Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
ENC28J60 Ethernet модуль може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсу.
Характеристики:
чіп ENC28J60 Ethernet, корпус SOP28
робоча частота 25МГц
SPI інтерфейс
2x6 роз'єм підключення до пристрою
вбудований роз'єм RJ45
Живлення: +3.3 В або +5 В, якщо на платі є стабілізатор AMS1117-33V
розміри плати 55x36 мм
Для використання модуля з бібліотекою (див. Посилання нижче), потрібно підключити його наступним чином:
Добрый День. Заказал данный модуль для системы smart освещение. Хочу уйти от Wi-Fi сигналов, данный модуль подключил к mega2560(клон) по распиновке обозначенной в файле, Проект основан на платформе BLYNK с использованием библиотеки UIPEthernet. Mega и Enc28j60 запитаны от блока питания HLK-PM01-5v-0,6 А. Модуль подключен фирменным 8-ми жильным патчкордом к Гигабитному свитчу, маршрутизатор роутер netis wf2780.
Данный модуль работает не стабильно, постоянно отваливается соединение с роутером, и приходиться перезагружать МК, при этом линк на модуле и свитче присутствует. Модуль может проработать 10 часов без проблем, а может каждые 2 часа зависать и приходиться перезагружать контроллер. Резервация адреса для модуля никакого результата не дает точно так же как и вручную прописывание IP в скетч. Микросхема дико греется на ощупь примерно 80С*. Сейчас жду W5500 в данном модуле разочаровался.
HLK-PM01-5v-0,6 А. я считаю достаточный блок питания для данной связки, Если запитывать контроллер другим блоком питанием, то enc не запускается. Так же подключал к 100 Мбит- ному свитчу через все тот же патчкорд, никакой разницы нету.
При підключенні до Raspberry Pi Zero, iperf-тест видає біля 3 Мбіт/c, хоча згідно заявки викробника, модуль мав би підтримувати 10 Мбіт/c. Для датчиків така швидкість підійде, але для відеопотоку краще використовувати адаптер Micro USB to RJ45 (є в китайців такі).
Два раза заказывал модуль этого кода (код: AOC105). Всегда получал модули именно такие, как на изображении. В последний раз модуль пришел с совершенно другой распиновкой. У него даже 6 пар пинов вместо 5-и, как было в предыдущих заказах.
На обращение о замене модуля никакого ответа не получил. Обращение было отправлено 3.05.2018 через интерфейс "Жалобы/предложения".
Пришёл 12-ти пиновый со стабилизатором на борту.
Схема подключения: http://psenyukov.ru/wp-content/uploads/2017/02/enc28j60.jpg
Я подключал напрямую к 5В, так как на платке сразу есть стабилизатор. Работает отлично
Доставкой очень доволен, всего через сутки забрал в Харькове.
Приехала hanrun hr91105a 16/02 с 12 пинами и стабилизатором 3,3v на борту. То есть, совсем не то, что описано и нарисовано. Проверил - работает.
Может кому будет полезно, в данной версии названия пинов отличаются:
LNT - INT
ST - SI
Q3 - 3.3V
Модуль рабочий, но с библиотекой пришлось повозится... Та которая приводится на странице товара с ним работать не захотела(
А вот эта заработала https://github.com/jcw/ethercard
Хорошо работает модуль (с библиотекой Ethercard), даже не смотря на то, что официально его нельзя запитывать от выхода 3.3В на плате Arduino, т.к. ток потребления может быть намного больше допустимых 50 мА.
Скетч тут http://forum.arduino.ua/viewtopic.php?id=350
Проблемы модуля, с которыми я столкнулся:
1. При подключении к Arduino Leonardo (и аналогов а-ля Pro Micro) у вас 100% возникнет проблема с подключением: ICSP-интерфейс Leonardo не имеет предварительно назначенного пина SS (Slave Select), как у прочих контроллеров (он обычно 10й). Соответственно, предложенная библиотека EtherShield с большой долей вероятности незаработает.
2. Библиотека EtherShield брошена разработчиками более 2х лет назад, ей на смену пришла Ethercard. Но воспользоваться ею при программировании Leonardo к сожалению не получится (без плясок с бубном).
3. Минимальное колдовство, нужное для запуска связки ENC28J60 и Leonardo, - это доработка библиотеки UIPEthernet (которая всем хороша, кроме больших размеров). Солюшн есть тут:
http://microcontrollerelectronics.com/arduino-leonardo-and-spi-communications/
Аналогічний модулю ENC28J60 Ethernet , але в меншому форм-факторі, також може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсом.
Arduino Nano V3.0 - невелика самодостатня плата, сумісна з макетними платами, яка побудована на мікроконтролері ATmega328. Вона в основному збігається за функціональністю з Arduino Duemilanove/Uno, але має інший форм-фактор. Arduino Nano не вистачає тільки роз'єму живлення і замість...
Інфрачервоний датчик руху для Arduino та інших мікроконтролерів. Дозволяє виявляти рух людини або домашньої тварини (можливо реагує і на зомбі, але ми не перевіряли) на відстані до 7 метрів (можна регулювати). Має два входи живлення (+5 В і Земля) і один цифровий вихід, за яким можна...
Клон датчика Dallas DS18B20 з повністю аналогічними параметрами: діапазон вимірюваних температур від -55 до +125 °C. Зчитуваний з приладу цифровий код є прямим безпосереднім кодом виміряного значення температури і не потребує додаткових перетворень. Програмована користувачем роздільна...
Велика макетна плата (830 отворів) з двома лініями для живлення з кожного боку (200 отворів). Дана макетка дозволяє без пайки створювати макети електронних проектів для їх тестування, перевірки та наладки перед остаточним монтажем. Розміри безпаєчної макетної плати MB102 165х56 мм, кількість...
Клон оригінальної плати Arduino Mega 2560 Rev3 . Це остання версія топової мікроконтролерної плати від Arduino, яка тепер має на борту новий чіп Atmega16U2 (у версіях Rev1 і Rev2 Atmega8U2) з програмною прошивкою конвертера "USB-послідовний порт", замість мікросхем FTDI в більш...
799 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.