Каталог
|
Новий. Проблема - трохи пом'ята пакувальна коробка. Miniware LA104 - це компактний і зовсім легкий 4-канальний аналізатор, що легко вміщується в кишені одягу. Головні переваги приладу полягають у повній незалежності від допоміжного обладнання. Він укомплектований власним 2.8-дюймовим кольоровим LCD TFT екраном, має у своєму розпорядженні програмовані канали, вихід 3-вольтової напруги для зовнішніх логічних схем, генератор ШІМ-сигналів і автономне живлення. Аналізатор LA104 зібраний у корпусі з анодованого алюмінієвого сплаву у класичному чорно-матовому кольорі. Система ручного управління LA104, що складається з кількох кнопок і пари поворотних енкодерів, розміщених з обох боків приладу, створює відчуття простоти навігації під час роботи. Займаючись розробкою індивідуальних проєктів на базі мікропроцесорів або виконуючи обслуговування та ремонт серійних цифрових пристроїв, спеціалістам нерідко необхідно вивчати та аналізувати одночасно кілька ліній логічної схеми, бачити більше інформації про сигнали та їх характеристики на етапах тестування та налагодження. У таких завданнях їм допомагає мультиканальний логічний аналізатор - контрольно-вимірювальний прилад, у чомусь схожий на осцилограф. Відштовхуючись від значення порогової напруги, він перетворює високий та низький рівні вхідного сигналу в логічні одиниці та нулі, збирає їх послідовності та вибудовує отримані форми на горизонтальній осі часу. Схема синхронізації в логічному аналізаторі значно гнучкіша. Вона передбачає налаштування приладу для захоплення сигналів без будь-якої умови чи з урахуванням обраного каналу, фронту, рівня, ширини імпульсу тощо. Довільне комбінування цих характеристик дозволяє створювати складні логічні умови, що підвищують точність синхронізації. Технічні характеристики:
Комплектація Miniware MiniDSO LA104Miniware MiniDSO LA104 упакований у просторий барвистий картонний бокс, стилізований у тематику вмісту. Разом з аналізатором, в комплект входять два 10-пінові шлейфи з різнокольорових дротів DuPont з роз'ємами мама-мама довжиною 20см, якими буде дуже просто підключатися до припаяних штирьових контактів входів/виходів загального призначення (GPIO) готових мікроконтролерних плат або розширень на кшталт Arduino, Raspberry Pi, STM32 та інших. Крім дротів, набір включає п'ять невеликих пробників-зачепів з пружинами, що дають можливість знімати сигнали безпосередньо з ніг мікросхем, і керівництво користувача, що англійською та китайською мовами розповідає про технічні умови експлуатації пристрою, його основні органи управління та спосіб оновлення прошивки.
Управління логічним аналізатором LA1041. Базові функції
2. Щвидкі функції
Екран приладу та менюГрафічна та текстова інформація, що стосується вхідних сигналів, відображається на великому кольоровому екрані. У першій області знаходиться основне меню, що складається з розділів редагування параметрів цифрових інтерфейсів каналів на вході та виході, управління горизонтальною розгорткою, налаштування шаблону синхронізації за логічними умовами з можливістю їх комбінування, призначення каналів автоматичного вимірювання, файловий менеджер та системні налаштування приладу. У перших чотирьох секціях другої, центральної області екрана, будуються діаграми із зібраних логічних імпульсів вхідних каналів. Результати аналізу і декодування послідовних протоколів передачі даних SPI, I2C або UART, що проводиться інтегрованими алгоритмами MiniDSO LA104, виводяться по лініях 5-6 віртуальних каналів у форматах ASCII, DEC або HEX. У цій же області користувач встановлює чутливість шкали часу і положення вимірювальних маркерів, здійснюється прокручування форми сигналу вперед/назад, або її масштабування. Іконки нумерації каналів та представлені в них форми відрізняються кольоровим забарвленням: блакитний, жовтий, фіолетовий та зелений. У третьої області екрана (частина з таблицями), що полегшує та прискорює процес дослідження амплітудних форм, містяться детальні відомості про склад сигналу в межах заданих меж вимірювальних маркерів. Підсумок довжин негативних (N-PWSum) та позитивних (P-PWSum) сторін імпульсів, підрахунок кількості передніх (UpNum) та задніх (DownNum) фронтів для двох вибраних вхідних каналів, виконується аналізатором Miniware LA104 у реальному часі. Додатково в зведену таблицю передаються актуальні координати маркерів Т1 і Т2, і загальний інтервал часу між ними. Остання, четверта область екрана - мініатюрна, немасштабована форма всіх зібраних логічних імпульсів, що зберігаються в пам'яті буфера захоплення.
Генератор ШІМ-сигналаЛогічний аналізатор Miniware MiniDSO LA104 оснащений вбудованим двоканальним генератором цифрової широтно-імпульсної модуляції із загальною частотою та різною шпарованісттю імпульсів. Обидва канали ШИМ-генератора можуть бути джерелом впливових сигналів ідеальної прямокутної форми, сприяють діагностиці поведінки електронних схем, що досліджуються (наприклад, що містять аналого-цифрові перетворювачі) в процесі їх тестування. Діапазон частотних характеристик вихідного ШІМ-сигналу становить 1 кГц...1 МГц, коефіцієнт заповнення - 10-90%, розмах амплітуди - 3В. Збереження зібраних данихLA104 дозволяє зберігати синхронізовані форми логічних імпульсів двома способами. Перший спосіб - це простий знімок екрану з роздільною здатністю 320х240 пікселів у форматі растрових графічних зображень BMP, що відкривається для перегляду на будь-якому ПК, ноутбуці, планшеті, смартфоні та інших пристроях. Другий спосіб - прямий експорт тимчасових характеристик імпульсів (тривалість в нс від фронту до фронту) та їх послідовність по чотирьох каналах з буфера захоплення текстовий файл з розширенням CSV. Time(nS), CH1, CH2, CH3, CH4, 0000103960,00,00,00,00, 0000312000,01,01,00,00, (тривалість 312мкс, канал 1 – лог.од, канал 2 – лог.од.) 0000104000,00,00,00,00, 0000104000,01,01,00,00, 0000104000,00,00,00,00, 0000104000,01,01,00,00, 0000104000,00,00,00,00, 0000104000,01,01,00,00, 0000104000,00,00,00,00, 0000312000,01,01,00,00, ..... Зворотне завантаження раніше збережених файлів у пам'ять LA104 неможливе. Живлення LA104 та оновлення ПЗМаючи власну змінну літій-полімерну батарею ємністю 500мА, LA104 не потребує постійного зовнішнього джерела живлення. Накопичувана енергія акумулятора, що перезаряджається, заповнюється 5-вольтовою напругою, що підключається до інтерфейсу microUSB. Одного повного заряду батареї цілком достатньо для 2-3 годин безперервної роботи. В аналізаторі LA104 передбачено дві функції енергозбереження з індивідуальними часовими інтервалами затримки: зниження яскравості екрану до мінімальної (Standby) та відключення живлення (PowerOff). У LA104 реалізований спрощений спосіб оновлення програмного забезпечення через дротове USB-з'єднання з комп'ютером. Утримування клавіші SMPL в момент включення живлення приладу відкриває доступ до змінного накопичувача DFU V3_61_D, на який копіюванням переноситься файл прошивки з розширенням HEX. Детальна покрокова інструкція з оновлення ПЗ представлена в посібнику користувача LA104 розділу технічної документації. Технічна документація: Посилання:
|