.
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Цей модуль створений спеціально для моделей PINE A64 і A64+ і не працює з будь-яким іншим пристроєм. Він легко встановлюється на плату і A64 автоматично розпізнає підключений модуль. Формати передачі даних: IEEE 802.11 B / G / N 2.4GHz 1T1R Wifi з Bluetooth 2.1 / 3.0 / 4.0 з інтерфейсом SDIO і змішаним інтерфейсом HS-UART. На основі Combo-модуля Realtek RTL8723BS пропускна здатність Wi-Fi може досягати 150 Мбіт / с теоретично з використанням технології MIMO 1 × 1 802.11nb / g / n, а Bluetooth може підтримувати BT2.1 + EDR / BT3.0 и BT4.0.
Модуль XBee 3 створений відповідно до стандартів IEEE802.15.4 і побудований на чіпсеті Silicon Labs EFR32MG SoC. Він забезпечує настройку і функціонування бюджетних бездротових мереж, яким необхідно низьке енергоспоживання - тому що даний модуль характеризується дуже низьким енергоспоживанням, при цьому він здатний забезпечити високошвидкісну надійну передачу даних між пристроями. XBee3 працює в частотному діапазоні ISM 2,4 ГГц.
Проблема – не працює microusb. Продається як запчастини.
Модуль автономного живлення являє собою комбінацію двох пристроїв – зарядного пристрою літієвого акумулятора і підвищуючого перетворювача напруги з 3В в 5В та ідеально підходить для живлення 3В і 5В пристроїв, таких як, контролери Arduino, міні-комп'ютери Orange Pi і Raspberry Pi і ін, а також зарядки мобільних пристроїв, виступаючи в якості автономного джерела живлення.
Повністю нові та робочі модулі, виконання представлене на зображенні. Модуль акселерометра і магнітометри на LSM303DLH призначений для визначення значення і напрямку вектора магнітного поля і прискорення. Відмінне рішення для побудови простих роботів, літальних апаратів і т.д.
Модуль безконтактного вимірювача температури MLX90614 призначений для безконтактного вимірювання абсолютної температури об'єктів. Дані температури можна зчитувати як через цифровий інтерфейс SMBus (аналогічний I2C) так і через ШІМ-вихід з частотою ШІМ 10Гц або 1000Гц. Використовуваний датчик MLX90614 має широкі можливості з програмування, калібрування та конфігурації. Модуль має зручні отвори для кріплення, внутрішній стабілізатор, конденсатори фільтра з живлення та підтягувальні резистори на цифровій шині.
Модуль питания с выпрямителем и стабилизатором напряжения предназначен для построения трансформаторных источников питания со стабильным выходным напряжением. Благодаря использованию стабилизатора напряжения LM7805 выходное напряжение стабилизировано с высокой точностью. При использовании модуля необходимо учитывать, что разница напряжений входного и выходного рассеивается в виде тепла, которое рассеивается радиатором. Так как размеры радиатора небольшие то и выходной ток, при большой разнице напряжений, должен быть небольшой. При необходимости подключения более мощной нагрузки необходимо использовать радиатор большего размера и обеспечить его хорошее охлаждение.
Модуль вимірювання параметрів повітря заснований на сучасному цифровому датчику Bosch BME680. Принцип роботи полягає в зчитуванні даних з датчика BME680 через розміщений на платі мікроконтролер і отриманні на основі вбудованого алгоритму обробки отриманих даних: значень температури і вологості, атмосферного тиску і якості повітря в приміщенні IAQ. Модуль можна підключати до всіх мікроконтролерів і міні-комп'ютерів.