Плата розробника STM32 Nucleo-144 на STM32F746ZGT6
код: DPC244
Доставка по Україні
Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
Плата розробника STM32 Nucleo-144 з можливістю підключення шилдів від Arduino і плат розширення ST morpho. Плата виконана на базі 32-бітного ARM-мікроконтролера сімейства STM32F746ZGT6. Мікроконтролер має приголомшливі можливості і обчислювальну потужність! Плата має дуже великий вибір вбудованої периферії, великі обсяги пам'яті програм і оперативної пам'яті. Nucleo - це сімейство плат, підтримуваних онлайн середовищем розробки mbed. Плати цього сімейства надають великі можливості для розробника. Однак зазвичай, чим більше можливостей, тим вище складність в освоєнні і, особливо, тим важче знайомство. На щастя Nucleo позбавлений цього недоліку: завдяки середовищу mbed з можливостями цієї платформи дуже просто познайомитися.
Платі не потрібен окремий пробник, так як на всіх платах STM32 NUCLEO-144 встановлені програматори / відладчики ST-Link / V2-1.
Характеристики:
Мікроконтролер: STM32F746ZGT6 в корпусі LQFP144
Максимальна робоча частота ядра: 216МГц
Пам'ять програм: 1Мбайт
Оперативна пам'ять даних: 320 КБ
Кількість GPIO виводів: 168
АЦП: 3 перетворювача 24 канали по 12-розрядів
ЦАП 2 12-розрядних
Послідовні порти: 8 незалежних USART / UART
I2C інтерфейс: 4
SPI інтерфейс: 6
Таймери:
2 розширених таймера
1 таймер з ультранизьким споживанням
12 таймерів загального призначення
1 сторожовий таймер
CAN інтерфейс: 2
SAI інтерфейс: 2
Генератор випадкових чисел
Ethernet інтерфейс
Напруга живлення: від 1,7В до 3,6
Два типи інтерфейсних роз'ємів підключення:
ST Zio роз'єм сумісний з Arduino ™ Uno V3 для підключення сумісних шилдів
ST morpho роз'єм розширення з повним доступом до всіх ресурсів мікроконтролера
Середовище розробки: ARM® mbed ™ -enabled (див. Http://mbed.org)
Програматор: вбудований ST-LINK / V2-1
Можливість використання вбудованого програматора для програмування зовнішніх пристроїв: передбачена
Варіанти використання призначеного для користувача USB інтерфейсу: віртуальний COM порт, пристрій зберігання інформації і відладочний порт
Варіанти живлення:
5В від ST-LINK / V2-1 USB VBUS
Зовнішній вхід 3.3В і 7В - 12В через ST Zio або ST morpho роз'єми
Режим призначеного для користувача USB: OTG або full-speed пристрій з Micro-AB роз'ємом
Так как микроконтроллер рассчитан на напряжение 3,3В на его входы нужно подавать сигналы напряжением не больше напряжения питания. Для подачи сигналов напряжением 5В следует применять преобразователи уровней.
Это максимальная рабочая частота по даташиту.
Core: ARM® 32-bit Cortex®-M7 CPU with FPU,
adaptive real-time accelerator (ART
Accelerator™) and L1-cache: 4KB data cache
and 4KB instruction cache, allowing 0-wait
state execution from embedded Flash memory
and external memories, frequency up to
216 MHz, MPU, 462 DMIPS/2.14 DMIPS/MHz
(Dhrystone 2.1), and DSP instructions.
Я понял что максимальная частота 216МГц, а с какой частотой идёт поставка ? (Нужно ли разогнать микроконтроллер до частоты 216МГц или она там уже стоит?)
Плата питается напряжением 5В, которое потом преобразуется в требуемое контроллеру напряжение 3,3В. Все входы и выходы контроллера рассчитаны только на 3,3В.
Печально, может как-то можно выдавать 5 вольт, я видел на распиловке есть вход 5 вольт, его можно использовать? Возможно можно как-то преобразователь повышающий подключить, или может какие-то похожие платы которые выдают 5 вольт?
Сможет ли эта плата воспроизводить видео на 7 дюймовый дисплей (1024x600 точек) и одновременно работать с примерно 30 датчиками. И сколько примерно будет FPS при воспроизведение видео?
Прекрасно поддерживается в *nix. Конкретно я доустановил плагин от АC6 для Eclipse, сгенерил проект в STM32CubeMX для SW4STM32 и просто нажал дебаг. По правде сказать, не совсем понимаю зачем отламывать программатор от отладочной платы, но да, тактируется она от f103, который выступает в роли ST-LINK V2. Если нужно запрограммить что-то "внешнее", всегда можно снять две перемычки.
Касательно магазина - все прекрасно... за исключением доставки. Курьер просто ужасный. Хамовитый. Полностью испортил впечатление о магазине. Настолько, что я даже не знаю приду ли второй раз.
Приобрел сегодня платку NUCLEO-F767ZI, к сожалению не здесь, т.к. в ассортименте ее нет. Отличается только более новым чипом.
Полез смотреть схему и плату в GERBER файлах.
1. Печатная плата оказывается 6-и слойная , я думал там 4-е слоя.
2. На плате не распаян внешний кварц HSE (X3).
3. Если "отпиливать" от платы программатор, то CPU останется без внешнего тактирования. Сейчас внешнее тактирование заведено с программатора находящегося на плате.
4. При подключении платы к компьютеру через пользовательское USB она работать не будет, т.к. питание от USB на плату не берется. Выдать на на разъем питание можно, а вот взять нет.
Є питання по "Плата розробника STM32 Nucleo-144 на STM32F746ZGT6" ?
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.