Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
229 грнз ПДВ
Оптові ціни:
від 2 шт.
222 грн
від 3 шт.
215 грн
в наявності
Опис
Відгуки (19)
Задати питання
Raspberry Pi PICO - це плата розробника від компанії Raspberry Pi Foundation основою якої є двоядерний мікроконтролер (власна розробка компанії) ARM Cortex-M0, максимальна тактова частота якого становить 240 МГц. Також на платі встановлено флеш-пам'ять об'ємом 2Мб. У разі потреби обсяг флеш-пам'яті можна розширити до 16Мб за допомогою шини QSPI. Об'єм вбудованої оперативної пам'яті складає 256Кб.
Користувачеві надається 26 багатофункціональних контактів GPIO (контакти по обидва боки плати з кроком 2.54 мм). Доступні інтерфейси: 2×SPI, 2×I2C, 2×UART, 3×12-бітних АЦП, 16 керованих каналів ШІМ. Реалізовано режим сну з низьким енергоспоживанням, 8 програмованих кінцевих автоматів вводу-виводу (PIO) для периферійних пристроїв, вбудовані бібліотеки для обчислень з плаваючою точкою, вбудований датчик температури, один світлодіод користувача (зелений) і роз'єм налагодження (контакти з протилежного боку плати від роз'єму microUSB крок 2.54 мм). Програмування та живлення плати можливе через порт microUSB. При використанні плати у кінцевому пристрої живлення можна реалізувати зовнішнє, без використання роз'єму microUSB. Напруга живлення може бути від 1.8 В до 5.5 В.
Для програмування доступний повний інструментарій GCC, що включає бібліотеки для використання стандартних функцій і периферії. Так само підтримується розробка програм на MicroPython та СircuitPython. Для програмування контролера не потрібно додатковий програматор - досить перемістити код програми на пристрій контролера.
Для налагодження Raspberry Pi Pico можна використовувати іншу плату Raspberry Pi Pico. Це можливо за допомогою picoprobe, програми, яка дозволяє Pico діяти як перетворювач USB - SWD та UART. Це спрощує використання Pico на платформах, відмінних від Raspberry Pi, таких як комп'ютери Windows, Mac та Linux, де ви не маєте GPIO для прямого підключення до Pico.
Габарити Raspberry Pi Pico становлять 51 x 21 мм.
Характеристики:
Мікроконтролер: RP2040, власна розробка Raspberry Pi в United Kingdom
Процесор: двоядерний ARM Cortex M0+ з гнучким управлінням робочою частотою до 240 МГц
Залив багатопоточний скрипт на MicroPython тепер не можу його видалит/перезаписати, ймовірно завантажує процесор і не відповідає при перезаписі...Пробував перезаливати прошивку - не допомагає, скрипт не затирається. Підкажете як бути в цьому випадку?
Для хоббі та всестороннього розвитку норм штука. Є нюанси по програмуванню на Python (необхідно заливати бібліотеки тільки через Thonny) але то фігня. Єдиний величезний мінус -- відсутність бездротового зв''язку. ZigBee, Wi-Fi, Bluetooth -- все одно. Сподіваюсь виробник не закине цю серію і в майбутньому щось додасть (для мене ідеально це ZigBee)
Пробовал программить как указоно здесь - https://wiki.iarduino.ru/page/pi-pico-arduino/ - норм, аддон установился, Blink прошился, светодиод на плате мигает. COM порт не установился, в статье приведён способ как это исправить - загрузить в Пико файл, но скачанный архив не открывается.
Спасибо за ссылку. Сделал все как там написано. Все работает.
Скачанный архив действительно не открывается. Но и нигде не написано что его нужно открывать )) Я его просто скопировал на флеш накопитель RP2040. тот сам перезагрузился и ком порт появился.
То офигенное ощущение, когда получаешь двухядерный Cortex-M0+ с тактовой до 133 МГц по цене Uno.
3.3V, возможно питание от 5V через наплатный импульсник.
Для бОльшей точности АЦП рекомендуют напаять опорник на вход референсного напряжение.
