Raspberry Pi Zero 2 W - новітня плата в сімействі Raspberry Pi Zero з чотириядерним процесором, що забезпечує збільшення однопоточної продуктивності на 40% і багатопоточної продуктивності в 5 разів вище, ніж у попередньої одноядерної Raspberry Pi Zero! Наступник революційної моделі Zero W, Raspberry Pi Zero 2 W є заміною оригінальної плати з тим же форм-фактором, роз'ємами та монтажними отворами. Ідеально підходить для поновлення проекту!
Корпус Raspberry Pi 5 виконаний з ABS з вирізами для двох портів HDMI, USB портів, Ethernet порта, а також роз'єм живлення USB-C та доступу до картки пам'яті microSD. Світлодіодний індикатор стану добре видно через гумовий відбивач. Додаткову кришку із затискачем можна зняти, щоб отримати доступ до контактів GPIO Raspberry Pi або підключити HAT. Корпус є вдосконаленим варіантом корпусу Raspberry Pi 4, з покращеними тепловими характеристиками для підтримки вищого пікового енергоспоживання Raspberry Pi 5. У нього вбудований вентилятор із регульованою швидкістю обертання, який керується за допомогою спеціального роз'єму на друкованій платі Raspberry Pi 5.
Raspberry Pi 4 Model B - це четверте покоління основної лінійки мінікомпьютерів від Raspberry Pi Foundation. На даний момент існує три варіанти комплектації, що розрізняються між собою обсягом оперативної пам'яті: 2G, 4G і 8GLPDDR4-3200 SDRAM. Серцем даних платформ є 4х ядерний Х64-bit Cortex-A72 Broadcom (BCM2711B0) ARM-v8 SoC 1.5GHz процесор. Оновлення торкнулися не тільки центрального процесора і оперативної пам'яті. На борту з'явилися два USB порта 3.0, тепер в розпорядженні користувача два USB 2.0 і два USB 3.0 проти чотирьох USB 2.0 встановлених на Rpi 3 B/B+. Зміні піддався і HDMI роз'єм, його змінили два micro-HDMI з підтримкою дозволу 4Kp60. Так само модуль бездротового зв'язку отримав підтримку двох-діапазонного Wi-Fi (стандарт IEEE 802.11ac) з підтримкою Bluetooth 5.0. І на завершення, роз'єм живлення USB-Type-C змінив свого попередника micro-USB.
Raspberry Pi 400 - це повноцінний персональний комп'ютер в компактному корпусі-клавіатурі від Raspberry Pi Foundation. Цілісний корпус представлений у вигляді клавіатури, виконаний у фірмовій колірній гамі, в яку вже вбудований безпосередньо сам міні-комп'ютер RРi 4 (модифікований).
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 2 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 4 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 8 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Швидкий та потужний комп'ютер, вбудований у високоякісну клавіатуру для максимально зручної роботи на компактному ПК. Raspberry Pi 500 оснащений тим же чотириядерним 64-бітним процесором Arm і контролером введення-виводу RP1, що і Raspberry Pi 5. Завдяки цільному алюмінієвому радіатору, вбудованому для поліпшення теплових характеристик, ваш Raspberry Pi 500 буде працювати при двох і навіть плавно. дисплея 4K. Raspberry Pi 500 Personal Computer Unit US - це пристрій, в комплект якого входять лише клавіатура та карта MicroSD об'ємом 32 ГБ з попередньо встановленою ОС Raspberry Pi.
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 16 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Raspberry Pi Camera Module 3 NoIR - це версія класичного модуля Camera Module 3, яка має функцію нічного бачення. У порівнянні зі стандартною версією, Camera Module 3 NoIR не має інфрачервоного фільтра і підтримує нічне бачення при використанні інфрачервоного освітлення. Слід враховувати, що знімки зроблені при денному світлі, матимуть червонуватий відтінок. У камері використовується сенсор IMX708 з роздільною здатністю 12 МП, а оптика має 75° кут огляду. Модуль підключається безпосередньо до гнізда одноплатного комп'ютера Raspberry Pi всіх моделей.
