Датчик блискавки використовує інноваційну мікросхему датчика блискавки AMS AS3935 Franklin IC та спеціальну антену Coilcraft MA5532-AE для виявлення відстані, інтенсивності та частоти блискавки в радіусі 40 км як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Вбудований алгоритм придушення штучних перешкод може ефективно уникнути електричних перешкод, створюваних різними побутовими приладами. На додаток до того, що він дозволяє ентузіастам погоди вимірювати місцеві дані про грозах просто і ефективно, завдяки своїм компактним розмірам і широкому діапазону виявлення, він також може бути вбудований у різні інтелектуальні пристрої для альпіністів або людей, які працюють на висоті.
Ультразвуковий датчик відстані визначає відстань до цілі шляхом вимірювання інтервалів часу між відправкою та прийомом ультразвукового імпульсу. Це простий у використанні комерційний ультразвуковий сенсорний модуль високої продуктивності та надійності, що відрізняється набагато меншою сліпою зоною, ширшим кутом зондування та певною проникаючою здатністю (зміг, пил) порівняно з іншими аналогічними датчиками.
Цей регульований підвищуючий DC-DC перетворювач потужністю 20 Вт з цифровим дисплеєм побудований на професійному чіпі перетворювача XL6009E1 і підтримує вхідну напругу живлення від 3 до 32 В у вихідну від 5 до 35 В з точністю ±0,05 В. Частота перемикання становить 400 кГц , ефективність перетворення може досягати 94%. Перетворювач має функції захисту від перегріву та захисту від короткого замикання та високу продуктивність.
5-дюймовий LCD дисплей із сенсорною панеллю з роздільною здатністю 800*480 і розміром видимої області 108×64.8мм. Дисплей розрахований на безпосереднє підключення до всіх моделей комп'ютерів Raspberry Pi і містить сенсорну панель з підтримкою розпізнавання 5-ти одночасних торкань.
DFRobot представляє модуль підсвічування Рк-дисплея LCD1602 RGB Backlight, який може відтворювати світ різних кольорів підсвічування і використовуватися замість штатного модуля підсвічування дисплея. І звичайно ж, цей незвичайний індикатор-світлодіодну панель можна використовувати в різних інших виробах.
Це новий тип аналогового ємнісного датчика вологості грунту, розробленого DFRobot. У порівнянні зі старим датчиком вологості грунту він має підвищену водонепроникність. Навіть якщо датчик повністю занурений у воду його все одно можна використовувати - антикорозійні характеристики датчика покращені. Більше не потрібно турбуватися про те, що датчики в грунті дряпають сенсорну панель, що призводить до прискореної корозії датчика. Так само збільшена довжина електродної пластини та оптимізовані вихідні параметри датчика: розширено діапазон вимірювань, а значення вимірювання датчика точніше!
Самая большая проблема резистивных датчиков влажности почвы – малый срок эксплуатации, обусловленный подверженностью коррозии контактов измерителя. Ёмкостные датчики свободны от этого недостатка, а коррозионностойкое покрытие электродов делает их практически вечными. Еще это положительно влияет на стабильность показаний и точность измерения датчика. Так же на стабильность показаний положительно влияет наличие на плате датчика стабилизатора напряжения питания, что дает возможность питать датчик напряжением от 3,3В до 5,5В. В комплекте идет кабель подключения, что позволяет очень просто и быстро подключить датчик к контроллеру или плате расширения. Данный датчик оригинальный от компании DFRobot. Разъём датчика полностью совместим с семейством датчиков Gravity.
Міні-комп'ютер Raspberry Pi потужний та продуктивний. У нього є вбудовані бездротові інтерфейси, великий обсяг оперативної пам'яті, можливість підключення дисплея та реалізації складних алгоритмів керування. Контролер Arduino Leonardo володіє меншою продуктивністю, меншим об'ємом пам'яті ПЗ, володіє такою перевагою як робота в реальному часі. Для Arduino немає нічого простішого ніж керувати двигунами з реакцією на датчики перешкод. Тепер переваги обох пристроїв об'єднані в новому шилді для Raspberry Pi. На шилд виведено контакти вводу/виводу в стандартному форм-факторі Arduino, що дозволяє використовувати готові шилди і плати для контролера Arduino. Додатково виведені контакти GPIO Raspberry, що дозволяє максимально використовувати ресурси як Raspberry Pi так і Arduino.
Raspberry Pi 4B GPIO Terminal Block HAT - це монтажна плата розширення з клемними роз'ємами для підключення додаткового обладнання до Raspberry Pi та забезпечує надійні та стабільні з'єднання для ваших проектів. Всі контакти GPIO виведені на клемні колодки. Клемний блок має високоякісну кольорову та міцну шовкографію. Також він має вбудовані світлодіоди індикації рівня для відповідних контактів під блоками, що дозволяє користувачам безпосередньо переглядати стан контактів під час роботи з GPIO, щоб було зручно виконувати тестування, налагодження та подальше обслуговування. пристрої. Модуль сумісний з усіма моделями Raspberry Pi, що мають подібний формат роз'єму GPIO.
Датчик вогню може вловлювати вогонь або інше світло з довжиною хвилі 760 - 1100нм. Робочий кут складає 60 градусів. Також на платі є два отвори під гвинти М3 для фіксації. Робоча температура датчика від -25 до 85 градусів Цельсія, тому треба бути обережним і наближати датчик занадто близько до вогню.
Ультразвуковий датчик відстані A01NYUB визначає відстань до ооб'екта вимірюючи проміжок часу між відправленням і отриманням ультразвукового імпульсу. Цей водонепроникний ультразвуковий датчик має велику відстань виявлення об'єкта, широкий кут виявлення і велику потужність зондуючого імпульсу. Датчик постачається зі знімним рупором, використання якого підвищує відстань виявлення 7,5 м.
