Каталог
|
Ви вже пройшли всі двадцять п'ять експериментів «Йоди» і хочете рухатися далі? Зберіть сім нових гаджетів і підключіть їх до Інтернету. Почніть автоматизувати світ навколо себе. Проходячи набір ви навчитеся включати світло в кімнаті з телефону, стежити за температурою в будинку з будь-якої точки землі та керувати пристроями через Telegram - всього сім інтерактивних гаджетів. Навіщо потрібен «інтернет речей» Інтернет речей або Internet of Things - це концепція зв'язку великої кількості електронних пристроїв в загальну мережу. Вони спілкуються між собою через інтернет: передають один одному інформацію і реагують на неї. Наприклад, збирають дані про погоду з усіх куточків Землі, керують офісними будівлями або повідомляють шляхи об'їзду, якщо попереду на дорозі утворився затор. З інтернетом речей тісно пов'язане поняття «розумний будинок». Безліч пристроїв автоматизують рутинні завдання і дозволяють контролювати стан будинку через інтернет. Наприклад, можна включити чайник незадовго до приходу додому. Управляти світлом в квартирі зі смартфона - це ще й весело. Як керувати будинком через інтернет Експерименти набору «інтернет речей» допоможуть зробити перші кроки до створення власного розумного будинку. Уявіть собі, скільки всього можна автоматизувати. А тепер, озбройтесь знаннями і дійте. Кожен проект супроводжується кольоровий схемою складання, кодом програми з докладними коментарями і завданнями для вдосконалення пристроїв. Поступово ми розповімо про всі електронні модулі, пояснимо мережеві протоколи і інтерфейси обміну даними, навчимо працювати з web-сервісами. Експерименти «інтернету речей»:
Збирання пристроїв не вимагає пайки і додаткових інструментів. Модулі вставляються в плату розширень Slot Shield. Пристрої позбавляються від зайвих дротів та мають закінчений вигляд. Що в коробці У набір входять 5 електронних компонентів і товстий кольоровий буклет з детальним описом експериментів, теоретичною інформацією і довідником використовуваних функцій.
Зверніть увагу, цей набір є доповненням до набору «Йодо». У ньому немає Iskra JS і цілого ряду необхідних модулів. Якщо у вас немає «Йоди», повторити всі експерименти доповнення «інтернет речей» не вийде. |