Raspberry Pi High Quality Camera SC0261 розроблена для використання зі змінною оптикою формфакторів CS- і C-. На платі камери встановлений сенсор від компанії Sony IMX477. У комплектацію також входять: FPC кабель, алюмінієвий тримач об'єктиву і перехідною адаптер з C- в CS-.
RPi NoIR Camera V2 - восьмимегапіксельна камера, без інфрачервоного світлофільтру і працює в інфрачервоному діапазоні або при слабкому освітленні, від команди розробників комп'ютера Raspberry Pi. Підключається шлейфом до одного зі спеціальних роз'ємів CSI на платі (тому, що ближче до роз'ємів USB). Фокус фіксований, можливість записувати відео в трьох режимах - 1080р (30fps), 720p (60 fps) і VGA (60 або 90fps) або робити фотографії з роздільною здатністю 3280 х 3464 пікселів. Повністю підтримується останньою версією ОС Raspbian (камеру потрібно активувати через меню). Розміри плати 25 х 24 х 9 мм, контролер, який використовується - IMX219, довжина шлейфу 15см.
Оновлений модуль ширококутної камери Raspberry Pi 3 з високим дозволом 12 МП, автофокусом та сенсором IMX708 та кутом огляду 120°. Модуль підключається безпосередньо до гнізда камери Raspberry Pi усіх моделей.
Raspberry Pi Camera Module 3 Wide NoIR - це версія класичного модуля Camera Module 3, яка має функцію нічного бачення. У порівнянні зі стандартною версією, Camera Module 3 NoIR не має інфрачервоного фільтра і підтримує нічне бачення при використанні інфрачервоного освітлення. Слід враховувати, що знімки зроблені при денному світлі, матимуть червонуватий відтінок. У камері використовується сенсор IMX708 з роздільною здатністю 12 МП, а оптика має 75° кут огляду. Модуль підключається безпосередньо до гнізда одноплатного комп'ютера Raspberry Pi всіх моделей.
Raspberry Pi PICO - це плата розробника від компанії Raspberry Pi Foundation основою якої є двоядерний мікроконтролер (власна розробка компанії) ARM Cortex-M0, максимальна тактова частота якого становить 240 МГц. Також на платі встановлено флеш-пам'ять об'ємом 2Мб. У разі потреби обсяг флеш-пам'яті можна розширити до 16Мб за допомогою шини QSPI. Об'єм вбудованої оперативної пам'яті складає 256Кб.
Raspberry Pi PICO - це плата розробника від компанії Raspberry Pi Foundation основою якої є двоядерний мікроконтролер (власна розробка компанії) ARM Cortex-M0, максимальна тактова частота якого становить 240 МГц. Також на платі встановлено флеш-пам'ять об'ємом 2Мб. У разі потреби обсяг флеш-пам'яті можна розширити до 16Мб за допомогою шини QSPI. Об'єм вбудованої оперативної пам'яті складає 256Кб.
Raspberry Pi Pico W це друга версія плати розробника від Raspberry Pi, розроблена на мікроконтролері RP2040. Основна відмінність від попередньої версії - це підтримка бездротової локальної мережі WiFi IEEE 802.11 b/g/n та Bluetooth® 5.2 завдяки встановленому чіпу Infineon CYW43439. У всьому іншому нова версія плати нічим не відрізняється від її попередниці.
Raspberry Pi Pico 2 - це нова плата розробника від Raspberry Pi, серцем якої є новий високопродуктивний мікроконтролер RP2350 (dual Arm Cortex-M33 або dual RISC-V Hazard3 150MHz). RP2350 відрізняється від попередньої версії потужнішими ядрами ARM відповідно і більш високою тактовою частотою ядра, подвоєною вбудованою SRAM, подвоєною вбудованою флеш-пам'яттю, додатковими ядрами RISC-V тощо. Таким чином Raspberry Pi Pico 2 забезпечує значний приріст продуктивності та функціональності.