Хороший, понятный даташит.
"Родной" компилятор C/C++ и Микропайтона. Последняя, 11 версия под винду ставится с бубном и работает через CYGWIN, но в принципе есть нативная виндовая 10-я версия.
Отдельно качаются "малиновская" библиотека и примеры.
Есть два Arduino порта. Родной MBED, и от Earle F. Philhower.
Последний вроде чуток компактнее, включает "родные" малиновские библиотеки, короткую документацию по функциям и встроенные примеры.
Как ставить из оболочки Ардуино здесь: https://arduino-pico.readthedocs.io/en/latest/install.html
Сам порт здесь: https://github.com/earlephilhower/arduino-pico
По заявкам трудящихся, отзыв:
Большое спасибо за оперативное оформление и доставку товара, брал 3шт. Цена по моему выросла за месяц, но могу и ошибаться, мог перепутать.
По товару данная плата идет голая (в смысле без распаянных гребенок и гребенок нет в комплекте).
Питание платы 5В/3.3В, рабочее напряжение входов/выходов 3.3В. Полевики с лог. управлением работают отлично (желательно брать с мин значением открытия 2.4В и меньше, это про P канальные).
Плата будет отличной находкой для тех кто не знает C/C++, но хоть как-то знает Python, так как она поддерживает MicroPython.
Пока что для меня отличная альтернатива Arduino Uno со своими плюсами и минусами.
ИМХО
Плюсы:
1.Быстрое написание скриптов на Micrpython (в моем случае небольшая интерпретация с Python уже написанного)
2. поддержка 2 интерфейсов посл. передачи данных UART
3. Габариты
4. По докам 2 ядра что подразумевает "многопоточность" обработки задач.
Минусы:
1. Как для быстрого старта обучения маловато наглядных примеров и проектов(конкретно на данном девайсе), если идти по пути МанкиБизнес, просто взять и повторить за кем то. У ардуины их намного больше
2.Напряжение GPIO, схемотехнически для некоторых решений привидеться подстраиваться под 3.3В
3.Скорость обработки прерываний на Micripython чуть больше чем в C|C++ (если в С это 1-10мксек то в Micripython 50-100мксек). Но тут опять же все зависит от проекта и задачи
Отладочна плата являє собою 32-розрядний мікроконтролер сімейства STM32F401 з ультранизьким енергоспоживанням на базі ядра ARM Cortex-M4 з модулем плаваючої точки FP, продуктивність 105 DMIPS, 64 Кб RAM, 84 МГц, 256 Кб Flash і мінімальний набір компонентів для старту. Плата виконана у...
Отладочна плата мінімальної конфігурації являє собою 32-розрядний високопродуктивний мікроконтролер сімейства STM32F411CEU6 з ультранизьким енергоспоживанням на базі ядра ARM Cortex-M4 з модулем плаваючою точки FP, продуктивність 125 DMIPS, 128 Кб RAM, 100 МГц, 512 Кб Flash і мінімальний...
Raspberry Pi PICO - це плата розробника від компанії Raspberry Pi Foundation основою якої є двоядерний мікроконтролер (власна розробка компанії) ARM Cortex-M0 , максимальна тактова частота якого становить 240 МГц . Також на платі встановлено флеш-пам'ять об'ємом 2Мб. У разі...
Raspberry Pi Pico W це друга версія плати розробника від Raspberry Pi, розроблена на мікроконтролері RP2040. Основна відмінність від попередньої версії - це підтримка бездротової локальної мережі WiFi IEEE 802.11 b/g/n та Bluetooth® 5.2 завдяки встановленому чіпу Infineon CYW43439 . У...
Велика макетна плата (830 отворів) з двома лініями для живлення з кожного боку (200 отворів). Дана макетка дозволяє без пайки створювати макети електронних проектів для їх тестування, перевірки та наладки перед остаточним монтажем. Розміри безпаєчної макетної плати MB102 165х56 мм, кількість...
Комплект перемичок для макетування тато-тато , мама-мама , мама-тато довжиною 20 см. Загальна кількість 120 шт.
119 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.