(098) 067-12-26 Киевстар (098) 067-12-26   Киевстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
График работы магазина:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Вс: выходной
г. Киев, ул. Васильковская, 30
ст.м. "Васильковская"
Каталог

Лазерний гравер на базі кульмана

Іноді постає питання в гравіюванні великої площі. Для вирішення цієї задачі і було затіяно даний проект при відносно не великій його вартості. В інтернеті легко знайти багато готових проектів плотерів, лазерних граверів і навіть 3д принтерів на базі

Светодиодное освещение рабочего стола на Arduino

Хороший свет на рабочем месте всегда был одним из главных “пунктиков” для меня. Особенно когда сидишь ночью в темноте и пишешь курсач или кодишь в VS - из-за высокой контрастности, между светлым монитором и темным задним фоном, глаза сильно

Пробный минивыжигатель на двигателях 28byj-48: часть 2

После событий первой части появилось желание сделать нормальный каркас, приобрести более мощный лазер и перейти на GRBL v.1.1. Размер рабочего поля останется прежним: 80х80мм. Будет повторно использована та же механика.

Датчику кольору TCS230 в системі сортування за кольором на Arduino

Колись на виконанні дипломного проекту мені запропонували реалізувати свою ідею на реальному прототипі, сенс даної системи в тому, що вона автоматично сортує предмети на відповідні лінії, як продукцію на підприємстві але за кольором цього предмету.

Индуктивные датчики - описания, виды, характеристики

Индуктивные концевые переключатели (датчики) цилиндрического типа служат для контроля положения металлических объектов. Область их применения невероятно широка. В нашем магазине представлена линейка индуктивных датчиков, но что значат эти буквы и цифры в
Напиши статью и получи скидку!

Лазерний гравер на базі кульмана

2020-10-13

Все статьи →

Автори: Ілля Афанасьєв та Віктор Максіменко

Іноді постає питання в гравіюванні великої площі. Для вирішення цієї задачі і було затіяно даний проект при відносно не великій його вартості. В інтернеті легко знайти багато готових проектів плотерів, лазерних граверів і навіть 3д принтерів на базі кареток від CD/DVD приводів. І ми з колегою по роботі захотіли спробувати зібрати щось подібне.

Спочатку зібрали лазерний гравер на базі кареток від CD/DVD приводів (Мал. 1), але на ньому дуже мала область друку (десь 30/30 мм). І ми вирішили зробити щось більше.)

Мал. 1

Основою даного проекту став «старий» кульман (Мал. 2). Побачивши його, ми зрозуміли, що більша частина роботи вже виконана, оскільки вже є готові направляючі, які легко пересуваються по рівній поверхні.

Мал. 2

Для задуманого проекту нам необхідно було докупити деякі деталі, а саме: що відноситься до механіки:

Знайшли 4 шківи під ремінь, та розхідний матеріал (болти, гайки та мебельні перфоровані пластини).

Що до електроніки в нас вже все було з попереднього проекту, а саме:

Поставало цікаве питання, чи потягнуть двигуни таку «велику» конструкцію. І на здивування всіх скептиків, які казали що потужності двигунів не вистачить станок запрацював.

Загальне зображення лазерного гравера на базі кульмана показано на малюнку 3.

Мал. 3

Робоча область гравіювання склала 1200х900 мм при висоті деталі не більше 10 мм. Для деталей більшої висоти прорізали в столі квадратний отвір 500х300 мм, та за допомогою винтів з гайками-барашками закріпили лист фанери, це дозволило збільшити висоту деталі до 100 мм (Мал. 4.).

Мал. 4

Що до прошивки, багато не скажу, в інтернеті скачали готову прошивку GRBL v.1.1 з офіційної сторінки розробників на GitHub та загрузили її до контролера. Але цей лазер довго не пропрацював, встиг зробити декілька портретів і перегорів діод. Після чого було куплено лазерну головку на 2.5 Вт (Мал. 5.). З цим лазером за 3-4 проходи можна різати фанеру 4 мм товщиною. Також під місце різу поставили кулер для видування диму під лазером. Це хоч трошки, але повинно продовжити термін експлуатації лазера. На нашу думку кулер унеможливлює закопчення лінзи лазера.

Мал. 5

Для роботи на лазері використовуємо програму Engraver Master (Мал. 6). До речі програма виявилась дуже зручна в користуванні, також в неї можна загружати як векторні зображення, так і растрові. Що на мій погляд дуже зручно.

Мал. 6

Для прикладу декілька робіт, виконаних на нашому гравері на базі кульмана))

Растрові зображення на фанері формат А4

В загальному дуже раді цим проектом і вважаємо експеримент з ним вдалим))

Ваша оценка статьи:

Отлично
Хорошо
Удовлетворительно
Плохо
Очень плохо

Общая оценка:

Оценка "Лазерний гравер на базі кульмана"
5 из 5
сделана на основе 1 оценки 1 клиентских отзыва.

Благодарим Вас за обращение! Ваш отзыв появится после модерации администратором.
Ольга
13.10.2020 18:49:56
Який гарний портрет вийшов!
оплата картами Visa и MasterCard