Цей невеликий модуль представляє з себе електретний мікрофон зі стократним операційним підсилювачем, який може посилити звуки голосу, стуку в двері та ін. до рівня, здатного бути прийнятим АЦП мікроконтролера (аналоговим входом). Для підключення до модуля підходить кабель для підключення датчиків.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Для підтримки високої працездатності потрібно стежити за концентрацією СО2 в приміщенні і своєчасно провітрювати його. Тепер виміряти концентрацію СО2 стало дуже просто з датчиком MG-811. Висока чутливість до СО2 і низька до парів води та алкоголю. Повністю завершений функціонал, промислове виконання та просте підключення до контролера.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Багато проектів вимагають більше двох напруг живлення, які може надати плата Arduino (5В і 3.3В). Якщо подати на цей шилд напругу в діапазоні 4.5 - 35В, на виході можна отримати від 1.25 до 12В з максимальним струмом в 3А (напруга виставляється за допомогою підлаштовним резистором на шилді). З цим шилдом ваш Ардуіно може мати одне живлення для всіх.
Цей шилд виконаний на мікросхемі MAX3232ESE та призначений для підключення до контролера Arduino пристроїв зі стандартним інтерфейсом RS232. Для програмування контролера передбачений перемикач входу Rx. В одному положенні контролер працює в парі з конвертером, в іншому - в стандартному режимі програмування. Також є зручна область для макетування під пайку. Вихід конвертера виведений на стандартний DB9 роз'єм і на окремі стоячі піни.
У стандарті RS-485 для передачі і прийому даних використовується одна вита пара проводів, іноді супроводжується екрануючою опліткою або загальним проводом. Передача даних здійснюється за допомогою диференціальних сигналів. Різниця напруги між провідниками однієї полярності означає логічну одиницю, різниця іншої полярності - нуль.
Плата служить для підключення великої кількості різноманітних сенсорів. На борту слоти для підключення 3х Xbee модулів (в тому числі Bluetooth Bee та інших *bee), також виведені виводи для підключення інших Ардуіно шилдів. Містить область для прототипування (масив металізованих отворів), цифрові піни з 14 по 53, аналогові з 6 по 15 та ШІМ з 2 по 9 також виведені на зручні трьохроз'ємні колодки з живленням.
Новітня сьома версія шилда розширення портів введення-виведення IO Expansion Shield for Arduino V7.1 тепер підтримує модулі Xbee, підключення SD карти, інтерфейс APC220, модуля блютус, драйверів сервоприводів та звичайно велику кількість різноманітних датчиків. Змінено схему живлення і тепер шилд можна підключати як до Arduino UNO так і до Arduino DUE та інших контролерів з напругою цифрових інтерфейсів 3.3В і міні-комп'ютерів Raspberry Pi, ODROID та ін.
DFRobot - ведущий мировой поставщик оборудования для робототехники с открытым исходным кодом, с большим сообществом, обслуживающим будущих новаторов в области робототехники. DFRobot создает инновационные удобные для пользователя аппаратные комплексы и программные продукты, которые становятся основой во всех видах электронных проектов роботостроения и объединяют огромное сообщество людей по всему миру.
Фабрика мечты для роботоголиков
DFRobot - это динамично развивающаяся группа энтузиастов с разнообразным опытом и историей: от бывшего специалиста по атомным подводным лодкам, старшего инженера компании Bluechip, художника, радиолюбителя до гуру программного обеспечения. Все они имеют одну общую черту: любовь к созданию роботов.
Расширение возможностей производства с 2008 года
DFRobot был одним из первых, кто использовал аппаратное обеспечение с открытым исходным кодом, особенно для Arduino, Raspberry Pi и LattePanda. Постоянно растущий каталог продукции насчитывает более 1300 компонентов и виджетов, уже продано более 1,5 миллиона единиц товаров в 220 стран мира. Миссия компании состоит в том, чтобы создать сообщество с легким доступом к оборудованию, программному обеспечению и идеям, которые позволяют производителям и молодому поколению достигать своих целей и эффективно реализовывать творческие идеи.
Изменение формы обучения STEM
С целью обучения большего количества людей, DFRobot разрабатывает все новые и новые учебные комплексы, предлагая их всем, связанным с воспитанием молодого поколения лицам - от учителей до родителей. Эти наборы роботов DIY Arduino / Electronics были внедрены в школах по всему миру. Книги и учебные пособия приносят студентам знания, подкрепленные практическими опытами и экспериментами на базе оборудования, идущего в комплекте. Компания DFRobot верит и надеется, что посеянные ею семена креативных знаний и жажды новых открытий будут расти в будущих поколениях, которые обязательно изменят мир к лучшему!
Будущее за всеми роботами. Присоединитесь ли вы к нам?
В DFRobot мы верим, что каждый может извлечь выгоду из робототехники, выявляя и решая все новые и новые "непреодолимые" трудности, мотивируя себя на завершение проекта, работая вместе, вдохновляя других, давая советы и делясь с другими. И с каждым днем мы все больше и больше убеждаемся, что произодимые нами программные и аппаратные продукты позволяют как новичкам, так и продвинутым техникам позволяют в полной мере использовать преимущества открытых и передовых технологий в бескрайнем мире робото-строения.
История DFRobot
Основана в 2008 году с офисами в Пекине, Шанхае, Чэнду, Китае. DFRobot разрабатывает, производит оборудование с открытым исходным кодом. DFRobot объединяет более 100 сотрудников, 30% из которых являются инженерами. За последние 5 лет DFRobot поставил более 1 миллиона модулей с открытым исходным кодом для студентов, преподавателей и исследователей.